Zaloguj się, aby obserwować  
Lemsky

Czy umiecie gotować (Wasze najlepsze potrawy itd)

89 postów w tym temacie

Ja jak jestem sam w domu to sobie sam gotuję lecz nie zawsze wychodzi,lecz gdy wyjdzie to jest w miare dobre...Moje najlepsze było samozrobione Spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...Czy ja nie widziałem gdzieś na forum takiego tematu? Niewiem. Ale okej. Ja umiem gotować...wszystko. Nawet teraz zastanawiam się czy nie kupić na gram interaktywnej książki kucharskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pizza, sushi, ramen, lazania... żeby wymienić tylko kilka...
Uwielbiam gotować i ten temat mi się podoba... Ale faktycznie gdzieś był już taki(chyba...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pizza, sushi, ramen, lazania... żeby wymienić tylko kilka...
Uwielbiam gotować i ten temat mi się podoba... Ale faktycznie gdzieś był już taki(chyba...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 07:34, Grzema napisał:

Ja jak jestem sam w domu to sobie sam gotuję lecz nie zawsze wychodzi,lecz gdy wyjdzie to jest
w miare dobre...Moje najlepsze było samozrobione Spaghetti

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2148&u=83 tu mamy coś co może cię zainteresować i przepisów już kilka jest. Czasami najprostsze rzeczy potrafią być najsmaczniejsze, kilka tyg temu, zajadałem się zwykłymi zapiekankami - bułka, trochę bazylii i oregano, czasami odrobina czosnku, na to plaster sera do piekarnika na 190st. po kilku minutach pyszne zapiekanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co umiem zrobić sam to jajecznica ... No i jakieś dobre kanapki :P I więcej mi do życia nie potrzeba. Może jeszcze uda mi się zrobic spaghetti ale to naprawdę wszystko na co mnie stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niczeg ospecjalnego nie potrzebuję, tylko świerze bułki, jajka na twardo, cebula, przyprawy ( do cebuli ) , ser żółty ( najlepiej ten babuni, z dziurkami), majonez/ketchup. Najlepsze dla mnie co może być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 09:57, skubsa napisał:

A ja niczeg ospecjalnego nie potrzebuję, tylko świerze bułki, jajka na twardo, cebula, przyprawy
( do cebuli ) , ser żółty ( najlepiej ten babuni, z dziurkami), majonez/ketchup. Najlepsze
dla mnie co może być !

Powiem Ci, że najlepiej smakuje to co się samemu zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 09:52, kordzio1 napisał:

> Ja jak jestem sam w domu to sobie sam gotuję lecz nie zawsze wychodzi,lecz gdy wyjdzie
to jest
> w miare dobre...Moje najlepsze było samozrobione Spaghetti
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2148&u=83 tu mamy coś co może cię zainteresować i przepisów
już kilka jest. Czasami najprostsze rzeczy potrafią być najsmaczniejsze, kilka tyg temu, zajadałem
się zwykłymi zapiekankami - bułka, trochę bazylii i oregano, czasami odrobina czosnku, na to
plaster sera do piekarnika na 190st. po kilku minutach pyszne zapiekanki:)

Mhhmm... Ale mi teraz smaku narobiles :) Jak wróce do domu to pierwsze co zrobie to zapiekanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 09:52, kordzio1 napisał:

> Ja jak jestem sam w domu to sobie sam gotuję lecz nie zawsze wychodzi,lecz gdy wyjdzie
to jest
> w miare dobre...Moje najlepsze było samozrobione Spaghetti
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2148&u=83 tu mamy coś co może cię zainteresować i przepisów
już kilka jest. Czasami najprostsze rzeczy potrafią być najsmaczniejsze, kilka tyg temu, zajadałem
się zwykłymi zapiekankami - bułka, trochę bazylii i oregano, czasami odrobina czosnku, na to
plaster sera do piekarnika na 190st. po kilku minutach pyszne zapiekanki:)

no może był temat na temat przepisów ale to jest o umiejętności gotowania i o tym co najlepszego wam się udało...i dziś na obiad sam sobie zrobiłem naleśniki...aż się zdziwiłem bo były dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja umiem ugotować makaron i sos (to PRAWIE jak spagetti xD) i najprostrze co może być. Obranie ziemniaków pocięcie i na patelnię czyli frytki xD (ale ostatnio mi nie wyszły xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 17:30, pawlo131 napisał:

Najlepiej umiem gotowac zupki chińskie Knor :D

Zupki chińskie i szybkie dania Knorra czy jakoś tak to podstawa :D dziś na kolacje będę próbował robić frytki...:P (Może wyjdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować