Zaloguj się, aby obserwować  
Pablo09

Czy można zżyć się z bohaterem i fabułą gry komputerowej?

321 postów w tym temacie

A niema innych gier z którymi można się zżyć oprócz bezimiennego z gothica???
A np. z takim kapralem Kane z Quake 4??? Dlaczego nie można... ile wycierpiał w tej fabryce Stroggów?!
(trochę dramatyzuje....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zżyłem sie z....Marcusem z Gears of War.Na serio zaimponował mi swoim charakterem i budową ciała.Z tego co pamiętam to w swoim czasie bardzo lubiłem bohatera Just Cause-Rico.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się zżyłem z : geraltem , bezimiennym, marcusem fenixem, moim bohaterem w jade empire, postacią w fable : the lost chapters, jak byłem mały to się zżyłem z mariem (śmiesznie prawda?) i z takim królikiem z pistoletami.... xd

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 15:24, sekji napisał:

prawda?) i z takim królikiem z pistoletami.... xd

pozdrawiam.


Ten królik to się chyba Jazz nazywał.

A ja lobie każdą postać jaką wykreuje sobie NWN, lub innych RPG grach.Oczywiście musi ona nosić moje imię ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zżyłem z Altairem, Bezimiennym, Geraltem, Samem Fisherem, postacia z Jade Empire i zapewne zżyje sie również 29 kwietnia z Nico Bellicem i 7 marca z Bullem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak... jazz jackrabbit czy jakoś tak :D


a swoją drogą to wszyscy co przejdą jade empire się zżyją ze swoją postacią, bo tam wzruszająca jest opowieść o! xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam z żadną z postaci,poprostu grałem aby grać,chociarz z drugiej strony bardziej zżylem sie z otoczeniem i ogólnym światem danej gr\y niż z bohaterem (chociarz to go widzialem najczesciej) ;p Cuż tak mam ;p
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie potrafie z każdym zżyć i nie wiem czemu ale jak przejde jakiego RPG albo FPS, TPS to nie kiedy mi sie smutno w sercu robi że już ich nie spotkam, hehehe trohe to głupie ale coż. Ostanio strasznie przeżywałem gre we władcy pierscienia powrót króla cała rodzina nie miała spokoju jak sie zaczołem wydzierać i nucic pod nosem sound track , eh takich gier sie nie zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zżyłem z bezimiennym z Gothica. To mój ulubiony bohater z gry. Nie wiem dlaczego... może za to, że nie wchodzi jakiś wymiatacz na początku i nie rozrzuca wrogów niczym sauron dookoła po założeniu pierścienia, tylko jest takim od zera do bohatera. Przypadkowy skazaniec, który uratuje świat.
Jeszcze się zżyłem z Tommym Vercettim z Gta vice city, z bohaterem GTA2 nawet xD, no i trochę z Tommym Angelo z mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj można można i to bardzo, ja się zżyłem z Desomodem, Thomasem z Mafii, głównym protagonistą z Persona 3, Dante z DMC, i trochę z Shepardem. Zresztą można zauważyć że ostatnio coraz więcej taki gier ze "zżyciem bohatera", szkoda że nie Mario taki nie był ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nigdy nie zżyłem się z żadnym bohaterem z gry. Polubiłem niektórych, jak chociażby wymienionego już bezimiennego z serii Gothic, jednak nigdy nie czułem do nich współczucia, gdy któryś np. zginął itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem jakiś dziwny, ale zawsze przejmuje się losem bohaterów, a szczególnie Bezimiennego. Podczas gry bardzo się zżywam z bohaterem głównym, a czasem z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować