Zaloguj się, aby obserwować  
Bimber1995

Another World. Stare, ale jare.

10 postów w tym temacie

Co sądzicie o tym (według mnie) dziełu? Jeśli wam się podoba to co ? Ile godzin spędziliście przy tej niezwykłej grze? Czy chcielibyście jej kolejnej części? Powiedzcie wszystko co o tej grze wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:50, Aroski napisał:

Co sądzicie o tym (według mnie) dziełu? Jeśli wam się podoba to co ? Ile godzin spędziliście
przy tej niezwykłej grze? Czy chcielibyście jej kolejnej części? Powiedzcie wszystko co o tej
grze wiecie.


Pamiętam jak dziś.. pierwszy raz u kuzyna w Białym Stoku na Amidze zagrałem, pierwsza gra którą pamiętam całą z dzieciństwa i pierwsza gra której koniec mnie wzruszył. Dla mnie jest to najważniejsza gra w historii gier komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:52, Kafar napisał:

> Co sądzicie o tym (według mnie) dziełu? Jeśli wam się podoba to co ? Ile godzin spędziliście

> przy tej niezwykłej grze? Czy chcielibyście jej kolejnej części? Powiedzcie wszystko co
o tej
> grze wiecie.

Pamiętam jak dziś.. pierwszy raz u kuzyna w Białym Stoku na Amidze zagrałem, pierwsza gra którą
pamiętam całą z dzieciństwa i pierwsza gra której koniec mnie wzruszył. Dla mnie jest to najważniejsza
gra w historii gier komputerowych.


Ja pamiętam tylko wersje 2006. Wiesz jak ta gra wychodziła to mnie na świecie nie było. Też uważam, że ta gra jest najważniejsza bo zmieniła losy gier. Gdyby nie ona to dalej byśmy grali w PACMANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:19, line's napisał:

nie rozumiem cie po co zakladasz temat skoro juz taki jest dopisz sie do tego samego i nie
zasmiecaj forum. Pozdrawiam

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21098&u=71

tu masz linka. Z pewnoscia w tym temacie ktos ci odpowie. Nawet ja


Wiesz, że to się nazywa spam. Takie brzydkie słowo. Ktoś już to samo napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:25, Aroski napisał:

Wiesz, że to się nazywa spam. Takie brzydkie słowo. Ktoś już to samo napisał.


Tak to co jest powyzej to sie nazywa spam. A upominanie uzytkownikow to pseudomoderowanie. A my nie lubimy obu tych pojec. Tak wiec ostrzezenie za spam i pseudomoderowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:13, line's napisał:

sluchaj to nie jest spam bo spam to sa niepotrzebne nikomu informacje(...)


Bardzo dobra definicja. Nie mniej w tym watku to tez spam, wobec tego ostrzezenie

A link do wlasciwego tematu zostal podany, wobec tego watek zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować