Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II: Total War - Kingdoms - zapowiedź

35 postów w tym temacie

Hot Seats w Total War?

Przed oczami maluje mi się pewna scena.
W poniedziałek rano przychodzę do "fabryki" a Szef mnie się pyta dlaczego przez tydzień nie było mnie w pracy i dlaczego przychodze zarośnięty jak małpa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ci rycerze z rogami to chyba z Heroesów :D"

Nah... Oryginalne XIII weczne hełmy garnczkowe. A te bajery na nich to coś do rozróżniania kto w środku... Coś na kształt herbów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat:
Hotseat do wieloosobowych zmagań we wszystkich czterech kampaniach umieszczonych w suplemencie. Nie jest to może w pełni symultaniczna rozgrywka, ale w przypadku strategii turowej ciężko sobie taką wyobrazić. Tajemnicą pozostaje czy "Gorące krzesło" będzie także kompatybilne z główną kampanią, będącą sercem Medievala II.

Lipa

polecam www.totalwar.org.pl

użytkownik tego forum przy współpracy z graczami z zagranicy przez zmianę kliku linijek jednego (!) pliku odblokował hotseat w 90% sprawne. [problemy z bitwami P vs P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no... miło słyszeć ze szykują dodatek to Medievala 2 i to jeszcze ze będzie to najlepszy dodatek jaki wydali do tej pory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, będę czekał niecierpliwie tak jak już czekam niecierpliwie na nowe "dzieci" CD Projektu czyli "Shoguna", Medievala" (jedynka) i "Rome" z serii "Total War":)

Och kiedy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:00, Perszink napisał:

Jestem ciekaw czy wciągnie mnie ten dodatek na dłużej niż 30min:/ Bo każda z poprzedniczek
dłużej na moim kompie nie zagościła:/

Ej przestań jeśli nie lubisz tego gatunku gier to nie marudź ,daj cynka ewentualnie jakbyś sprzedawał te swoje płytki może znajdę kogoś kto je odkupi od ciebie szkoda żeby sie marnowały w twojej szufladzie :) a gry z tej serii to porostu dla mnie poezja :) zawsze je kochałem mimo ze czasami pojawiają sie z bugami ale jaka gra do tej pory wydana nie wymaga poprawek ...chyba żadna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest najlepszą ostatnio wydaną grą na świecie kupiłem na święta aby w coś sobie pograć . I grałem dzień i noc to jest klasyk który ma wszystoko co gracz może sobie wymarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmach to to, za co kocham tą serie...Tylko będe miał dylemat w jednej kampanii...Bo uwielbiam krzyżowców, ale czy aż tak, żeby walczyć z Polską?:D A poza tym to oczywiście Królestwo Niebieskie będe bronił i powiększał :D Oby w EK było podobnie jak w podstawce ;) A...No i jeszcze mam nadzieje, że zwiększą limit jednostek do 8000 (mi działa sprawnie w podstawce na 5000 na najwyższych detalach :P) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie nas tylko olali z petycją. A ta ahistoryczność wywołuje uśmieszek na ustach, z konfliktu polsko-krzyżackiego zrobili krzyżacko-litewski. Już niedługo pewnie będziemy światkami podbojów Australii, gdzie z dzielnymi przybyszami ze starego kontynentu walczyć będą aborygeni na kangurach... A i ci generałowie ze specjalnymi umiejętnościami, pewnie w następnych częściach dadzą generałom manę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie t cała seria Total War to najlepsze RTS pod słońcem. Mógłbym zagrywać się godzinami. Kupiłem podstawkę niedługo po premierze i grałbym do tej pory gdyby się nie wykrzaczała podczas walk z Tatarami. Szlag mnie normalnie trafia. Sam jakbym rozergrał walkę to z minimalnymi stratatami bo słonie można łatwo w panikę wprowadzić, a jak daję automtyczne to klęska taka że szkoda mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, MTW 2 było zjadliwe. Ale CA olało polskich graczy. Ile nowych jednostek dostaje TURCJA? 8. Ile dostaje DANIA? 3. LITWA to nowa frakcja. Każdy w naszym rejonie ma nowe jednostki, a Turcja, która jest daleko... ma ich aż 8 nowych.

Ile my mamy nowych jednostek, zapytacie
Zero, 0, Null, Ziobro, ZERO!

CDP wydało informację o tym że CA "łaskawie doda zestaw narzedzi dzieki interwencji CDP." Ale dobrej Polski nie bedzie w internetowych grach, co najwyżej w modach. zreszta narzedzia były zapowiedziane wcześniej. Cdp "interweniowało" aby zachować swą twarz.
Nie wspominając już o beznadziejnym odwzorowaniu terenów Polski w podstawce, i ogólnie biedotą tego regionu.

CA totalnie nas olewa, Polska będzie najslabszą frakcją w grze.

Wspominałem że dostaniemy 0 jednostek?

Miłej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie ciekawie ale szkoda że bitew morskich nie będzie tylko automatycznie rozgrywane;/
Fajnie by było trochę urozmaicić tą gre bo jest fajna ale szybko się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:41, Gorn7 napisał:

Gra zapowiada sie ciekawie ale szkoda że bitew morskich nie będzie tylko automatycznie rozgrywane;/

Na starym silniku, było to chyba niemożliwe.

Dnia 27.08.2007 o 17:41, Gorn7 napisał:

Fajnie by było trochę urozmaicić tą gre bo jest fajna ale szybko się nudzi.

Szybko się nudzi? O_o Urozmaicić? o_O Tyle państw, zróżnicowanie jednostek, terenów, map, Aztekowie, odkrycia itp. Czego chcieć więcej przecież to najlepsza gra w swoim gatunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować