Zaloguj się, aby obserwować  
gram_se

NOWY PC CZY KONSOLA

181 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 20:42, Adin92 napisał:

Już staniały :d Niektóre tytuły kosztują po 99 pln :D a same ps2 kosztuje 450 pln :D


O właśnie, niedawno sam zastanawiałem się nad kupnem ps2.Niestety uznałem że najpierw musiałbym kupić porządny telewizor, a nie jakieś maleństwo, które w dodatku od czasu do czasu przestaje wyświetlać kolory, więc mi się nie opłaca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 20:51, SlimPole napisał:

O właśnie, niedawno sam zastanawiałem się nad kupnem ps2.Niestety uznałem że najpierw musiałbym
kupić porządny telewizor, a nie jakieś maleństwo, które w dodatku od czasu do czasu przestaje
wyświetlać kolory, więc mi się nie opłaca :/


Jak masz LCD (CRT chyba też ) np. 19cali to PS2 można do niego spokojnie podłączyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 20:53, Adin92 napisał:

Jak masz LCD (CRT chyba też ) np. 19cali to PS2 można do niego spokojnie podłączyć :D


CRT 17". Ale teraz pora na Upgrade kompa :( Na czymś w końcu trzeba będzie Crysisa i Wiedźmina odpalić :] A konsolowcy nigdy nie zrozumieją jaka to frajda pogrzebać w bebechach blaszaka, wymienić połowę sprzętu, pierwszy raz spalić procesor... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 20:57, SlimPole napisał:

Ale teraz pora na Upgrade kompa :( Na czymś w końcu trzeba będzie Crysisa i Wiedźmina
odpalić :] A konsolowcy nigdy nie zrozumieją jaka to frajda pogrzebać w bebechach blaszaka,
wymienić połowę sprzętu, pierwszy raz spalić procesor... ;p

Racja. Ja to miałem farta :D Spaliłem kiedyś karte (geforce6600) , bo podkręcałem ją (była na gwarancji) i żeby wymienić ją na nową za darmo ,poszłem do kolegi z dyskiem żeby skasować Riva Tuner, by nie było śladów że to moja wina :D i koleś wymienił na nową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 17:25, zawiszakir napisał:

co jest lepsze xbox360 czy PS3


Jak kupisz X-a to możesz grać nawet na zwykłym telewizorze i będziesz miał dosyć ładny obraz. Jeżeli kupisz PS3 to dolicz koszty projektora lub plazmy(ew. LCD) bo grać na PS3 na zwykłym CRT to jak lizanie lizaka przez papierek :) A PC to tylko do MMORPG i pykania w sieciowe strzelaniny służy :) No, czasem kupie se exclusiv na PC typu Gothic 1-3, czy fajne RPG w D&D albo RTS-y fantasy. A i jeszcze doprzesiadywania na forum :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 18:47, Adin92 napisał:

następny koleś co z choinki się urwał ....mogę pisać jak mi się tylko podoba ,,tu nie szkoła,,
więc czego się do mnie odzywasz ?? koleś załóż temat dla kujonów i zaczynaj uczyć ludzi j.polskiego
.


Jak dalej tak będziesz lekceważył j. polski, to zobaczymy kto Cię będzie traktował poważnie... Bo ja już przestałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie konsole nigdy nie będą lepsze od pc-ów. Ale jeżeli jest sie nałogowym graczem to jednak trzeba zainwestować w konsole - to jest przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:53, Adin92 napisał:

Jak masz LCD (CRT chyba też ) np. 19cali to PS2 można do niego spokojnie podłączyć :D


Spokojnie, czytaj musisz kupić adapter za 350zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zależy czy chodzi o granie po jeżeli nowy PC do grania to lepiej kupić konsolę jakąś nową, bo do pCta wiecznie mało ram albo karta graficzna słaba a konsoli się to raczej nie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki ludziska już wybrałem kupie NOWEGO KOMPA bo po pierwsze wiedzimin i wiele inych gier zobacze jak za rok sie to roszczygnie to sobie na raty kupie PS3 i gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie może Crysis ruszy, a co do innych nie mam się co martwić, daltego jakbym miała kasę to na dzień dzisiejszy konsola. Nowy PC w przyszłości, ale tak czy siak kasy brakuje więc nie mam za dużo do gadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:59, gram se napisał:

dzięki ludziska już wybrałem kupie NOWEGO KOMPA bo po pierwsze wiedzimin i wiele inych gier
zobacze jak za rok sie to roszczygnie to sobie na raty kupie PS3 i gra


no i dobrze wybrałeś . na kompie masz o wiele wiećej mozlwiosci , a na konsoli sam e gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wziąć pożyczkę w KredytBanku na jakieś 10k złotych i kupić peceta, X360, PS3 i kilka gier. A później się "przypadkiem" pookaleczać celem zyskania odszkodowania i spłaty kredytu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 21:26, sathorn1 napisał:

Jak dalej tak będziesz lekceważył j. polski, to zobaczymy kto Cię będzie traktował poważnie...
Bo ja już przestałem.

no i dzięki Bogu :D najlepiej nie zwracaj na mnie uwagi :D i jak ci się nie podoba to jak ja piszę to wyślij list z zażaleniem do moderatorów :D Mam 14 lat i pewnie dlatego nie zwracam uwagi na ortografie (wyłącznie na forum) , ale jak będe miał jakieś 18lat może będę to inaczej spostrzegał :D Nie przejmuj się mną :D Dam sobie radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tematu
Na PC możesz pograć we wszystko ! Rts , Fps , RPG , Symulatory , Wyścigi , gry sportowe .
Jedyną wadą PC że nie można pograć w GUITAR HERO :D a to jest wyrąbista gra . będę ją zamawiał na Xbox360 ,razem z gitatą (zabawką) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:26, Pazurex napisał:

Jak kupisz X-a to możesz grać nawet na zwykłym telewizorze i będziesz miał dosyć ładny obraz.
Jeżeli kupisz PS3 to dolicz koszty projektora lub plazmy(ew. LCD) bo grać na PS3 na zwykłym
CRT to jak lizanie lizaka przez papierek :)


Co za kompletna bzdura. Zarówno Xbox jak i PS3 najlepiej wyglądają na telewizorach HD i tak samo na obu konsolach można grać na zwykłym telewizorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować