Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad 80 tras w ToCA Race Driver 3!

36 postów w tym temacie

:) nie ilość ale jakość sie liczy. Jeżeli gra bedzie conajmniej tak dobra jak poprzednia to już odkładam kase :)
Żeby tylko nie "poprawili" modelu jazdy jak w colinie 5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze znowu nie ma nurburgringa, czy jaktam sie ta trasa nazywa. podobno engine nie potrafi udzwignac takich dlugich tras :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem/czytałem do TOCA nie ma co podchodzić bez osprzętu - czyt. dobrej kierownicy. Czy ktoś, kto gra w tą grę z realistycznym modelem jazdy może polecić jaką kierownice do tego zakupić ? (znaczy pisząc gra w tą grę mam na myśli ogólnie serię TOCA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak btw to co do kierownicy to tylko logitech momo racing cos tam nie pamietam:) koszt ok 500-600zl no chyba ze uzywka czy cos to taniej.
a co do gry mam nadzieje ze bedzie tak samo dobra jak 2+dodatki :) (ale nie zmiany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 14:02, SwenG napisał:

Z tego co słyszałem/czytałem do TOCA nie ma co podchodzić bez osprzętu - czyt. dobrej kierownicy.

zgadzam sie z tym w 100%

Dnia 09.12.2005 o 14:02, SwenG napisał:

Czy ktoś, kto gra w tą grę z realistycznym modelem jazdy może polecić jaką kierownice do tego
zakupić ? (znaczy pisząc gra w tą grę mam na myśli ogólnie serię TOCA)


ja moge polecic kierownice logitecha obowiazkowo z force feedback. cena w przedziale 250-300zl. solidnie wykonane i naprawde dobrze sie jezdzi. jak masz miecej kasy to kup tez logitecha, ale kierownice "momo racing" - chyba jako jedyna ma 240 stopni obrotu dzieki czemu nie ma problemow ze zbyt duza czuloscia jakie moga miec poczatkujacy gracze w przypadku zwyklej kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 14:02, SwenG napisał:

Z tego co słyszałem/czytałem do TOCA nie ma co podchodzić bez osprzętu - czyt. dobrej kierownicy.


Troche przesada, nie wiem jak 3 ale 2 część to chyba najlepiej dopracowane pod względem sterowania z klawy wyścigi na pc. Co nie znaczy że bym nie kupił którejś kierownicy proponowanej przez pennyego gdyby mnie było na nią stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 14:29, ProChaoS napisał:

Pomijajac fakt, ze toca
2 to byl crap.


... no wlasnie nie pominales tego :)
a mozesz powiedziec czemu byl crap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 14:32, gmx napisał:

Troche przesada, nie wiem jak 3 ale 2 część to chyba najlepiej dopracowane pod względem sterowania
z klawy wyścigi na pc.


no moze masz racje... ale ja poprostu mam wrazenie ze granie w taka gre bez kierownicy to tak jakby grac np. w resident evil bez dzwieku. niby nadal fajnie, ale atmosfera, emocje i wrazenia zupelnie nie te.
gralem w demko "dwojki" na klawiaturze i wydawalo mi sie to byc porazka... na szczescie nie zrezygnowalem z kupna gry i naprawde swietnie sie bawilem dzieki kierownicy wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 14:37, penny napisał:

gralem w demko "dwojki" na klawiaturze i wydawalo mi sie to byc porazka... na szczescie nie
zrezygnowalem z kupna gry i naprawde swietnie sie bawilem dzieki kierownicy wlasnie :)


Oj, poprostu nie chce kupić bylejakiej kierownicy z supermarketu tylko coś porządnego :)
A poza tym nawet przy klawie gra daje wystarczająco dużo żeby warto było kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 14:44, gmx napisał:

Oj, poprostu nie chce kupić bylejakiej kierownicy z supermarketu tylko coś porządnego :)

no to dobrze myslisz. moja pierwsza kierownica wlasnie taka byla - porazka na maxa. bezsensu wydana kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zazwyczaj jest tak, że fajny sprzęt nudzi sie po tygodniu(podkreślam-zazwyczaj).Ja nie przepadam za wyścigami, więc wydanie 250-300 zł na kierownice to drobna przesada. Lepiej wziąć malucha , wyjechać w odludne miejsce i ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 16:07, Karlak napisał:

Ale zazwyczaj jest tak, że fajny sprzęt nudzi sie po tygodniu(podkreślam-zazwyczaj).Ja nie
przepadam za wyścigami, więc wydanie 250-300 zł na kierownice to drobna przesada. Lepiej wziąć
malucha , wyjechać w odludne miejsce i ... :D


bo kierownica to zabawka dla tych, ktorzy lubia wyscigi i duzo w nie graja. nie chodzi o to ze sie "nudzi". to poprostu kontroler do gry - jesli gra ci sie nie bedzie podobac, to kierownica tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 16:07, Karlak napisał:

Ale zazwyczaj jest tak, że fajny sprzęt nudzi sie po tygodniu(podkreślam-zazwyczaj).Ja nie
przepadam za wyścigami, więc wydanie 250-300 zł na kierownice to drobna przesada. Lepiej wziąć
malucha , wyjechać w odludne miejsce i ... :D


a ja mam pecha bo garam we wszystko. mam dżoja (lubie polatać), mam pada (lubie zręcznościówki), dobry zestaw klawa + mysz (strategie i fpsy) i jestem z tych co potrafią wydać 1000 na grafike i twierdzą że warto :) dlatego następna będzie kierownica - tylko nie wiem do czego ją przyczepie bo biurka nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierownica Logitech bez sprężenia najlepiej działała w Collinie a w Toce i NFS nie specjalnie ale może to kwestia ustawień sprzętu prze ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co.......gram czasem bo czasu niemam w TRD 2 i 1 i klawierka mi styka w sam raz. Raczej rajdów nieprzegrywam..... poz około 2-o miejsca.
Jedyne co mnie w@#%#$%$%$ia w takich grach to chamowatość graczy online..... To nic że sam niedojedzie koł do mety ale innym musi wpakować się w kufer....to jest problem.....i powinny powstawać rankingi takich @#$#@$%#%$ żeby każdy wiedział kogo na torze mija.......

Ot to tak gwoli przemyśleń na temat gry.

A seria toca jest wielka i do tego niema dwu zdań.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować