Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars tanio jak nigdy dotąd!

128 postów w tym temacie

Chętnie bym kupił, ale komp nie udźwignie;(( W ET mam PING~170, a radiówkę 256 kb/s.... Starczy ta prędkość? I czy też ważne- Nightfall chodzi bez podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:54, HumanGhost napisał:

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. "własnego samochodu".
Co nie przeszkadza mi jeździć codziennie. I moge się na temat jazdy i samochodów wypowiadać.
Czaisz różnice? ;-)

A czy ty czaisz różnicę, że jak się jeździło w życiu tylko maluchami, polonezami i ewentualnie jakimiś kompaktami, to nie powinno się występować w roli wszechwiedzącego eksperta od motoryzacji, bo o takim powiedzmy Ferrari czy Lamborghini to się pojęcia nie ma :P
Podobnie - od takiego redaktora Top Gear wymaga się, aby był on obeznany z większością marek samochodowych, a nie tylko z jedną/kilkoma. Dlatego dziwi trochę, że jako redaktor guildwars.gram.pl nie masz 1/3 gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś z tego rozumie? XD

PROMOCYJNE WARUNKI: Możesz kupić ten produkt używając 10,00 wPLNów lub Guild Wars PL używając 10,00 wPLNów lub Guild Wars: Factions używając 10,00 wPLNów lub Guild Wars: Factions używając 10,00 wPLNów lub Guild Wars: Factions (pudełko Assassin) używając 10,00 wPLNów lub Guild Wars: Factions (pudełko Ritualist) używając 10,00 wPLNów ponieważ masz zarejestrowaną grę Guild Wars.

Chyba kupię Nightfalla, bo mam tylko podstawkę, a i się zastanawiałem nad Nightfallem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:20, Quatre napisał:

Podobnie - od takiego redaktora Top Gear wymaga się, aby był on obeznany z większością marek samochodowych, a nie tylko z jedną/kilkoma.


Zestaw sobie to z poniższym.

Dnia 20.04.2007 o 16:20, Quatre napisał:

Dlatego dziwi trochę, że jako redaktor guildwars.gram.pl nie masz 1/3 gry :P


Wiesz ile czasu zajmuje przejście Factions? Poszukaj.
A wiesz ile czasu mozna grac na kluczu trialowym? Poszukaj.

I skończy, bo ta dyskusja do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:32, HumanGhost napisał:

A wiesz ile czasu mozna grac na kluczu trialowym? Poszukaj.

Nie musze szukać, bo wiem. 15 h można grać.

Dnia 20.04.2007 o 16:32, HumanGhost napisał:

Wiesz ile czasu zajmuje przejście Factions? Poszukaj.

Ja grałem postacią stworzoną w Factions ponad 30h i nie skończyłem całej fabuły, nie odkryłem całej mapy oraz nie doświadczyłem wszystkiego, co gra oferuje.
Poza tym granie tylko na kluczu trialowym, to tak jakby ulubiony jogurt jeść tylko na degustacjach w hipermarkecie :) Prawdziwemu fanowi nie przystoi :]

Dnia 20.04.2007 o 16:32, HumanGhost napisał:

I skończy, bo ta dyskusja do niczego nie prowadzi.

Dlaczego nie prowadzi? Bo Tobie jest nie po myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:37, Quatre napisał:

Dlaczego nie prowadzi? Bo Tobie jest nie po myśli?


Nie o to chodzi. Bo musiałbym Ci wykładac rozkład zadań na stronie. Pisac o doświadczeniu każdego redaktora i co kto robi.
Trzymajac się porównania do tematyki samochodowej. Czy jeżdząc mało danym typem samochodu redaktor Top Gear nie miałby prawa sie o tym samochodzie wypowiadać?

A tak poza tym to o co Ci chodzi z tym wszechwiedzącym ekspertem? Tak wyglądam w twoich oczach? Bo sam na takiego sie nie promuję. Tak więc dzięki, ale nie przesadzajmy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mma takie pytanie: Jak jeszcze nie grałem to od razu zacząć od Nightfall czy od podstawki?(która lepsza?:D)

żyrafa - promocje Ci dają jakich mało w innych sklepach, a Ty jeszcze narzekasz!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:37, Quatre napisał:

Ja grałem postacią stworzoną w Factions ponad 30h i nie skończyłem całej fabuły, nie odkryłem
całej mapy oraz nie doświadczyłem wszystkiego, co gra oferuje.


Sama fabuła to jakieś 50h gry, pewnie więcej dla newbiego. Ale "doświadczenie wszystkiego, co gra oferuje" to czasochłonna rzecz - ja mam nabite 700 godzin, a nie jestem nawet blisko osiągnięcia tego celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i bym coś dokupił do Prophecies, ale nie w tej chwili - nie lubię tych "szybkostrzałowych" promocji, nigdy nie trafiają w moment gdy mam trochę wolnej kaski ;). BTW, a ile będą potem kosztować części GW? Bodaj w CDA pisali, że ceny niedługo (i trwale) mają się obniżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, niestety nie wiem czy znajdę 60zł w moim i tak napiętym budżecie. ;( Chyba taka okazja jak dzisiaj się już nie trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rondo czy Ci się podoba czy nie GW to nie MMO. Zresztą nawet twórcy gry mówią, że to nie jest MMO więc sorry, ale oni chyba więdzą trochę lepiej co? GW2 bez swoich wszędobylskich instancji to będzie już MMO. Jeżeli twierdzisz, że GW to MMO to równie dobrze Diablo 2 także - tysiące graczy na battle.net, ale w grze już max 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować