Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Dungeon Siege - Legends Of Aranna (dodatek do 1 czesci)

104 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 15:58, Paoro napisał:

Wydaje mi się jednak ze idąc czterema to te postacie będą na wyższym poziomie niz wtedy gdy
tych postaci będzie 7 porównując ich expa w tym samym miejscu w grze. Tak samo gdy szedłbyś
jednym kolesiem a nie drużyną to on przecież zgarniałby całą pule za pokonanie przeciwników
(bo ci są przecież źródłem doświadczenia), zeby byc na tyle mocny by nadrobić to ze idzie sam
(w praktyce lepiej w drużynie bo inaczej wszystkie stwory rzucają sie na jednego i postać nie
ma szans)...

A jednak :) W innym temacie ceSSar odpowiedział mi "przeszedlem ta gre chyba z 10 razy i zawsze to samo 8, 6, 4 na normalnym poziomie i trudnym i zawsze to samo konczysz na poziomie ok 45 poziomie"
Więc jest tak jak myślałem :)

A twoi magowie mają mniejszy poziom dlatego, że szkolisz ich i w mele i magic. Takim "mieszańcom" wolniej poziomy rosną. Wojownikami walczysz tylko mele i szybciej awansują. Ja jak pierwszy raz grałem (wtedy przeszedłem grę) Grałem czterema bohaterami. Każdy szkolił się w czymś innym i TYLKO w tym. Wszyscy ukończyli przygodę na tym samym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 22:07, Deejay napisał:

A jednak :) W innym temacie ceSSar odpowiedział mi "przeszedlem ta gre chyba z 10 razy
i zawsze to samo 8, 6, 4 na normalnym poziomie i trudnym i zawsze to samo konczysz
na poziomie ok 45 poziomie" Więc jest tak jak myślałem :)


Hmm troche szkoda bo to zmiejsza troche realizm gry, bo im kolo więcej sam w pojedynke wytnie to o tyle powinien mieć większe doświadczenie... DS cenie własnie za bardzo rzeczywisty rozwój postaci, np. zdobywanie doświadczenia jest takie bliższe rzeczywistości, czyli ma znaczenie to w jaki sposób walczysz, to w tym jesteś lepszy, a nie ze potem sobie punkty ładujesz w coś zupełnie innego... No ale tak to jakoś złego wrażenia nie odniosłem, grając do tej pory, więc nie jest tak źle jeśli chodzi o ten poziom ze zawsze jest taki sam ;p

Dnia 18.04.2007 o 22:07, Deejay napisał:

A twoi magowie mają mniejszy poziom dlatego, że szkolisz ich i w mele i magic. Takim "mieszańcom"
wolniej poziomy rosną. Wojownikami walczysz tylko mele i szybciej awansują. Ja jak pierwszy
raz grałem (wtedy przeszedłem grę) Grałem czterema bohaterami. Każdy szkolił się w czymś innym
i TYLKO w tym. Wszyscy ukończyli przygodę na tym samym poziomie :)


No faktycznie to pewnie dlatego, no nic ale jakoś chyba przemęczę sie z tymi bohaterami, których mam i przejde tą gierke własnie nimi, bo od nowa to mi sie nie chce zaczynać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 22:28, Paoro napisał:

No faktycznie to pewnie dlatego, no nic ale jakoś chyba przemęczę sie z tymi bohaterami, których
mam i przejde tą gierke własnie nimi, bo od nowa to mi sie nie chce zaczynać... ;)

Ja od nowa polecę, bo chce po polsku ;) Kurcze jeszcze miesiąc... Nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 23:24, Deejay napisał:

> No faktycznie to pewnie dlatego, no nic ale jakoś chyba przemęczę sie z tymi bohaterami,
których
> mam i przejde tą gierke własnie nimi, bo od nowa to mi sie nie chce zaczynać... ;)
Ja od nowa polecę, bo chce po polsku ;) Kurcze jeszcze miesiąc... Nie mogę się doczekać :D


W sumie... tą szczątkową fabułę można by lepiej poznać, bo z nią tak po łebkach do tej pory było, jej znajomość nie jest wymagana do przejścia gry, więc tak jakoś się nie przykładałem do dokładnego tłumaczenia, z drugiej strony nie wiem czy będę wstanie przejść te wszystkie nudne lokacja jeszcze raz, a nowe to mnie jeszcze jakoś ciekawią, bo to nowy krajobraz, a to nowi przeciwnicy... no w każdym bądz razie DS:LoA to juz po polsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 23:38, Paoro napisał:

W sumie... tą szczątkową fabułę można by lepiej poznać, bo z nią tak po łebkach do tej pory
było, jej znajomość nie jest wymagana do przejścia gry,

No niby tak, ale gierka tak mi się podoba, że chcę znać każdy jej szczegół :)

Dnia 18.04.2007 o 23:38, Paoro napisał:

no w każdym bądz razie DS:LoA to juz po polsku ;)

Właściwie jak juz kupisz po polsku, to będziesz mógł kontynuować starą postacią. Przecież save''y na bank będą kompatybilne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 00:20, Deejay napisał:

Właściwie jak juz kupisz po polsku, to będziesz mógł kontynuować starą postacią. Przecież
save''y na bank będą kompatybilne ;)


Wiem, tylko ze z tych dyskusji o Dungeon Siege postanowiłem zainstalować tą gierke i troche w nia pograć, więc zanim ją kupie, tu moze juz przejde podstawke ;) jak tych poziomów na koniec jest coś ok 45 to ja mam już chyba 30... więc tak jakbym przeszedł 2/3 gry, zostało jeszcze niby tylko ta 1/3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 11:07, Deejay napisał:

Dlaczego grasz na takiej niskiej rozdzielczości...? :)


bo inaczej dla mnie wszystko jest za male
np 1024 ciezko mi sterowac myszka no i nie widze literek :)
czasami szkoda mi na roznych gierkach...ale coz poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 13:29, Deejay napisał:

Wiesz może do czego służy to Oko Furii?

A wiesz co to Chicken Level?
Fury''s Eye, Knife i jeszcze jakaś książka są potrzebne żeby się tam dostać.
Kupa zachodu, ale warto ;)
Generalnie poszukaj w necie, jest sporo poradników do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 13:37, PsychoMan napisał:

> Wiesz może do czego służy to Oko Furii?
A wiesz co to Chicken Level?
Fury''s Eye, Knife i jeszcze jakaś książka są potrzebne żeby się tam dostać.
Kupa zachodu, ale warto ;)
Generalnie poszukaj w necie, jest sporo poradników do tego.

Nawet to z diablo zerżneli? ;) A co tam jest ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:31, Deejay napisał:

A co tam jest ciekawego?

A co można znaleźć w miejscu nazywającym się "Chicken Level"? Podpowiem, że nie bobry :P
No i fajne dropy są, więc warto sie wybrać :)
Tylko, że potem już trudno jest tam znów wrócić, więc dobrze wybierz czas kiedy (o ile) się tam wbijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewno pytanie... Jestem w Cięciu Demlocka i w pewnym momencie pisze Found Exception Data, i poprostu wywala mnie na pulpit, proszę o pomoc, czy jest to jakiś problem, co trzeba zrobić, aby móc dalej grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:01, ShaDoW Energy napisał:

Mam pewno pytanie... Jestem w Cięciu Demlocka i w pewnym momencie pisze Found Exception Data,
i poprostu wywala mnie na pulpit, proszę o pomoc, czy jest to jakiś problem, co trzeba zrobić,
aby móc dalej grać?

Podstawowe pytanie - masz oryginał czy pirata?
Jak pirata to wszystko jasne...
Jak oryginał, to spróbuj przeinstalować grę, ewentualnie sterowniki do karty graficznej.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować