Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wywiad z Michałem Kicińskim

213 postów w tym temacie

Hmm, w sumie to nic sie nowego nie dowiedzieliśmy z tego wywiadu, tylko żę wszystko wymaga pracy itp ;) Ale nic o nowych wydaniach, seriach itp. Co do wiedźmina to nadal nie wiadomo czy dla polski będzie premiera w jakiejś niższej cenie tak jak swego czasu Metropolis czy People Can Fly wydali za 20zł swoje Gorky czy tam Painkillera. Wiedźmin jako dodatek mógłby mieć jakiś fajny tekstowy RPG dodany na kilka osób, karcianka fajna no to wiadomo oprócz tego mapa, a w najdroższej edycji jako bonus może być oryginalne wydanie Wiedźmina sapkowskiego, no i oczywiście soundtrack i plakaty są niezbędne ;)
Ta gra nie będzie zawierala trybu multiplayer ? Fajnie jakby był coop, wspólne wykonywanie zadań, potyczki itp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super :) Już nie mogę doczekać się tej niespodzianki ( Chłopaki, nie zapomnę tego ) :) Fajnie by było jakby w sklepie gram.pl Można było kupować załóżmy akcesoria do D&D, kości, księgi ( chodzi np. o podręcznik gracza ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kilka zdań wyglada jak zerżnięte z jakiegoś standardowego wstępu do DQS lub ISO:D
"Pracują" nad tym aby wszystko było na czas, a dzisiaj przez telefon dowiedziałem się własnie że LOTRO nie dotrze na czas, a chyba nie musze tłumaczyc co oznacza premiera MMO. WS ogóle jeżeli się nie zadzwoni, to na maile odpowiadają wybiórczo... - firma zajmująca sie dystrybucja oprogramowania nie może sobie poradzić z mailami klientów??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:15, suprise18 napisał:

Co do wiedźmina to nadal nie wiadomo czy dla polski będzie premiera w jakiejś niższej cenie


Wiedźmin będzie sprzedawany w Polsce w standardowej cenie. Michał w wywiadzie tłumaczył jak wygląda sytuacja z wydawaniem w naszym kraju. Mamy jedne z najładniejszych edycji gier (w każdym standardzie i pricepoincie) i jednocześnie jedne z najtańszych na świecie.

Dnia 20.04.2007 o 15:15, suprise18 napisał:

Wiedźmin jako dodatek mógłby mieć jakiś fajny tekstowy RPG dodany na kilka osób, karcianka fajna no to
wiadomo oprócz tego mapa, a w najdroższej edycji jako bonus może być oryginalne wydanie Wiedźmina
Sapkowskiego, no i oczywiście soundtrack i plakaty są niezbędne ;)


Zachęcam do udziału w wątku dot. propozycji EK Wiedźmina na tym forum. Śledziemy go uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to w ogóle mają jakiś dziwny kalendarz.
Wysłałem maila ok 15, a otrzymałem wiadomośc, że wysłałem go w weekend stąd też odp. dostanę w przyszłym tygodniu. Wiadomo, że nie oczekiwałem odp. dzisiaj ale dla mnie weekend to sobota i niedziele, a nawet jeżeli w CDP inaczej rozumieją to słowo, to podobno pracują do 16 czy 17, więc chyba dla nich "CDP-weekend" jeszcze się nie rozpoczął:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw tych super mega przełomie w około połowie tego roku. A i te wszystkie hity giercowe, które mają jeszcze być w niższych cenach. I Wiedźmin. Zdecydowanie za dużo tego. Z resztą zawsze tak mówiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, szczególnie przy tworzeniu Wiedźmina. Na Gothicu 3 jako fan serii baaardzo się zawiodłem, więc może chociaż Wiedźmin okaże się dobrą produkcją. Szkoda tylko, że w wywiadzie nie powiedziano nic o zmianach w sklepie gram.pl dotyczących WPLN. Moim marzeniem jest, żeby do każdej gry dodawano mniej pieniążków, a żeby można było za nie kupić 100% gry. :] Obecnie wirtualna forsa to tylko chwyt marketingowy, niestety...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 13:28, Klimos napisał:

> Hmm czy może Pani Aleksandra Cwalina pracowała dawniej w piśmie Top Secret ???

"Top Secret" to nie wiem, ale na pewno pisała dla "Secret Service" gdzie ukrywała się pod pseudonimem
"Krupik".

Nie tylko, nie tylko - jeszcze chociażby Click! i GameStar, tak od ręki z pamięci dorzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawy wywiad - jednym tchem wszystko przeczytałem.. można trochę się dowiedzieć.. ;)

nie pozostaje nic innego, jak życzyć powodzenia i czekać na niespodzianki i premiery kolejnych gier.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:59, sloma212 napisał:

Szkoda tylko, że w wywiadzie
nie powiedziano nic o zmianach w sklepie gram.pl dotyczących WPLN. Moim marzeniem jest, żeby
do każdej gry dodawano mniej pieniążków, a żeby można było za nie kupić 100% gry. :] Obecnie
wirtualna forsa to tylko chwyt marketingowy, niestety...


niestety wykorzystując wPLNy kupujemy gry w podobnej cenie co w zwykłym sklepie np.MM. zdarzało się, że w MM w dniu premiery gra była o 10 zł tańsza niż w gram.pl po uwzględnieniu wirtualnej kasy (np.HoMMV). jeśli przesyłka nie jest za free albo przynajmniej za wirtuale to w moim przypadku po prostu ten biznes się nie opłaca (do MM mam 25 minut), poza tym grę moge mieć w dniu premiery, a nie jak to w CDP ostatnio bywa 3 dni po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....

Dnia 20.04.2007 o 17:27, qazzy napisał:

poza tym grę moge mieć w dniu premiery,
a nie jak to w CDP ostatnio bywa 3 dni po...


przyklad poprosimy konkretny, w takim wypadku i odnoszacy sie do CALEGO pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl: Co będzie się działo dalej w 2007 roku? Czy mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy?"
" Niestety nie :)..." ---->

Łeee dlaczego ? ;( Mimo to pan Michał napisał coś o seriach. Ciekawe jakie to nowe serie wydawnicze się pojawią ? Sądzę że będzie to coś na wzór XKN za 19,99 zł. Szkoda że fajna cena znika, dobrze że pojawiły się niedawno tak dobre gierki jak np. Titan Quest. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:36, Tuddrussel napisał:

....
> poza tym grę moge mieć w dniu premiery,
> a nie jak to w CDP ostatnio bywa 3 dni po...

przyklad poprosimy konkretny, w takim wypadku i odnoszacy sie do CALEGO pre-ordera.


proszę bardzo: Titan Quest: premiera i wysyłka w piątek (grę dostałem w sobotę tylko dlatego, że osobiście pojechałem do sortowni masterlinka), NWN2 (jak nie słyszałeś to poszukaj sobie na forum bluzgów na CDP i masterlinka)
starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:21, Lucas the Great napisał:

Nie tylko, nie tylko - jeszcze chociażby Click! i GameStar, tak od ręki z pamięci dorzucę :)


Tego już nie kupowałem :/
Dla mnie czasopisma o grach skończyły się wraz ze śmiercią Reseta i Secret Service.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować