Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars tanio jak nigdy dotąd!

128 postów w tym temacie

GW to nie MMORPG.
Zgodnie z definicja podaną przez Rondo MMORPG bylo by np. Dark Messiah, Counter Strike czy także FIFA. Wszak gra w nią tysiące , setki graczy naraz :)

Guild Wars, to gra online , z elementami RPG, ponadto z rozwinietym trybem Player versus Player.
MMORPG nie. :)

Ale promocja bardzo fajna, gdyby nie notoryczny brak czasu, a resztki czasu zapchane przez Messiaha, to dawo bym kupil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych, którzy mówią, że GW to nie MMO - to jest MMO, a ja bym marketingowego pleplania ("stworzyliśmy nowy gatunek gier! Chwała nam!") twórców nie przytaczał...
Poza tym - taki DS2 to już nie MMO, bo tam wchodzimy do gry, WYBIERAMY serwer i na tym serwerze wybieramy tylko tych graczy, którzy tez tam weszli (trochę trudno to ująć w słowa... ale chyba wiecie, o co chodzi? :D).

A o promocji - kocham was, CDP! Ja tu zaczynam marzyć o PS3, myśleć, jakby tu namówić rodziców, a wy wyskakujecie z taką promocją... a Prophecies już mam, wiec wystarczy mi Nightfall i/albo Factions!^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars to świetne gry, warto je promować. A ja niedawno kupiłem 2xGW w tej promocji Empiku za 99 złotych i było warto.

Oby więcej takich okazji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie w oficialnym sklepie guild wars można kupić: podst.29.90 factions 39.90 i nightfall 49.90 więc bez paniki oczywiście dostajecie samą grę (z PvP) bez instrukcji i takich tam automatycznie wam dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no. Już zamówiłem Nightfalla. Czekałem na tą obniżeczke. I tak niedługo będzie kolejny dodatek do GW któy będzie odziwo potrzebował Nightfalla. No a potem GW2 =]=]=]=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:06, mah2002 napisał:

GW to nie MMORPG.
Zgodnie z definicja podaną przez Rondo MMORPG bylo by np. Dark Messiah, Counter Strike czy
także FIFA. Wszak gra w nią tysiące , setki graczy naraz :)



GW to jest MMORPG - Massively Multiplayer On-line Role Playing Game. On podał definicję MMO, nie MMORPG. A poza tym chodzi o naraz - że się widzą i spotykają, machają do siebie, tańczą itp., a nie że jak ja teraz powiedźmy piszę posta, to ktoś w Chinach też tearz pisze posta!

Btw. Counter - Strike to się składa jest MMO (oprócz Condition Zero) bo trzeba zauważyć różnicę między trybem multiplayer, a MMO. To że Dark Messiah of Might and Magic ma multiplayer, to nie znaczy, że już jest MMO. Tym samym Counter - Strike nie ma singleplayer = jest MMO.

RPG tak się składa nie tłumaczy się dosłownie na odgrywanie roli, a na levelowanie, setki, tysiące , setki tysięcy itemów (i właśnie dlatego Jade Empire nie powinien być uznawany za cRPG - no proszę Was, 3 atrybuty główne, 3 poboczne, brak KP i marne klejnoty).


P. S.: Miałem kolegę, który grał w GW - wszystkie części i się starsznie napalał na EotN i GW2, kiedy to inny kolega powiedział żeby i ten od GW i ja kupili sobie World of Warcraft. I wiecie co? Abonamentem sie nie przejmuje bo do Lipca mogę grać xD


Wnioski:
- get a life = get a WoW
- ][_, ([]) ][_, betta get a WoW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za pech, a ja dzień wcześniej przed tą promocją zamówiłem cały komplet jeszcze po starej cenie ;) teraz czekam tylko na potwierdzenie opłaty i paczke, więc dojdzie wam nowy gracz w GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMORPG to MMORPG. Nie rozrozniamy innych gatunkow gier MMO. Nie ma MMORTS czy tez MMOFPS a jedynie gry RTS/FPS z trybem multiplayer. MMORPG to gry gdzie NA RAZ graja SETKI/TYSIACE OSOB i NA RAZ moga BEZ PROBLEMOW moga wchodzic w interakcje. To, ze w jakiejs grze gra ogolnie xxxx osob to nie dowod na to, ze jest MMO!! Tak sie skalda, ze w GW o ile mi wiadomo(nie gralem, triala z checia bym zobaczyl) gracze w wiekszej ilsoci spotykaja sie tylko w miastach ale w samej grze to udzial bierze tylko grupka uformowana w tych miastach. GDZIE TU MMO ?!?!?!?!

Szczytem glupoty jest pisanie, ze Diablo to MMO a juz totalnym upadkiem na glowe musi byc nazywanie tak CSa !!!! I to wedlug jakiego wyznacznika "nie ma singla to jest mmo" ahahahaha no litosci. Pomijajac to co napisalem wczesniej to CS jest multiplayerowym modem Half-Life''a, ktory to jest singlowy(choc ma tez zwykly tryb multi)

RPG wlasnie tak sie sklada, ze tlumaczy sie na odgrywanie postaci. To wlasnie jest RPG. Odgrywanie postaci/roli a przedmioty, zadania itd to "dodatek", ktory choc bardzo istotny nie jest wyznacznikiem gatunku. w ET tez zdobywa sie poziomy to co RPGiem jest? :D

Chlopie pleciesz jak potluczony. Poczytaj, pograj, zmadrzej bo az przykro sie robi czytajac takie brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie skierowane wsasadzie bespośrednio do kogoś z CDP a mianowicie:
- Czy w okresie trwania tej promocji nie będzie mozna kupić w jednym zamówieniu 2 pudełek z grą GW? Bo gdy próbuję to pojawia się komunikat "Przepraszamy, ale w tej chwili nie możesz zamówić 2*Guild Wars PL"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex Pleciesz 3 po 3... GW to MMO... Rondo podał definicję MMO / MMOG, ale nie powiedział, że w MMO nie ma dodatkowo kampanii dla jednego gracza :) Gdzie nie spojrzysz tam pełno jest innych ludzi... Więc twoje przekonanie jest błędne :)

A co do Ceny... hmmm... mrmrmr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:18, Goemon napisał:

Jest jakaś różnica między wersjami pudełek GW: Faction, która wpływa na gre?


Hehe wygląd pudełka nie wpływa na grę. Wszystko jedno czy zamówisz z Assasynką czy Rytualistką. Kwestia gustu.

RysioKrzysio -->> Jaki abonament??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... a gdyby tak kupić najpierw podstawkę za 59,90 zł zarejestrować ją, to dzięki temu będzie możliwość obniżenia dodatków o 10zł każdy. Dobrze myślę? Tyle, że koszty transportu 2 razy trzeba będzie pokryć, ale to i tak taniej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować