Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wywiad z Michałem Kicińskim

213 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 19:35, Maker3 napisał:

Czy to będzie zwykła talia kart z obrazkami z Wiedźmina
czy może jakiś oddzielny TCG.


Bedzie to nie zwykla talia, tylko gra bitewna, w dwoch wersjach, krotszej i dluzszej. Grafiki na niej beda nawiazywac do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no i tak się zapytam swoją drogą. Wiesz może coś o tych kolejnych krokach ze sklepu gram.pl które gdzieś się zagubiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 12:04, Arin napisał:


Chętnie dowiem się czy w tym temacie ma szansę się coś zmienić.



Nie jestesmy zadowoleni z naszej aktywnosci w temacie konsol i chcemy to zmienic. Jest na to szansa. Choc szczerze mowiac jest to piekielnie ciezkie. Kilka zebow juz sobie polamalismy (np. niewydany BG:DA ktorego zlokalizowalismy i puscilismy reklamy). Rynek konsolowy ma znacznie wiecej ograniczen i przebicie sie przez nie, dla nas jako lokalnej firmy jest bardzo trudne. Niemniej bedziemy probowac. Szykujemy ostre podejscie nr. 124, i bedziemy tak robic do skutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:57, Markus89 napisał:

Pytanie do Mike''a:

Czy Aleksandra Cwalina nie pracowała dawno temu w CLICKu!?


Pracowala i to bardzo dlugo. Ola to jedna z nie tak wielu bardzo zasluzonych osob na naszym growym podworku. Poczynajac jeszcze od czasow Secret Service...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:58, Przemek t74 napisał:

ujawnienia skladu EK wiedzmina?? Mniej więcej kiedy to nastąpi,
jeszcze przed wakacjami??


Na pewno przed wakacjami. I to nie jeden dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 23:21, Mistic napisał:

A no i tak się zapytam swoją drogą. Wiesz może coś o tych kolejnych krokach ze sklepu gram.pl
które gdzieś się zagubiły?


Niestety nic nie wiem:) I mam nadzieje, ze taki byl plan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 23:27, Mike napisał:

Czy Aleksandra Cwalina nie pracowała dawno temu w CLICKu!?
Pracowala i to bardzo dlugo. Ola to jedna z nie tak wielu bardzo zasluzonych osob na naszym
growym podworku. Poczynajac jeszcze od czasow Secret Service...


Dla zainteresowancyh mini wywiad z legendą polskiej prasy ''growej".
http://archiwum.zalogag.pl/online/data50/strona-014.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mike za odpowiedzi, mieszkam w Zielonej Górze i odwiedzam przygraniczne miasta, np. Liberec, Cottbus, Gerlitz, Guben i obserwuję jak to u nich wygląda. Można być dumnym jak się patrzy na gry wydane przez CDP, które leżą (sprzedają się) na pułkach w czeskich sklepac (Hipernova Liberec). Pozdrawiam i proszę o więcej FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 23:23, Mike napisał:


>
> Chętnie dowiem się czy w tym temacie ma szansę się coś zmienić.


Nie jestesmy zadowoleni z naszej aktywnosci w temacie konsol i chcemy to zmienic. Jest na to
szansa. Choc szczerze mowiac jest to piekielnie ciezkie. Kilka zebow juz sobie polamalismy
(np. niewydany BG:DA ktorego zlokalizowalismy i puscilismy reklamy). Rynek konsolowy ma znacznie
wiecej ograniczen i przebicie sie przez nie, dla nas jako lokalnej firmy jest bardzo trudne.
Niemniej bedziemy probowac. Szykujemy ostre podejscie nr. 124, i bedziemy tak robic do skutku...


Dzięki za odpowidź i trzymam za słowo. :)
Nie ukrywam, że mam chrapkę na kilka gier, które potencjalnie powinniście mieć w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:35, Maker3 napisał:

> > Wiedźmin jako dodatek mógłby mieć jakiś fajny tekstowy RPG dodany na kilka osób,
karcianka
W wywiadzie jest coś wspomniane o grze karcianej.

Czy to będzie zwykła talia kart z obrazkami z Wiedźmina
czy może jakiś oddzielny TCG.


http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=395577&n=23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co Panie Michale? Potraktował pan wszystkich zamawiających Wiedźmina w PreOrderze jak głupków. Już tyle pan nagadał rzeczy, które nie były zgodne z prawdą, że z Fanboya CDP stałem się jego zagorzałym wrogiem. Oszukał mnie pan i tysiące innych.

ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś kiedyś mówił o 100 złotowym bonie - co z nim ?? ja do teraz nie dostałem !!! Kolejne słowa na wiatr ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować