Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II: Total War - Kingdoms - zapowiedź

35 postów w tym temacie

Lucas the Great

Wojna Totalna nie traci rozpędu. Creative Assembly planuje na jesień dodatek do rewelacyjnego Medieval II: Total War. Dotąd swymi rozszerzeniami ustawiali innym deweloperom wysoką poprzeczkę. Teraz sami twierdzą, że tworzą największy z dodatków w swojej historii. Czy to czcze przechwałki? Cóż, zobaczymy...

Przeczytaj cały tekst "Medieval II: Total War - Kingdoms - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:00, Perszink napisał:

Jestem ciekaw czy wciągnie mnie ten dodatek na dłużej niż 30min:/ Bo każda z poprzedniczek
dłużej na moim kompie nie zagościła:/

No to zazdroszczę gestu. Zwłaszcza pierwsze gry z serii Total War tanio nie wychodziły, kupić i pograć 30 minut, szacunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo sobie pogrywam, i muszę przyznać że bitwy w RTW są świetne i ładnie zrobione. Jedynym wielkim minusem tej całej serii jest to że się szybko nudzi, przynajmniej dla mnie. Apropo tekstu jest pare drobnych błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza gra z seri total war do Medieval II: Total War i powiem szczerze ze od lutego kiedy ja kupielm to zagralem moze z 30 min.Ale napewno zaniedlugo na dluzszy czas do niej wroce;)a dodatek raczej kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą też zrobić Shoguna II. Pierwszą część kupiłem jak jeszcze nie miałem swojego komputera i grałem namiętnie
w pracy ;))), następne już z szacunku dla serii. Jak dla mnie klimat nie do pobicia, ale to wina dużej ilości książek i filmów o Japonii, szogunacie, zwłaszcza filmy Kurosawy. ech, marzenia ;)))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh akurat dziś przypomniałem sobie od Medku wygrzebałem z szuflady włączyłem i... siedzę już 6h xD
Heh... a jutro 2 sprawdziany xD
I jeszcze trzeba NWN i JE ech...
Kiedy ja znajdę na to wszystko czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie zapowiedź :D Będzie może EK?:D Bo jak tak to się na nią "rzucam", bo z podstawki mam :P A Total War to moja ulubiona seria gier i dalej sobie w Medievala II pykam...Mmmm...Smakowicie się zapowiadają kapanie krzyżackie i Ziemi Świętej...Yeah! Tego mi właśnie było trzeba, będe miał w co grać po zakończeniu Wiedźmina :D:D Czekam, oj czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać, że screeny prezentują się fabjulus ;] czekamy na dalsze szczegóły

Lucas nie śpisz po nocach i potem błędziki popełniasz :PP - do Marków zaglądaj około północy, wtedy jest najlepsze towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować