Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad 80 tras w ToCA Race Driver 3!

36 postów w tym temacie

Sam chciałem sobie kierownice kupić (niedawna wyprzedaż w media markcie[oni potrafią namieszać w głowie:D]) ale stwierdziłem, że nie mam za dużo gier wyścigowych, więc zrezygnowałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś naprawdę chce spędzić więcej czasu przed jakąkolwiek częścią toca (1, 2, RD1, RD2, RD3... bez różnicy) to naprawdę szczerze polecam mu rozpatrzenie inwestycji w dobrą kierownicę. Ja w tym roku zainwestowałem w Formula Force od logitecha i jestem z niej naprawdę zadowolony. Daje frajdę nie tylko w wyścigach (toca, różne NFS, czy Live for Speed S2 - polecam demo!), ale też dobrze się sprawdza w rajdach (coliny, rally championship), czego o poprzednim kółku (od Manty) niemożna było powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie kultowe gierki powracaja :D. Ciekawe, czy bedzie autentyczny rajd (czyt. Paryz-Dakar), oczywiscie nie wymagam az takiel dlugosci:), ale zeby byla duza przestrzen trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 14:33, penny napisał:

> Pomijajac fakt, ze toca
> 2 to byl crap.

... no wlasnie nie pominales tego :)
a mozesz powiedziec czemu byl crap?


Poniewaz, fizyka pojazdow rajdowych, i ciezarowek byla bardzo podobna. Wogole cala fizyka prowadzenia samochodu byla slaba. Graficznie TRC 2 na tamte lata jakos tez mnie nie zachwycil. I dlatego jest dla mnie crapem. Co do TRD3, bardzo mi sie podoba demo, jak i prowadzenie samochodu. Lecz widok z oczow kierowcy jest dziwny jakby trzymal glowe przy kierwonicy. Nie widac zegarow na desce rozdzielczej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owww ! Zapowiada sie ciekawie, byle byla lepsza od dwojki, bo nie zabardzo druga czesc mi przypadla do gustu, dla mnie zbyt szytwne kierowanie bylo. No ale co ja moge powiedziec o kierowaniu skoro nie mialem kierownicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 16:27, ProChaoS napisał:

Poniewaz, fizyka pojazdow rajdowych, i ciezarowek byla bardzo podobna

?! niby w czym? akurat trd2 rajdy i ciężarówki to tylko ułamek gry i to na samym początku jak gracz dopiero sie uczy.

Dnia 10.12.2005 o 16:27, ProChaoS napisał:

Wogole cala fizyka prowadzenia samochodu byla slaba

No, chyba ze wolisz takiego demona realizmu jak nfs

>Graficznie TRC 2 na tamte lata jakos tez mnie nie zachwycil
Mi sie podoba, poza tym grafa ma byc czytelna, najlepsze gry miód mają w grywalności , nie w wyglądzie

Dnia 10.12.2005 o 16:27, ProChaoS napisał:

jest dla mnie crapem

ok, każdy ma jakieś zdanie :)

Dnia 10.12.2005 o 16:27, ProChaoS napisał:

Co do TRD3, bardzo mi sie podoba demo, jak i prowadzenie samochodu

Grałem, dla mnie jest dokładnie jak w 2 czyli idealnie


A z innej beczki - ostatnio jeżeli chodzi o wyścigi wszyscy pieją na temat nfs:ug albo nfs:mw itd i TO dla mnie jest crap.
TRD jest bezlitosna jeżeli chodzi o wchodzenie w zakrety i technike jazdy. I przdewszystkim - tu NIKT nie bedzie czekał jak sie zostanie z tyłu :) że o rozsypaniu auta nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 16:27, ProChaoS napisał:

Poniewaz, fizyka pojazdow rajdowych, i ciezarowek byla bardzo podobna. Wogole cala fizyka prowadzenia
samochodu byla slaba.

jesli chodzi o samochody rajdowe, to jest to ulamek gry. codemsatersi sami przyznali, ze dali ciala z trasami "rally" i ze musieli grzebac przy modelu jazdy zebyc cos z tego wogole wyszlo. sami przyznali sie do bledu, pozatym 90% tej gry to jazda po asfalcie, wiec nie widze powodu dla ktorego to mialby byc jakis problem. co do ciezarowek, to w trybie kariery jest to jeden wyscig (mozesz z tego co pamietam go nie jechac tylko wybrac cos innego). ta gra to nie jest symulator ciezarowki. nie wiem po co wogole ta ciezarowka sie tam pojawia, chyba tylko jako przerywnik, ale nie trzeba wcale nia jezdzic.

Dnia 10.12.2005 o 16:27, ProChaoS napisał:

Graficznie TRC 2 na tamte lata jakos tez mnie nie zachwycil. I dlatego
jest dla mnie crapem. Co do TRD3, bardzo mi sie podoba demo, jak i prowadzenie samochodu.

nie wiem w takim razie jakie ty masz wymagania od wyscigow. mi grafika bardzo odpowiadala. przedewszystkim byla czysta i czytelna, bez zbednych pierdol. nie zauwazylem jakis mankamentow. powalajaca owsze nie byla, ale na poziomie na pewno. do wyscigow w sam raz, w koncu nie grafika w nich jest najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 13:24, penny napisał:

> Poniewaz, fizyka pojazdow rajdowych, i ciezarowek byla bardzo podobna. Wogole cala fizyka
prowadzenia
> samochodu byla slaba.
jesli chodzi o samochody rajdowe, to jest to ulamek gry. codemsatersi sami przyznali, ze dali
ciala z trasami "rally" i ze musieli grzebac przy modelu jazdy zebyc cos z tego wogole wyszlo.
sami przyznali sie do bledu, pozatym 90% tej gry to jazda po asfalcie, wiec nie widze powodu
dla ktorego to mialby byc jakis problem. co do ciezarowek, to w trybie kariery jest to jeden
wyscig (mozesz z tego co pamietam go nie jechac tylko wybrac cos innego). ta gra to nie jest
symulator ciezarowki. nie wiem po co wogole ta ciezarowka sie tam pojawia, chyba tylko jako
przerywnik, ale nie trzeba wcale nia jezdzic.

> Graficznie TRC 2 na tamte lata jakos tez mnie nie zachwycil. I dlatego
> jest dla mnie crapem. Co do TRD3, bardzo mi sie podoba demo, jak i prowadzenie samochodu.

nie wiem w takim razie jakie ty masz wymagania od wyscigow. mi grafika bardzo odpowiadala.
przedewszystkim byla czysta i czytelna, bez zbednych pierdol. nie zauwazylem jakis mankamentow.
powalajaca owsze nie byla, ale na poziomie na pewno. do wyscigow w sam raz, w koncu nie grafika
w nich jest najwazniejsza.


Dla mnie grafika jest czymsc bardzo waznym w grach, wkurzaja mnie nie dorobki. Jest to poprostu lenistwo tworcow. Siedze w grafice caly czas i moze dlatego jestem przewrazliwiony na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować