Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Knight

Harry Potter

1459 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2009 o 13:33, Lepper128 napisał:

walka o Hogwart

O jakiej walce ty mówisz? Walka o Hogwart była w ostatniej części. Coś ci się musiało pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie spoilerujcie... Do czegoś ta magiczna funkcja ukrywania tekstu dla ludzi którzy wolą np. nie znać całego filmu zanim pójdą do kina została stworzona...!
Swoją drogą nie wiem dlaczego każdy czepia się tej sceny związanej z wiązaniem buta. Może i trochę głupia, ale czy wy chcieliście przez cały film oglądać sceny kropka w kropkę przeniesione z książki...

Spoiler

zresztą i tak to była scena poprzedzająca atak śmierciożerców na dom Weasley''ów... (tak to się robi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 09:26, kedzior141 napisał:

Ludzie, nie spoilerujcie... Do czegoś ta magiczna funkcja ukrywania tekstu dla ludzi
którzy wolą np. nie znać całego filmu zanim pójdą do kina została stworzona...!
Swoją drogą nie wiem dlaczego każdy czepia się tej sceny związanej z wiązaniem buta.
Może i trochę głupia, ale czy wy chcieliście przez cały film oglądać sceny kropka w kropkę
przeniesione z książki...

Spoiler

zresztą i tak to była scena poprzedzająca atak śmierciożerców
na dom Weasley''ów... (tak to się robi).




Zdecydowanie bym wolał oglądać sceny kropka w kropkę z książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 09:26, kedzior141 napisał:

Ludzie, nie spoilerujcie...


Ustalmy sobie jeden, dwa, trzy malutkie fakty. To jest temat o Harrym Potterze. Ostatni tom trzysta tysięcy osób zdążyło przeczytać siedemnaście i pół raza. Powstało sześć filmów i każdy, kto kojarzy kolesia imieniem Zgredek wie, jak zakończy się ostatni z nich.
Pomyśl teraz, kto wpada do tematu bez zupełnej znajomości świata i zaczyna czytać dyskusję od środka? Widziałeś kiedyś spoilery w temacie o Władcy Pierścieni czy innym uniwersum? A nawet jeśli, to czy nie jest to zwyczajnie głupie ukrywać tekst dla grona osób, które tego nie potrzebują? Chcesz zadać pytanie, walisz z pytaniem bez czytania poprzednich postów. Dostajesz odpowiedź i wszyscy są szczęśliwi. Albo rozpoczynasz nowy wątek. I wszyscy są szczęśliwi.
Jeśli zaś azaliż chcesz sobie poczytać recenzje, wskakujesz do topiku o filmie. Proste. A spoilery można już zupełnie sobie darować, bo temat staje się cholernie nieczytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 16:28, Merovingian napisał:

> Ludzie, nie spoilerujcie...

Ustalmy sobie jeden, dwa, trzy malutkie fakty. To jest temat o Harrym Potterze. Ostatni
tom trzysta tysięcy osób zdążyło przeczytać siedemnaście i pół raza. Powstało sześć filmów
i każdy, kto kojarzy kolesia imieniem Zgredek wie, jak zakończy się ostatni z nich.
Pomyśl teraz, kto wpada do tematu bez zupełnej znajomości świata i zaczyna czytać dyskusję
od środka?

Ja...I co teraz ? Oczywiście, nie chcę czytać spojlerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 16:32, TheKolumb napisał:

Ja...I co teraz ? Oczywiście, nie chcę czytać spojlerów.


I to, że Kedzior może przestanie rozwodzić nad spoilerami. Błysnąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 16:36, Merovingian napisał:

> Ja...I co teraz ? Oczywiście, nie chcę czytać spojlerów.

I to, że Kedzior może przestanie rozwodzić nad spoilerami. Błysnąłeś.

Eee nie rozumiem Ciebie zupełnie : (
Spojlery powinnym być w tym temacie dla takich jak np. ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 16:42, TheKolumb napisał:

Spojlery powinnym być w tym temacie dla takich jak np. ja.


Nie rzeczę ja o zupełnym wypierniczeniu spoilerów, bo jakieś arcyważne wiadomości można kodować, ale nie całe dyskusje na JEDEN temat. I jeszcze czytać co chwila o tym, że tych spoilerów jest - o zgrozo - za mało.
Koniec tematu z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 16:46, Merovingian napisał:

> Spojlery powinnym być w tym temacie dla takich jak np. ja.

Nie rzeczę ja o zupełnym wypierniczeniu spoilerów, bo jakieś arcyważne wiadomości można
kodować, ale nie całe dyskusje na JEDEN temat.

Ten temat jest poprostu dosyć specyficzny, traktuje o książce, filmie itd. Trudno jest czegoś niezaspojlerować. Poprostu. Ok, EOT : )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może w temacie o Gwiezdnych Wojnach nie pisać, że Vader jest ojcem Luke''a?! Jeśli ktoś wchodzi na temat o nazwie "Harry Potter" to chyba powinien liczyć się z tym, że jest tutaj dyskusja o świecie i o tym że Voldemort miał horkruksy i że Ronowi podoba się Hermiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może po prostu utworzyć oddzielny temat dla FILMU? Bo tak to troszkę trudno dyskutować o całej opowieści, którą znamy już od kilku lat będąc ograniczonym nie wszystkimi częściami i w dodatku na żenującym poziomie (sorry nie mogłem się powstrzymać ;p) adaptacji filmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 00:57, 143872 napisał:

> walka o Hogwart
O jakiej walce ty mówisz? Walka o Hogwart była w ostatniej części. Coś ci się musiało
pomylić.


Spoiler

No można powiedzieć, że w Pół Krwi była bitwa. Chodziło o włamanie śmiercionośny do Hogwartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę już gadał o spoilerach. Wkurzało mnie tylko jak nie skończyłem jeszcze ostatniej części, a dowiedziałem się już o bitwie o Hogwart, i że w Harrym jest jeden horkruks... Chyba mój błąd, że czytałem.

I zgadzam się po przemyśleniu sprawy, że najlepiej będzie spoilerować najważniejsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogólnie film się bardzo podobał, jedna z najlepszych części. Film naprawdę momentami zabawny :] Jak wiadomo w tej części walki zbyt dużo nie było. Jedynie pod koniec, po śmierci Dumbla. Dlaczego więc zupełnie pominięto tą walkę? To mogłaby być jedna z najlepszych, kluczowych scen filmu. To właśnie mi się nie podobało. To że film nie był identyko jak książka również mi się spodobało, było ciekawiej i zaskakująco. Jednak scena

Spoiler

kiedy są święta a Harry wybiega z Nory w pogoni za Bellą i innymi śmierciożercami po prostu mnie powaliła. Naprawdę myślałem że Harry zginie.

Również dubbing pozostawia dużo do życzenia, Dumbledor to porażka. Niestety byłem prekonany że idę na film z napisami.
Jeżeli miałbym oceniać Harry`ego to pobłażliwie dałbym mu 8 za wersję z dubbingiem, a 8+ za napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak logicznie...Jak on mógł zginąć, nawet w filmie, skoro 7 część powstała, i powstanie jako film?

Kedzior: Plułeś się i plułeś o te spoilery, a sam pewnych info nie zaspoilerowałeś. Fail :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To właśnie mi się nie podobało. To że film nie był identyko jak

Dnia 09.08.2009 o 21:37, Xlol1 napisał:

książka również mi się spodobało, było ciekawiej i zaskakująco.


Film identyko jak ksiazka :O To chyba ogladalismy inne filmy. W tej czesci pominieto strasznie strasznie strasznie duzo. A jezeli chcesz wiedziec ile tego pominieto odsylam na mojego GS''a, poswiecilem temu "maly" wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 22:12, Baluk25 napisał:

Ale tak logicznie...Jak on mógł zginąć, nawet w filmie, skoro 7 część powstała, i powstanie
jako film?

Po pierwsze to była lekka ironia. Po drugie można zmienić fabułę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 22:16, Wujek-Alfred napisał:

>To właśnie mi się nie podobało. To że film nie był identyko jak
> książka również mi się spodobało, było ciekawiej i zaskakująco.

Film identyko jak ksiazka :O To chyba ogladalismy inne filmy. W tej czesci pominieto
strasznie strasznie strasznie duzo. A jezeli chcesz wiedziec ile tego pominieto odsylam
na mojego GS''a, poswiecilem temu "maly" wpis.



Czytaj uważnie. Film NIE był identyczny jak książka i właśnie to mi się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować