Zaloguj się, aby obserwować  
metkacper

Slayer

23 postów w tym temacie

Slayer to zespoł o bogatej historii metalowej i zaspół , który bije rekordy w używaniu cenzuralnych słów i zwrotów o za zwyczaj dość wulgarnych znaczeniach .Zazwyczaj nagrywają to i wydają płyte .
Zauważyłem ,że nie ma tutaj tego tematu ,więc postanowiłem taki dodać . Jaśli nie słyszeliście slayera to wejdzcie na youtuba i poszukajcie ich piosenek po czym wyrazicie o nim opinie o slayerze . Jeśli macie inne zagadnienia o tym zespole również coś napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zgodzić z jednym: "bije rekordy w używaniu cenzuralnych słów", to w końcu żadna sztuka używać słów cenzuralnych :] Mniemam, że chodziło ci o słowa niecenzuralne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dance with the dead in my dreams, listen to their hallowed scream..."

Slayer rządzi. Jeden z moich ulubionych zespołów (zaraz po Sepulturze, Metallice i Iced Earth).
Zbieram szybko kasę i w czerwcu (jak dobrze pójdzie) uderzam na koncert.
Ostatnia ich płyta, była moim zdaniem najlepszym albumem 2006!

"There is no fuckin jesus christ
There never was a sacrafice
No man upon the crucifix...
Beware the cult of purity
Incenction their facility
I''ve made my choice... Six Six Six!!"

\m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:33, SlimPole napisał:

Nie mogę się zgodzić z jednym: "bije rekordy w używaniu cenzuralnych słów", to w końcu żadna
sztuka używać słów cenzuralnych :] Mniemam, że chodziło ci o słowa niecenzuralne
:)
Trochę się pomyliłem oczywiście że nie cenzuralnych słów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:40, Metal-jestem napisał:

Lubie Slayera, ale wole naszego polskiego Acid Drinkers. Z resztą ten właśnie zespół towarzyszyc
pewnie bedzie Slayerowi w Polsce.


Nie, będzie behemoth, celtic frost, bloodsimple, virgin snatch i rootwater

20070419000825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:40, Metal-jestem napisał:

Lubie Slayera, ale wole naszego polskiego Acid Drinkers. Z resztą ten właśnie zespół towarzyszyc
pewnie bedzie Slayerowi w Polsce.

Slayer to fajny trash metal, ale ja też jednak wole naszego polskiego Acid Drinkers. Slayer ma strasznie dużo podobnych kawałków co może niektórych irytowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli lubicie Slayera to proponuje przeczytajcie sobie biografię zespołu napisaną przez Marka Szubrycha a tytuł to: " Prawdziwa Historia Zespołu Slayer Bez Litości" naprawdę polecam dla każdego fana tego zaspołu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:35, MassterG napisał:

jeśli lubicie Slayera to proponuje przeczytajcie sobie biografię zespołu napisaną przez Marka
Szubrycha a tytuł to: " Prawdziwa Historia Zespołu Slayer Bez Litości" naprawdę polecam dla
każdego fana tego zaspołu:)


Słyszałem że niezła, ale na razie nie mam pieniędzy. Napewno zakupie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thrash Metal = Slayer, mimo ze Metallica wydala swoj debiut pare miechow wczesniej to Slayer przez te ponad 20 lat nie wydal nic czego musialby sie wstydzic, przeciwnie ciagle trzyma bardzo wysoki poziom a teraz po powrocie Lombardo w formie lepszej niz kiedykolwiek (widzieliscie nagrania live z Download Festival ???) Zobaczyc chlopakow live i umrzec :)

ps. mimo ze uwielbiam Slayer to zakladanie oddzielnego tematu dla kazdego zespolu z osobna uwazam za bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:35, MassterG napisał:

jeśli lubicie Slayera to proponuje przeczytajcie sobie biografię zespołu napisaną przez Marka
Szubrycha a tytuł to: " Prawdziwa Historia Zespołu Slayer Bez Litości" naprawdę polecam dla
każdego fana tego zaspołu:)


Raczej Jarka Szubrychta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:15, Stasimir napisał:

> jeśli lubicie Slayera to proponuje przeczytajcie sobie biografię zespołu napisaną przez
Marka
> Szubrycha a tytuł to: " Prawdziwa Historia Zespołu Slayer Bez Litości" naprawdę polecam
dla
> każdego fana tego zaspołu:)

Raczej Jarka Szubrychta :D


A fakt mój błąd!!:D Dzięki za poprawę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:36, Feno napisał:

"Dance with the dead in my dreams, listen to their hallowed scream..."

Slayer rządzi. Jeden z moich ulubionych zespołów (zaraz po Sepulturze, Metallice i Iced Earth).
Zbieram szybko kasę i w czerwcu (jak dobrze pójdzie) uderzam na koncert.
Ostatnia ich płyta, była moim zdaniem najlepszym albumem 2006!

To Slayer będzie znowu w Polsce?? A gdzie jeli można wiedzieć??

o kurde, przepraszam!! nie zauważyłem, że to post jeszcze z kwietnia....:X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:30, metkacper napisał:

Slayer to zespoł o bogatej historii metalowej i zaspół , który bije rekordy w używaniu cenzuralnych
słów i zwrotów o za zwyczaj dość wulgarnych znaczeniach.


Słyszałem może jeden kawałek,ale ja ogólnie metalu poza industrial metalem niezbyt trawię.A co do wulgaryzmów - Slayer jest cienki,policz sobie faki :P lecące w kawałkach Korna i Limp Bizkit xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w ogole, jak ktos kto zaklada temat o kapeli moze uwazac to za jeden z ich atutow, ze maja duzo bluzgow w tekstach, przeciez nie o to chodzi. geez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:48, MassterG napisał:

A fakt mój błąd!!:D Dzięki za poprawę:D


No problemo :D Każdemu sie zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:11, Astmatyk napisał:

Nie wiem w ogole, jak ktos kto zaklada temat o kapeli moze uwazac to za jeden z ich atutow,
ze maja duzo bluzgow w tekstach, przeciez nie o to chodzi. geez


no bezk kitu troche za uzo ale Slayer to Slayer ja wole METALLICE jak chodzi o ten gatunek Muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slayer to jeden z moich ulubionych zespołów, który zajmuje miejsce zaraz po boskiej Metallice ;). Moja ulubiona i chyba najbardziej popularna piosenka tego zespołu to Raining Blood. Zgadzam się z przedmówcami - Slayer nie jest tak bardzo wulgarny jak inne zespoły metalowe, jednak jest on dość kontrowersyjny z powodu częstego pojawiania się w utworach tejże grupy, tekstów satanistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować