Zaloguj się, aby obserwować  
Pablo09

Czy można zżyć się z bohaterem i fabułą gry komputerowej?

321 postów w tym temacie

Ja się staram zżyć jak najbardziej w wiekszości gier. w skradankach NIKOGO nie zabijam , bo np. w SC lub Thiefie co mi zawinili ci strażnicy , że taka maja pracę? W RPG nie zabijam dobrych postaci ,,bo świetny mają sprzęt''''. Zaś losami bohatera najbardziej się przejmowałem w Tormencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie!! Ja kocham Gothica!! I Bezimiennego!! LUdzie grajcie w Gothica!!! Najlepsza gra jaka kiedykolwiek się ukazała!!! GOTHIC GOtHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHICGOTHIC GOtHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHICGOTHIC GOtHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHICGOTHIC GOtHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHICGOTHIC GOtHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHICGOTHIC GOtHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To głupie pytanie...
W każdej dobrej grze "zżywa" się z bohaterami i fabułą... przecież moim zdaniem to jeden z głównych celów podczas tworzenia gry - zżyć się z bohaterem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba najbardziej z moją postacią z KoTOR, mmmm :) No i tak to jeszcze Prince of Persia, Assassin''s Creed(co prawda jeszcze nie wyszedł ale to nic!!)z Warcrafta III to Arthas(nieumarły ooo taak Ostrze Mrozu jest głodne... xD) i chyba tylo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślmy także o innych grach... hmm... Na przykład.... Incewid Dale, Świątynia Pierwotnego Zła....
Niektórzy zżywają się z bohaterami Call of Duty czy Medal of Honor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, muszę przyznać, że ciekawy temat. ;)
Ja zawsze lubię różne postacie z gier, gdzie sam tworzę postać, ew. gry fantasy, sam nie wiem czemu. ;) Fajnie się gra np. w Baldurs Gate - jakoś łatwo wejść w ten świat po drugiej stronie monitora. Jak się zastanawiam to moze jeszcze mógłbym dopisać Księcia Persji... I chyba tyle. A pojęcia nie mam jak można zżyć się z bohaterem Gothica, który to jest tak nudny i bezwyrazowy, że gorszego bohatera gier nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się najbardziej zżyłem z Arthasem w Warcrafcie III zarówno jak w The Frozen Throne, No i oczywiście Bezzimiennym w Gothicu i Mrocznym Elfem w Sacredzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:47, geralt z rivii7 napisał:

w gears of war czułem jakbym to ja był marcusem fenixem


Jak wyjdzie na PC (dzięki naszym polakom z people can fly) to zagram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:32, Gothic 12 napisał:

Pewnie!! Ja kocham Gothica!! I Bezimiennego!! LUdzie grajcie w Gothica!!! Najlepsza gra jaka
kiedykolwiek się ukazała!!! GOTHIC GOtHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHICGOTHIC
GOtHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHICGOTHIC GOtHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC
GOTHIC GOTHIC GOTHICGOTHIC GOtHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHICGOTHIC GOtHIC
GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHICGOTHIC GOtHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC
GOTH


"GOTHIC" jest świetną grą... i najbardziej mnie korci czy może w dalszych częściach gothica w końcu wyjawione zostanie imię naszego kochanego przeuroczego: BEZIMNIENNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować