Zaloguj się, aby obserwować  
oski007

Pierwsza Miłość

244 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2007 o 13:17, Sługa Galleana napisał:

>
> > Odcinek 520:
> > Magda pokazuje Pawłowi przedmiot, który należał do Marysi - złoty krzyżyk z tajemniczą

> inskrypcją.
> > To ostatni trop w sprawie jej zaginięcia
> o co w ogóle chodzi z tym krzyżykiem???bo ja tu czegośnie czaje.. czy w ogóle było coś
wspomniane
> o tym krzyżyku przedtem?
No właśnie ja też nie wiem, chciałem wytłumaczyć ale nie oglądałem tego odcinka :).

ddziwna sprawa.. i jeszcze marysia mieszka z panną ooo lol ten serial sie coraz dziwniejszy robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:55, tm93 napisał:

ddziwna sprawa.. i jeszcze marysia mieszka z panną ooo lol ten serial sie coraz dziwniejszy
robi...

No nie, ja myślałem że ona opuści mieszkanie tej gościuwy ale nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skróty ostatnich odcinków:

Odcinek 521:
Kinga poznaje Emasa ze swoimi przyjaciółmi. Przemek i Artur nie przypadają sobie do gustu. Wywiązuje się gwałtowna sprzeczka. Po imprezie Kinga zgadza się zostać u Przemka na noc.


Odcinek 522:
Marek i Teresa wyjeżdżają za miasto. Dochodzi między nimi do pojednania. Wyznają sobie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 18:11, Sługa Galleana napisał:

Skróty ostatnich odcinków:

Odcinek 521:
Kinga poznaje Emasa ze swoimi przyjaciółmi. Przemek i Artur nie przypadają sobie do gustu.
Wywiązuje się gwałtowna sprzeczka. Po imprezie Kinga zgadza się zostać u Przemka na noc.


Odcinek 522:
Marek i Teresa wyjeżdżają za miasto. Dochodzi między nimi do pojednania. Wyznają sobie miłość.

jakoś nie przypadł mi do gustu ten emas... wolałbym żeby Kinga wróciła do Artura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Streszczenia ostatnich odcinków:

Odcinek 523:
Marysia czuje, że nie może dłużej nadużywać dobroci Tatiany. Proponuje Zbyszkowi, że będzie sprzątać w lokalu za skromne wynagrodzenie.

Odcinek 524:
Artur spotyka w szpitalu Zosię. Dziewczyna ma niedługo rodzić. Prosi Artura, żeby uczestniczył w porodzie w zastępstwie ojca.

Odcinek 525:
Paweł i Jan jadą w okolice Sokółki. Odnajdują gospodarstwo Niżewskich. Janina ich okłamuje, twierdząc, że nigdy nie widziała Marysi na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Streszczenia ostatnich odcinków:

Odcinek 526:
Artur podejrzewa, że może być jednak ojcem dziecka Zosi. Ta myśl nie daje mu spokoju. Chce nielegalnie dobrać się do akt szpitalnych.

Odcinek 527:
W mieszkaniu Artura zjawia się najlepsza przyjaciółka Zosi, Inga. Robi mu gwałtowne wyrzuty. Przy okazji Artur dowiaduje się, że jest ojcem

Odcinek 528:
Marysia nie chce przyjąć propozycji Zbyszka. Postanawia wyjechać do Niemiec. Na dworcu wpada w nieoczekiwane kłopoty.

Odcinek 529:
Marysi udaje się wyjść z opresji na dworcu. Nie udaje się jej jednak zdążyć na autobus do Niemiec. Postanawia przyjąć propozycję Zbyszka.

Odcinek 530:
Tatiana wybiera się z Marysią do centrum handlowego. Chce ją nauczyć, jak skutecznie przyciągać uwagę mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 12:06, tm93 napisał:

ale marysia zatańczyła... ale jednak mimo wszystko mogłaby sie jusz odnaleźć..:|

No bardzo przedni i dobrze że się jej udało :D.

PS: Bardzo bym chciał żeby sie odnalazła!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 12:26, Sługa Galleana napisał:

> ale marysia zatańczyła... ale jednak mimo wszystko mogłaby sie jusz odnaleźć..:|
>
No bardzo przedni i dobrze że się jej udało :D.

PS: Bardzo bym chciał żeby sie odnalazła!.

ja tesz bym chciał by się odnalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 12:49, dawido-11 napisał:

> > ale marysia zatańczyła... ale jednak mimo wszystko mogłaby sie jusz odnaleźć..:|

> >
> No bardzo przedni i dobrze że się jej udało :D.
>
> PS: Bardzo bym chciał żeby sie odnalazła!.
ja tesz bym chciał by się odnalazła

I dobrze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak ja nie wiem jak to sie stało nom ale stało sie u mnie jest tak ze dziadek jak i moj ojciec uwielbiają te polskie seriale takie jak Na dobre i na złe,Niania,Mamuśka,Plebania nom i Pierwsza Milosc ja tego nie cierpialem pierwsza milosc wydawala mi sie bez sensu az zaczelem ogladac to od tego moementu gdy ta cała Majka czy jak ja tam zwa stracila pamiec po przez te potrącenie i ogladam do teraz wiem ze to nie duzo odcinków bo nie wiem czy nawet 10 a moze i tak ale wciągneło mnie nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować