Zaloguj się, aby obserwować  
oski007

Pierwsza Miłość

244 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 21:02, oski007 napisał:

No właśnie nie obrażaj tego serialu popieram cię jane140.

Ależ ja go nie obrażam, wręcz przeciwnie, gdybym napisał co o tym naprawdę myślę dostałbym bana za wulgaryzmy, obrażanie ludzi(scenarzystów, reżyserów itp, nie widzów) itd. więc to co napisałem traktuję wręcz jak komplement ;p A poza tym nie ma co się oszukiwać, wszystkie te telenowele pod względem fabuły prezentują taka mieliznę, na której mógłby utknąć poduszkowiec ;p a do tego żałosne dialogi i jak ktoś wspomniał słaba gra aktorska. Takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:07, SlimPole napisał:

Ależ ja go nie obrażam, wręcz przeciwnie, gdybym napisał co o tym naprawdę myślę dostałbym
bana za wulgaryzmy, obrażanie ludzi(scenarzystów, reżyserów itp, nie widzów) itd. więc to co
napisałem traktuję wręcz jak komplement ;p A poza tym nie ma co się oszukiwać, wszystkie te
telenowele pod względem fabuły prezentują taka mieliznę, na której mógłby utknąć poduszkowiec
;p a do tego żałosne dialogi i jak ktoś wspomniał słaba gra aktorska. Takie są fakty.

No to sory najwyraźniej źle cię zrozumiałem.
PS: Każdy ma inne gusta :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:07, SlimPole napisał:

> No właśnie nie obrażaj tego serialu popieram cię jane140.
Ależ ja go nie obrażam, wręcz przeciwnie, gdybym napisał co o tym naprawdę myślę dostałbym
bana za wulgaryzmy, obrażanie ludzi(scenarzystów, reżyserów itp, nie widzów) itd. więc to co
napisałem traktuję wręcz jak komplement ;p A poza tym nie ma co się oszukiwać, wszystkie te
telenowele pod względem fabuły prezentują taka mieliznę, na której mógłby utknąć poduszkowiec
;p a do tego żałosne dialogi i jak ktoś wspomniał słaba gra aktorska. Takie są fakty.

Wiesz co SlimPole. Twoi rozmówcy mają tyle lat ile mają i cóż, niech sobie ze sobą gadają i wzajemnie się wzniecają, spamują, piszą 100 postów pod rząd. Nie warto tracić czasu. Wolność jest w końcu - aczkolwiek przyznaje, że w pewnych wypadkach wykorzystywana jest wprost bezsensownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:12, HiroshiTakubo napisał:

Wiesz co SlimPole. Twoi rozmówcy mają tyle lat ile mają i cóż, niech sobie ze sobą gadają i
wzajemnie się wzniecają, spamują, piszą 100 postów pod rząd. Nie warto tracić czasu. Wolność
jest w końcu - aczkolwiek przyznaje, że w pewnych wypadkach wykorzystywana jest wprost bezsensownie...

Wiesz co ty chyba nie wiesz co to spam a poza tym nie wiesz ile mam lat bo na gramsajcie nie podałem.
PS: A tak poza tym to nie napisaliśmy 100 postów lecz ok.20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:10, oski007 napisał:

No to sory najwyraźniej źle cię zrozumiałem.
PS: Każdy ma inne gusta :)...


Ano. Niektórzy też lubią np. Serious Sama ( w tym ja) który stanowi podobne wyzwanie intelektualne co oglądanie tych wszystkich telenowel. Aczkolwiek osobiście wolałbym chociażby odpalić SS niż oglądać tą "superprodukcję". Ale co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka plska rzeczywistość. Przekładają Pierwszą Miłość nad np Lost. Polast to skarja telewizja z jeden strony (moje zdanie) beznadziejna Pierwsza Miłość z drugiej (powszechne znadnie) odjazdiwe CSI albo Skanazny na Śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:20, Qba777 napisał:

taka plska rzeczywistość. Przekładają Pierwszą Miłość nad np Lost. Polast to skarja telewizja
z jeden strony (moje zdanie) beznadziejna Pierwsza Miłość z drugiej (powszechne znadnie) odjazdiwe
CSI albo Skanazny na Śmierć


Tak, pewnie drugiej części Skazanego na Śmierć już się w Polsacie nie doczekamy, a CSI przerwą bez powodu w połowie serii, potem za pół roku dadzą od początku.Taki konsekwentny jest Polsat. Tandeta lepiej się sprzedaje, widocznie ludzie wolą wyłączać mózgownice siedząc przed TV :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:04, radzio12345 napisał:

> Ach już nie mogę się doczekać dzisiejszego odcinka.
> Ciekawe co z Marysią...
Masz racje ja też nie moge się doczekać.

A marysia straciła pamięć nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym odcinku byłem trochę przerażony że Paweł już nie znajdzie Marysi.Kinga zapomniała spotkać z Emasem ale ten zadzwonił i nie wyszło jej to na dobre.Już nie mogę się doczekać dzisiejszego odcinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:21, oski007 napisał:

Po wczorajszym odcinku byłem trochę przerażony że Paweł już nie znajdzie Marysi.Kinga zapomniała
spotkać z Emasem ale ten zadzwonił i nie wyszło jej to na dobre.Już nie mogę się doczekać dzisiejszego
odcinka...

Ja też się przerażyłem ale pomyślałem sobie że to tylko film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować