Zaloguj się, aby obserwować  
Pablo09

Czy można zżyć się z bohaterem i fabułą gry komputerowej?

321 postów w tym temacie

Tak. GTA macie racje. Co więcej, zżyłem się również z Bezimiennym oraz może w mniejszym stopniu z Księciem Persji (w Piaskach Czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc zżyć z bohaterami oraz fabułą gier na pewno 100% można. Nie ważne w jaki tytuł bym grał, to staram się to zrobić, żeby tytuł lepiej "smakował". Dosłownie oczywiście wszystkiego nie biorę, jak kończę grę to i zakańczam swoją przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak! Dla mnie dobra gra to w 50% musi być wciągająca fabuła której nie zapomnę! (chodzi równiez o bohaterów gry) Ja mam 5 bohaterów/ek gier którzy/e zapamiętam na długo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym bohaterem, o którym trudno mi zapomniec jest Gordon Freeman, Geralt i Marcus Fenix. Najbardziej wczułem się w rolę bohatera Half-Life''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja aż tak bardzo staram się nie angażować... No bez przesady, rozumiem, wżyć się w klimat, ciekawą fabułę, ale bohatera z gry można(według mnie) po prostu polubić(a i tak tylko jak na grę komputerową, anie tak żeby o tym kimś gadać cały czas). A jak już mi się udaje z kimkolwiek tak "zżyć" to już na pewno nie z postaciami z np: GTA.

PS: chociaż co do GTA, to zżyć się będzie można w "czwórce", tam podobno Niko ma być dosyć wiarygodną postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już raz pisałem,ale dopiszę coś.Ostatnio bardzo zżyłem się z... Riddickiem.Nie sądziłem,że ta gra jest taka dobra,a jeszcze ten bohater i wciągająca fabuła... Cud,miód i orzeszki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od momentu pierwszego zagrania w Gothic''a zżyłem się z głównym bohaterem, czyli Bezimiennym :) . Pokazuje on, że nieszanowany, pechowy i baaardzo poniżany człowiek potrafi być kimś wielkim. Co więcej, mimo że jest wybrańcem boga Innosa, to bez jego pomocy zdobywa szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej sie zżyłem z glownym bohaterem gry Ice Tower ;p
A tak na serio : ciezko powiedziec. Jeli ktos chce zagrac w gre, w ktorej moze sie zzyc z bohaterami to polecam gre:Beyond good and evil. Gra niestety nie zostala doceniona i sequel zapewne nie powstanie - a szkoda. Zagrajcie to zobaczycie o czym mowie. Hmm, stosunek do bohaterow i zzycie z nimi mozna porownac do tego, ktore sie przezywa czytajac dobra ksiazke, kiedy to np. smutno nam z powodu smierci przyjaciela glownego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 22:24, Michał11 napisał:

Ja najbardziej sie zżyłem z glownym bohaterem gry Ice Tower ;p

A ja z bohaterem z Sapera. :P

Dnia 31.01.2008 o 22:24, Michał11 napisał:

A tak na serio : ciezko powiedziec. Jeli ktos chce zagrac w gre, w ktorej moze sie zzyc z bohaterami
to polecam gre:Beyond good and evil.

Strzał w dziesiątkę. Tam można poczuć, że nie kieruje się drewnianym klocem, lub maszyną do zabijania tylko zwykłą (czy aby na pewno?) panią reporter... i nie, nie ma sensu szarżowanie na przeciwników bo i tak po kilku chwilach zginiesz. :)

Dnia 31.01.2008 o 22:24, Michał11 napisał:

Gra niestety nie zostala doceniona i sequel zapewne nie
powstanie - a szkoda. Zagrajcie to zobaczycie o czym mowie.

Kto wie? Mogło być tak, że sequel byłby gniotem absolutnym. Nie żałuję braku sequela, tylko tego, że ta gra jest niedoceniana. MOCNO niedoceniana. Trochę może być denerwujące, gdy się dowie, że taki NFS Carbon sprzedaje się w monstrualnie większych nakładach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa:

Z panem Johnem z Soldier of Fortune:P (nadal uwazam ze mial troche frajerskie wąsiki, ale z 9mm w reku byl kozakiem:P)


MOże troche z panem Bez-imienia z Gothica 1

i z CJ ( dopiero jak preszedlem SA obejrzalem Borata - pamięta ktoś "Be careful CJ, be careful!" ? :D :D)
z San Andreas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować