Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Okazja dla strategów w sklepie gram.pl!

36 postów w tym temacie

"(...)rewelacyjną polską wersją językową zapewniają niezapomniane wrażenia" hehehehe dobre, naprawdę dobre :PPPP w sensie dobre żarty, no ale przecież o niedociągnięciach i błędach się będzie pisać ;]

jeśli chodzi o ta płytkę - to czy nie dałoby się jej kupić osobno? bo chciałbym mieć do kolekcji, ale nie będę kupował ponownie gry dla jednej płyty, bo to się mija z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rome: barbarian to chyba joke? Prima Aprilis mamy juz za soba ^_^ 10zł taniej niz podstawka+dodatek? Miano wydac "zlote edycje" wszystkich czesci a tu nagle psikus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:23, MastAlol napisał:

Super Roma już jest :) Teraz zostało czekać na NXK z Shogunem i Medievalem I :D


Tylko, że to jeszcze nie wydanie CD Projekt :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP zamieściłoby ponownie samą płytę Spirits do oddzielnej sprzedaży... miałem kupić ją tuż po premierze gry, ale starzy mi jakoś nie pozwolili, a teraz czuję, że udałoby mi się kupić :P a gry już na pewno nie kupię dla samej muzyki, bo w domu mam dwie Edycje Kolekcjonerskie :P a inne tytuły mnie nie interesują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuuu....
Rome.... drogo... i bez alexandra :(((

taki zestaw można w innych miejscach nabyć znacznie taniej - bez żadnych promocji - a i koszulke można jeszcze wyhaczyć...

pas.
czekam na shoguna i medievala1 z dodatkami w NXK


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W książeczce o klasyce, dodawanej do Clicka, napisali, że niedługo pojawi się Rome: Total War wraz z dwoma dodatkami, w serii Platynowa Kolekcja. Więc wasza aktualna propozycja (złota edycja bez jednego dodatku) jest trochę "kichowata":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roma zostawcie w spokoju.

Dajcie lepiej w Extra Grze Medieval I Total War z Viking Invasion albo Shogun Total War z Mongol Invasion!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować