Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero co rok

13 postów w tym temacie

pierwsza, bo ludzie:
a) w pracy
b) w szkole
c) śpią...

czy ja wiem czy to taki superowy pomysł, ja tam bym wolał raz na 2 lata, ale super świetnie i w ogóle kosmicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam, mnie obchodzi ;) Co prawda newsów o GH było już dość sporo, może dlatego.. Ale ja i tak bardzo lubię czytać te wiadomości od Domka ;P Mimo, że GH pozostaje u mnie tylko w sferze marzeń jak na razie... (konsola.. właściwie jej brak :( ). BTW, nie wiem, czy takie niemożliwe by było wydanie tej gry na PC ? Na chyba wszystkie inne platformy już wkroczyła.. a na kompa mamy jak na razie jedynie Frets On Fire, które, mimo że cieszy, to jednak nie to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 10:48, Soleila napisał:

Hyhy. Pierwsza (a spróbujcie mnie upomnieć!) :P


A co mi tam:D I tak degrada się nie boję, gdyż nie dla zaszczytów czy tytułów tutaj zaglądam, a więc nasze słodkie słoneczko trzeba by upomnieć, iz wpisywanie się w temacie jako pierwsza/y osobniczka/nik wpisując tylko "pierwsa" lub "pierwszy" to nic innego jak spamowanie. Również odpisywanie na takie posty jest to spam:P Ale co mi tam...:-)

Sol - oficjalne upomnienie uczestnika forum oraz wnoszę sprzeciw odnośnie takich dziecinnych zachowań:-)

A teraz wracam do piaskownicy, bo mi zaraz ktoś wiaderko buchnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 11:56, MandiATO napisał:

> Hyhy. Pierwsza (a spróbujcie mnie upomnieć!) :P

A co mi tam:D I tak degrada się nie boję, gdyż nie dla zaszczytów czy tytułów tutaj zaglądam,
a więc nasze słodkie słoneczko trzeba by upomnieć, iz wpisywanie się w temacie jako pierwsza/y
osobniczka/nik wpisując tylko "pierwsa" lub "pierwszy" to nic innego jak spamowanie. Również
odpisywanie na takie posty jest to spam:P Ale co mi tam...:-)

Sol - oficjalne upomnienie uczestnika forum oraz wnoszę sprzeciw odnośnie takich dziecinnych
zachowań:-)

A teraz wracam do piaskownicy, bo mi zaraz ktoś wiaderko buchnie:P


kazdy czasem chce sie poczuc jak dziecko :D. A co do samego GH to fajnie ze wychodzi co rok. Jednak jezeli co rok maja wychodzic nowe gry + gitarka do kompletu t troche sporo sie mzoe tych gitarek odlozyc na polce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko gitara ktora kupisz np. w trzeciej czesci, pasowala tez do tej z czwartej itd. Nie bedzie to sie niczym roznilo oprocz nowych kawalkow ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dało się przerobić GH na PC to modliłbym się do panów z Red Octane ^^ Póki co nie zanosi się abym zakupił konsolę bo mam dość dobry PeCet. A fajnie byłoby oderwać się od prawdziwego elektryka na zabawkę, która daje tyle frajdy ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować