Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars tanio jak nigdy dotąd!

128 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 17:07, Rexaw napisał:

A jakoś Edycji Kolekcjonerskiej gry Guild Wars: Factions nie chcą przeceniać ...

No właśnie też mnie to boli, bo jakby była za 99zł to bym sobie zamówił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest bardzo korzystna, jednak jeszcze nie nacieszyłem się wersją podstawową, dodatki zakupię jak tylko ukończę główny wątek fabularny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! Kupuje Nightfall i Prophecies, bo Factions juz mam. Kupujcie chociazby na prezenty, czy dla siebie na pozniej, czy cokolwiek, byleby byly polskie dystrykty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 19:30, Azreix napisał:

Wychodzi na to że oprócz WoW''a będę grał w następnego MMO:)


Nie będziesz, GW to nie MMO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 22:12, TobiAlex napisał:

Rando a gdzie w GW widzisz to MMO? W miastach? A może podczas misji? LOL. Gratuluję spostrzegawczości.

LOL. Wystarczy, że moge się z nimi powymieniać w miastach i powalczyć. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Massively Multiplayer Online Game (MMOG lub MMO) – typ gry komputerowej rozgrywanej na raz przez setki lub nawet tysiące graczy w Internecie. Dostęp do gry możliwy jest zazwyczaj wyłącznie w trybie on-line.

LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko Rondo. Diablo 2, Dungeon Siegie 2, Titan Quest i wiele, wiele innych to też MMO. LOL. No, w GW to są setki graczy na raz podczas misji. Rzeczywiście MMO. Tyle, że gdyby nie kanał gildii to w tym momencie byłby zwykły multiplayer. I ciekawe czemu sami autorzy GW twierdza iż nie jest to MMO a CORPG. Zresztą zapraszam tu http://wiki.guildwars.com/wiki/Guild_Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie, aczkolwiek dwa tygodnie temu zaopatrzyłem się już w swój zestawik GWF+GWN w Empiku :) . W sumie to o 10-20 złociszy taniej (nie licząc wPLNów), choć niestety musiałem wziąć pudełko z Rytualistką (GWF), na dodatek naderwane, bo przedostatnie :) .

Ale to idealna promocja dla tych, którym brakuje jednej z gier. A w sumie to i nawet wszystkich :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i opcji singleplayer nie ma, ale gra z herosami jest w zasadzie identyczna. To, że CORPG jest podgatunkiem (zaznaczam podgatunkiem a nie gatunkiem) MMO to nie oznacza, że jest to MMO, bo gdyby tak było to NCSoft nawet nie wymyśliłby coś takiego jak CORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:44, qrczak90 napisał:

Sama fabuła to jakieś 50h gry, pewnie więcej dla newbiego. Ale "doświadczenie wszystkiego,
co gra oferuje" to czasochłonna rzecz - ja mam nabite 700 godzin, a nie jestem nawet blisko
osiągnięcia tego celu :P

Ja właśnie o tym mówiłem - że ten klucz to wystarczy jedynie na ''muśnięcie'' tej gry, a nie dokładne poznanie jej (mówię o kluczu trialowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:06, Franz Vega napisał:

Oskar24 proponuję abyś kupił podstawkę jako pierwszą ponieważ masz 6 profesji do wyboru a w
dodatkach są tylko po 2 profesje .

Ale bzdura.
W dodatkach masz wszystkie profesje core (te z Prophecies) oraz po 2 nowe (Asasyn i Rytualista dla Factions, Derwisz i Patron dla Nightfall). Czyli w każdym z dodatków masz 8 profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 23:39, Quatre napisał:

> Sama fabuła to jakieś 50h gry, pewnie więcej dla newbiego. Ale "doświadczenie wszystkiego,

> co gra oferuje" to czasochłonna rzecz - ja mam nabite 700 godzin, a nie jestem nawet blisko

> osiągnięcia tego celu :P
Ja właśnie o tym mówiłem - że ten klucz to wystarczy jedynie na ''muśnięcie'' tej gry, a nie
dokładne poznanie jej (mówię o kluczu trialowym).



mozna skads dostac wersje demonstracyjna?? zobaczylbym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 23:53, czad93 napisał:

mozna skads dostac wersje demonstracyjna?? zobaczylbym:P

Zdaje się, że można grać przez okres próbny, czyli te 15 godzin, ale nie wiem jak to się załatwia :/ Była kiedyś taka wersja w CD-ACTION, być może na stronie gry oficjalnej można pobrać klienta wersji testowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz od jakiegos czasu na wirtus.pl jest ta cena GUILD WARS

A zeby grac w probna wersje musisz miec cd-key(trialowy) ktory nie tak latwo zdobyc jest on dodawany albo do pelnej wersji guild wars tak zwany dla przyjaciela lub w jakiej innej promocji chodzby ta w cd-action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować