Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars tanio jak nigdy dotąd!

128 postów w tym temacie

Fajno. Ja się napaliłem i poleciałem kupić do Empiku podstwową wersję:-D Ujeżdzałem 2 godziny i skolekcjonowałem sporo pozytywnych odczuć tyczących się tego produtku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli zamówię Guild Wars w poniedziałek (ostatni dzień kwietnia), a paczka z wiadomych powodów dojdzie do mnie już w maju, to cena 59.90 będzie obowiązywać? Czy już 129.90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zamówiłem już podstawkę, mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania ;] Tylko jedna rzecz mnie zastanawia, zamówienie zostanie zrealizowane w poniedziałek, wybrałem kuriera jako metodę dostawy, kiedy ów kurier odwiedzi mnie z przesyłką? Teraz ten długi weekend, świeto, nie wiem w ktore dni kurier pracuje :/ Help me...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 14:15, Shadow8 napisał:

No, zamówiłem już podstawkę, mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania ;] Tylko jedna rzecz
mnie zastanawia, zamówienie zostanie zrealizowane w poniedziałek, wybrałem kuriera jako metodę
dostawy, kiedy ów kurier odwiedzi mnie z przesyłką? Teraz ten długi weekend, świeto, nie wiem
w ktore dni kurier pracuje :/ Help me...

Kurier zazwyczaj dzwoni jak jest w pobliżu i pyta się, czy jesteś w stanie odebrać przesyłkę, a jeżeli nie, to kiedy może wpaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 10:54, mimex napisał:

elo. Tutaj pisze że za 60 zł. a jak wchodę na gram.pl szukam guld wars jest za 129.90
, czemu tak pomoże ktoś ??


Bo to news z 20.04 2007 i jest już nieaktualny? >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować