Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawie 800 tysięcy PS3 sprzedanych w Europie

22 postów w tym temacie

Ech sony sony sony ta firma jest wielka i bedzie wielka , jak narazie oprócz Xboxa 360, PS3 niema poważnych konkurentów chyba że inne firmy szykują jakieś konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:13, Phelela napisał:

Ech sony sony sony ta firma jest wielka i bedzie wielka , jak narazie oprócz Xboxa 360, PS3
niema poważnych konkurentów chyba że inne firmy szykują jakieś konsole :)


A Wll? To juz sie nie klasyfikuje do "powaznych konkurentów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xkloc rządzi. A W!! owszem, furorę także robi, ale to tylko świetny gadżet - przecież w takiego Tony''ego Hawka project 8 czy Gears of War na niej nie pograsz.... Choć PS3 ma wiernych fanów, i olbrzymi potencjał. W Europie jednak raczej wolą Iksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w najbliższym czasie dystans między PS3 a Xboxem się zmniejszy do małego poziomu - dlatego Microsoft wydał wcześniej 360, żeby początkowo więcej kasy zarobić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram se przeszłość gdzie ty ją widzisz ja widzę przyszłość w nowych grach na te platformy. Przeszłość to chyba na polskich programach telewizyjnych jest hehe.

No to Ps3 się nieźle wykozaczyło i znów dylemat Ps3 czy X360 jak mam kupić jedno drugie okazuje się hitem ehhhh ale człowiek ma dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:13, VolfPL napisał:

Ja myślę, że w najbliższym czasie dystans między PS3 a Xboxem się zmniejszy do małego poziomu
- dlatego Microsoft wydał wcześniej 360, żeby początkowo więcej kasy zarobić ;p


Micro dlatego wydał wcześniej swoja maszynkę, bo już miał gotowy sprzęt... Czy Ty byś czekał do premiery konsoli na konkurenta? Wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i sprzedaż PS3 ładnie wygląda na naszym kontynencie, ale już np. w Japonii najlepiej sprzedaje się Nintendo DS (110tys. egzemplarzy w tydzień) . Zaraz za nim jest Nintendo Wii (52 tys.). PS3 dopiero na 4 miejscu z (14,5 tys.) a na 6 Xbox 360 (prawie 3 tys.). Tutaj dopiero widac ze Nintendo dobrze zrobiło stawiając na prostotę obsługi i największą grywalnośc zamiast na fajerwerki graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę żeby SEGA zrobiła jakąś konsolę w końcu... niestety chyba jeszcze poczekam ale nienarzekam bo mam X-Pudło 360, PS2, Dreamcast, Pegasus i PC więc jest git :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mina do złej gry. A prawda jest taka, że XBox i PS sprzedają się znacznie poniżej oczekiwań producentów. A PS3 to w ogóle "dziecko pre-ordera", czyli z tych 800 tys, 600tys. sprzedano w pierwszym tygodniu. Ale jak widać nie jest ważna informacja, ale sposób jej przekazania, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować