Zaloguj się, aby obserwować  
ZoL1

Prison Break Download

7 postów w tym temacie

Witam bardzo tak tak to znów ja i znów bo juz mnie Modzi znają prosze bardzo o nie usuwanie tego tematu bo przeszukałem ile mogłem i nie znalazlem a jak wiadomo siedze w kawiarence wiec ostatnio z kumplem doszlismy do tego by sciagnac Prison Break z neta ale nie wiemy z jakich stronek i bardzo was prosze z kad moge sciagnac prison break Season 2 mam w drugim sezonie 12 odcinków a wiem ze jest 22 wiec powie ktos z jakiej stronki moge sciagnąc pozostale 10 bardzo bede wdzieczny i prosze was o ODPOWIEDZ..a nawet balagm....
PozdRo i thx z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 19:17, ZóL napisał:

Witam bardzo tak tak to znów ja i znów bo juz mnie Modzi znają prosze bardzo o nie usuwanie
tego tematu bo przeszukałem ile mogłem i nie znalazlem a jak wiadomo siedze w kawiarence wiec
ostatnio z kumplem doszlismy do tego by sciagnac Prison Break z neta ale nie wiemy z jakich
stronek i bardzo was prosze z kad moge sciagnac prison break Season 2 mam w drugim sezonie
12 odcinków a wiem ze jest 22 wiec powie ktos z jakiej stronki moge sciagnąc pozostale 10
bardzo bede wdzieczny i prosze was o ODPOWIEDZ..a nawet balagm....
PozdRo i thx z góry...

A skąd masz tamte... z p2p pewnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamte przegrał mi kolega ale bardzo potrzebuje od 12 do 22 odcinka sesonu drugiego prosze was kto zna stronki z kad moge pobrac za free PLZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 19:17, ZóL napisał:

ciach<


NP. ze stronki dystrybutora tego serialu w polsce.Twoje pytanie jasno dowodzi że pozyskałeś te odcinki drogą piractwa,a to na tym forum nie jest mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwa na forum nie tolerujemy. Dlatego ZóL dostaje BANa. W innym watku juz Ronx dostal kare za dopisywanie sie do tematu, ktory powinien byc dawno zamkniety. Ostrzezenie otrzymuje Meketh oraz Tavax. Natomiast degrad -1 dostaje Bimber Fresh.

Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować