Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars tanio jak nigdy dotąd!

128 postów w tym temacie

HumanGhost to, że nie masz samochodu to nie znaczy, że nie umisz prowadzić... ale znaczy też, że nie możesz wypowiadać sie na temat samochodów i jazdy. Czaisz przykład?

Przy okazji. GW to nie MMORPG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW to MMORPG czy tego chcesz czy nie. To tak jak ja bym mówił, że nie jesteś człowiekiem dlatego, że cie nie lubie (nie to żebym cię nie lubił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. "własnego samochodu".
Co nie przeszkadza mi jeździć codziennie. I moge się na temat jazdy i samochodów wypowiadać.
Czaisz różnice? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:47, Rondo napisał:

GW to MMORPG czy tego chcesz czy nie. To tak jak ja bym mówił, że nie jesteś człowiekiem dlatego,
że cie nie lubie (nie to żebym cię nie lubił :)

Nie jestem tego tak bardzo pewien.

Małpa to też niby człowiek, ale jakiś taki okrojony, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Niestety muszę ci powiedzieć, że małpa z człowiekiem ma tyle wspólnego co mmo z BOTAMI. Twój przykład jest nie trafiony. Pomyśl sobie co znaczy skrót MMO i wszystko jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie chyba zaraz trafi... Czemu ja mam takie szczęście, że zawsze na tydzień albo 2 tygodnie przed promocją CDP muszę sobie kupić to co mnie interesuje? Tak było z Wyprzedażą Noworoczną, z wyprzedażą z okazji 500 dni forum i teraz! No nie chyba się załamie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW!!!!! No...nareszcie tanio :P A co ostatnio takie promocje? Czyżby Euro 2012 uderzyło wam do głowy, czy gry już na stałe tak będą tanieć?:P Chyba sobie sprawię...Ale nigdy jeszcze w Guild Warsa nie grałem i nie wiem czy podstawkę, czy Nightfall :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy się nad kupnem GW zastanwawiacie, a nie myślicie że jakiś "mistrzu" może wam z Tibią wyskoczyć, że darmowa i wogóle, ale nie bójcie się ja tego nie będę robił, gdyż z MMO gram w darmowego RYL 2, który po osiągnięciu 39lvl-a mi się lekko nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Na karcie podst. Guild Warsa jest napisane, ze to 1xDVD. Tymczasem na pudełku jak byk widać, że jest to wydanie CD... Więc jak w końcu? Jest to dla mnie ważne, gdyż nie posiadam napędu DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowałem jakiś czas temu kupno GW (podstawka).A tu trafia się taka promocje.Niby wszystko fajnie ale zawsze musi być jakieś ale...No właśnie akurat zbieram na nowy komputer i staram się wcale nie wydawać pieniędzy na gry.No nic raczej sobie odpuszczę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z innymi częściami bo mam tylko podstawową wersje, ale nawet jeśli nie masz DVD to wystarczy ci sam kod, założysz konto, zarejestrujesz gre i wszystkie pliki ci się sciągną. Problem jest tylko, żeby znaleźć program do odpalenia GW, ale chyba na jakiejś stronie fanowskiej widziałem (o ile to legalne), ale w sumie radze pytać się np. HumanGhosta, on prowadzi serwis o GW ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować