Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UPS - zmiana kuriera

6 postów w tym temacie

Jak wiemy Masterlink nie ma zbytni pochopnej opinii na forum (niewiedzących o co chodzi proszę wpisać "Masterlink" w wyszukiwarce).

Proponowałbym zmianę kuriera na UPS. W ciągu kilku ostatnich tygodni intensywnie korzystałem z ich usług. Wiecie co? Nigdy bym nie przypuszczał, że będą w tak profesjonalny sposób wykonywać swoją pracę. Nie dość, że można sobie wybrać przedział czasowy, w którym paczka zostanie doręczona, to jeszcze tych godzin się trzymają...

Szok.

Miałem odczynienia z Masterlink, OPEK, Stolica i z kimś jeszcze :P Przyjeżdżali sobie o dowolnej porze. Równoznaczne było to z całodniowym czatowaniem w domu. Teraz jestem wolny.

Większość sklepów z których korzystam (np. Avanti, Merlin) korzystają z UPS.

Nawet Empik przesiadł się na tego kuriera.

Gorąco zachęcam CDP do refleksji...

20070418205429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio korzystałem z usług firmy UPS kiedy zamawiałem przesyłkę na merlinie. Sklepy takie jak wirtus czy ultima również preferują ich usługi. Jednak różnie jest z kosztami. Na merlinie zapłaciłem 10 zł zaś na wirtusie trzeba już ok. 19 zł. Bądź co bądź za mało miałem do czynienia z firmą UPS więc trudno mi ocenić obie te firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Masterlinka zadowolony. Zauważ, że tak na prawdę ciężko jest dogodzić każdemu, może tam gdzie mieszkasz UPS jest lepiej zorganizowane od Masterlinka? i dlatego przesyłki UPS dochodzą szybciej? Może Masterlink mieści się w jakimś przedziale przyzwoitości a jednocześnie zaoferowało CDP najatrakcyjniejszą ofertę? Myślę, że decyzja wyboru kuriera nie została podjęta od tak ("Widziałem furgonetkę Masterlinka na ulicy... W sumie szukaliśmy jakiegoś kuriera... To niech będzie ten Masterlink") - myślę, że to była przemyślana decyzja...

Dnia 18.04.2007 o 20:55, Tomi_323 napisał:

Miałem odczynienia z Masterlink, OPEK, Stolica i z kimś jeszcze :P Przyjeżdżali sobie o dowolnej
porze. Równoznaczne było to z całodniowym czatowaniem w domu. Teraz jestem wolny.


Skoro miałeś doczynienia ze "Stolicą" i oni jak piszesz przyjeżdżali o dowolnej porze, to ... a z resztą sam zobacz: http://www.stolica.pl/ Czym się wg. Ciebie różni Stolica od UPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:04, Bartuc napisał:

Czym się wg. Ciebie różni Stolica od UPS?


Za swoich czasów Stolica była osobną firmą. Została przejęta przez UPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:10, Tomi_323 napisał:

> Czym się wg. Ciebie różni Stolica od UPS?

Za swoich czasów Stolica była osobną firmą. Została przejęta przez UPS.


No tak, i pracowało w niej 4 studentów, który przesyłki rozwozili na rowerach a firma działała w mieszkaniu o powierzchni 26m^2... :] Ważne jest to co jest teraz...

Powiem tak, jestem zadowolony zarówno z usług UPS Stolica jak i Masterlink i moim zdaniem tylko jedno przemawia na korzyść Masterlinka: nie trzeba się rejestrować żeby móc śledzić przesyłkę.

PS. Jeśli chce ktoś zamówić kuriera UPS Stolica w łódzkim oddziale tej firmy to życzę powodzenia - czeka Was min. 30 minut dzwonienia non stop, słuchania głupich melodyjek, ponownego wybierania numeru, i tak w pętli :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP już korzystał z usług UPS-u w 2004 roku. (choć nie pamietam do kiedy)

Poleciały na to firme straszny gromy przy okazji Białego Kruka.

Ja od kurierów wole Pocztę Polską, bo nie raz okazało się, że jest szybciej niż kurierem:-).

Temat zamykam.

Dlaczego? Bo dyskusja zacznie przypominać debate o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować