Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe sterowniki do kart ATI

17 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2005 o 09:15, WorldWar3PL napisał:

co, + 0000000,5 fps ? .... ledwo co wyszły poprzednie


Akurat 0000000,5 to to samo co 0,5. Nie ważne ile zer wstawisz na początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopak w przypływie euforii się pomylił... (odpowiedź dla tych którzy zapytaja czy mi się nudzi: TAK! Mam na 11:30 do szkoły i kończe o 17:30 w PIĄTEK! Kogoś powninni za to powiesić!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 10:11, Half-Devil napisał:

Ati wydaje częściej sterowniki od nVidii to już norma; no i napewno są lepsze... (nie)stety
jestem posiadaczem nVidii.


No co ty. W ciągu ostatniego miesiąca zassałem 2x nowe stery do swojego GF6600GT :)
PS: Nie wiem co widzisz w tym Ati, z kartami tej firmy są problemy w grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie... 3 dni temu zainstalowalem najnowsza wersje. A tu juz nowa. Oni pewnie tylko numerki zmieniaja, a ciagle jest to samo. "Lepsza wydajnosc" tjaaaaaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 10:49, iro1979 napisał:

PS: Nie wiem co widzisz w tym Ati, z kartami tej firmy są problemy w grach


To ciekawe, ze ja nigdy nie mialem jeszcze z ATI problemow. A ty skad wiesz, ze sa problemy, uslyszales, czy miales ati i w nic nie mogles grac?

P.S. Chociaz jesli teraz kupowalbym kate graficzna to wybralbym nvidie, ale wtedy jak kupowalem ATI sie bardziej oplacalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....

Dnia 09.12.2005 o 11:41, Smaug_PRAWDZIWY napisał:

To ciekawe, ze ja nigdy nie mialem jeszcze z ATI problemow. A ty skad wiesz, ze sa problemy,
uslyszales, czy miales ati i w nic nie mogles grac?

....

Nie miałem ale tak słyszałem, że trzeba kombinować w niektórych grach na różne sposoby zeby je uruchomić. Zresztą dużo osób nażekało na sterowniki - nie wiem jak teraz :) W końcu co 3 dni jak wychodzą to pewnie są o wiele bardziej dopracowane niż poprzednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te sterowniki serio przypieszyly dzialanie niektorych gier i to odczuwalnie... posiadam Radeona 9600 XT, wczesniej przeszlem z 5.8 (atiodngov258) na 5.11 (Ati), no i roznic zadnych... po przejsciu z 5.11 na 5.12, czuc, ze Age Of Empires III dziala plynniej, oczywiscie nie zaden przyrost 20 klatek na sekunde, ale z 5 napewno... i to se czuje. Wreszcie jakas duza zmiana! Polecam te stery. Co do "lepszy Radeon od GF", mam w domu kilka komputerow, mam i Radeony i GF, no i napewno jakosc obrazu (zywsze kolory) jest lepsza na Radeonie... ale GF tez ma swoje plusy... tak czy siak i tak grywam na konsolach, bo gry na kompa jakos mnie nie kreca (no gram w AOE3, czy Guild Wars... ale tylko tyle, komp do gier sie nie nadaje, co innego konsola, lozeczko, padizik... to jest to ;)). Wiec obie marki (ATI, NVIDIA) maja tak swoje plusy jak i minusy, idealnej karty graficznej jeszcze dlugo nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie zainstalowałem nowe sterowniki Ati 5.12. Rewelacja. Mialem wcześniej Ati 5.11, zainstalowane dwa miesiące wcześniej. Niby mała zmiana, a jest duża różnica. Nie robiłem żadnych nowych ustawień, jadę na tych samych.Kolory wyraźniejsze, szybkość większa w grach.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja różnicy nie zauważyłem.... szczególnie w cs:source ( Half-Life 2 performance up to 8%.... tiaaa ... cs:source ten sam silnik co hl2 ma... fps tyle samo :D ) i w innych grach to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować