Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wywiad z Michałem Kicińskim

213 postów w tym temacie

To gdzie mozna Company of Heroes albo Jade Empire kupic w wersji Eng u Was? Bo moze slepy jestem... a jesli nie, to moze za slabe tytuly albo za "male" ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:15, Kris_bla napisał:

To gdzie mozna Company of Heroes albo Jade Empire kupic w wersji Eng u Was? Bo moze slepy jestem...
a jesli nie, to moze za slabe tytuly albo za "male" ;-P


to powiedzmy tak - fakt, szkoda jednak, ze PRZED premiera nie bardzo ktokolwiek pytal o wersje oryginalne
tych tytulow. A moge zapewnic ze od premiery Homma 4 temat jest aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej czemu mnie olewasz?? :/ Zadałem ci pytanie i oczekuje nawet wymijającej odp. ale takie udawanie, że moich postów się nie widzi jest nie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:51, Rondo napisał:

Hej, czemu nie odpowiedziałeś na moje pytanie?


a bo to dotyczy zupelnie innnego tematu... i "podstawek" - dlatego nie obejmuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no szkoda bo bym EK kupił. Nie wiem czemu EK nie obejmuje szczególnie że EK było w przecenie na 500 dni egzystencji waszej :). Dzięki za odpowiedź :* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy tekst, a co ważne CDP nie ma zamiaru spocząć na laurach. Pozytywne jest również to że zatrudnia się wielu młodych ludzi ;] Kto wie może w przyszłości się uda ;p Tylko ciekawe o jakich preferencjach będą potrzebowali wtedy ludzi? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooo :) !

Wywiad wielce obszerny, ale i przynoszący wiele ciekawych informacyj :) !

Figura Wiedźmina lepsza niż warcraftowy Ork? Hm, hm. Może jakiś konkurs XD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:36, Tuddrussel napisał:

....
> poza tym grę moge mieć w dniu premiery,
> a nie jak to w CDP ostatnio bywa 3 dni po...

przyklad poprosimy konkretny, w takim wypadku i odnoszacy sie do CALEGO pre-ordera.


A co powiesz na temat LOTRO, panie prezesie, dyrektorze czy jak tam sobie napisałeś na wizytówce?
Gość ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wywiad, podkreślone plusy i przyznanie się do błędów.

Szkoda tylko, że nie było nic wspomniane o mailach do CDP pozostających bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 09:54, T34 napisał:

A co powiesz na temat LOTRO, panie prezesie, dyrektorze czy jak tam sobie napisałeś na wizytówce?


W przypadku LOTRO sytuacja jest bardzo niewesoła.

Codemasters zdecydowało się przenieść obsługę Polski z biura angielskiego do niemieckiego. Pierwszym produktem idącym z niemiec ma być LOTRO.

Niestety w wyniku nieporozumienia (miejmy nadzieję) biuro niemieckie, nie szanując wieloletnich kontaktów CDP z firmą Codemasters postanowilo zmienić warunki dostawy i co więcej nie informując nas zdecydowało się na dostarczenie gotowych pudełek z grą bezpośrednio do niektórych sieci handlowych z pominięciem CDP.

W chwili obecnej wyjaśniamy sytuację, w ostatni czwartek nasza delegacja była w Niemczech w Codemasters.

Jeśli nie uda się tego wyjaśnić pozytywnie, może się okazać, że odmówimy dystrybucji gry do pozostałych sieci handlowych i zniknie ona z naszego planu wydawniczego.

Nie muszę chyba wyjaśniać, że poczuliśmy się postawieni w bardzo niezręcznej sytuacji. Mam nadzieję, że uda się to wyjaśnić, i że sytuacja wynikła ze zwykłej pomyłki a nie głębiej przemyślanej decyzji biznesowej, gdyż stawiało by to Codemasters w nienajlepszym świetle.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 11:14, Taschon napisał:

Szkoda tylko, że nie było nic wspomniane o mailach do CDP pozostających bez odpowiedzi.


Wyjaśniałem to kiedyś na forum. Pod koniec lutego znaleźliśmy błąd w naszym serwerze emailowym, ktory powodował gubienie emaili, bez żadnego komunikatu błędu.

Szukaliśmy go, gdyż mimo zapewnień osób z pomocy technicznej, że wszystkie emaile odpowiadane są do max 48h wciąż były głosy klientów, że nie odpowiadamy na emaile.

W tej chwili powinno być już ok. A dalsze usprawnienia wprowadzamy niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 09:54, T34 napisał:

A co powiesz na temat LOTRO, panie prezesie, dyrektorze czy jak tam sobie napisałeś na wizytówce?


..na wizytówce mam napisaną funkcję ktorą sprawuję (i nie wyżej wymienione), czy coś w tym złego?
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 13:39, Rafcio Master napisał:

Mam wrażenie, że w tym roku będzie się bardzo dużo działo.


Robimy wszystko aby własnie tak było :)

Dnia 20.04.2007 o 13:39, Rafcio Master napisał:

Strasznie ciekawi mnie jakie to
będą te nowe serie. Podobało mi się w tym wywadzie, że przyznają się do swoich wpadek i mam
nadzieje, że w tym roku nie będzie już takich problemów z premierami itp.


No pierwsze premiery w tym roku, wyszły już chyba znacznie lepiej. Bardziej i na czas i na jakość. Choć jeszcze jest jak zwykle sporo do poprawy...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 13:43, HumanGhost napisał:

Fajny wywiad.
Choć i tak chciałbym zadac pare pytan od siebie. :-D


Proszę. W wolnej chwili odpowiem :)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2007 o 13:55, Kris_bla napisał:

Zabraklo jak zwykle poruszenia kwestii wydawania gier po angielsku zatem pewnie nic sie nie
zmieni... wiec ja juz raczej od CDP nie kupie nic... chyba, ze bede naprawde "musial", bo nigdzie
indziej nie bedzie... A raczej zawsze jest alternatywa...


Wersje angielskie. Sprawa jest prosta. Jako CDProjekt, lokalny wydawca nie będziemy ich "z zasady" dostarczać. Jeśli ktoś lubi importy. Musi poszukać u specjalistów od importów a nie krajowego wydawcy.

Co nie oznacza, że nie będziemy się starać robić wersji dwujęzycznych.

Nie wykluczam, że z czasem sklep gram.pl, może stanie się specjalistą od importowanych wersji. Wtedy życie będzie prostsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:22, Ali G napisał:

hmm Fajna Cena znika czyli zabolal ruch Cenegi z Rewolucja Cenowa ;]


Nie łączyłbym tego tak bezpośrednio. Fajna Cena była i jeszcze jest najmniej dopracowaną serią i jedną ze starszych. Czas coś pozmieniać;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:26, qazzy napisał:

to skoro jest ktoś z ekipy CDP to ośmielę się zapytać co KONKRETNIE zrobiliście w celu poprawy
jakości dostarczania przesyłek (głównie pre-order)? bo z artykułu wynika, że "staracie się",
ale np.przed dostawą NWN2 też się "staraliście" a jak wyszło to wiadomo


Konkretnie proszę bardzo. Z tego co wiem pre-ordery w tym roku były w terminie, który powinnen gwarantować dostawę przed premierą.

Dodatkowo tam gdzie nie możemy tego zagwarantować, nie ma wpisanego w ofercie preorderu, dostawy przed premierą (pamiętajmy, że "preorder" znaczy zamówić przed premierą, a dostawa przed premierą jest już poza definicją).

Zwiększyliśmy też ilość osób pracujących w DOK.

To jeszcze nie koniec zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 12:36, Mike napisał:

> hmm Fajna Cena znika czyli zabolal ruch Cenegi z Rewolucja Cenowa ;]

Nie łączyłbym tego tak bezpośrednio. Fajna Cena była i jeszcze jest najmniej dopracowaną serią
i jedną ze starszych. Czas coś pozmieniać;)

M.


Czemu niedopracowana ? Pudelka sa bajer bez zadnych zbednych paskow z napisami "Fajna Cena" itp. .
Wlasnie jest to chyba najlepsza Wasza "tansza" edycja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:19, T34 napisał:

Pierwsze kilka zdań wyglada jak zerżnięte z jakiegoś standardowego wstępu do DQS lub ISO:D


Wygląda a nie jest, tylko z serca:) ...może moglibyśmy uczyć twórców podręczników:)

Dnia 20.04.2007 o 15:19, T34 napisał:

"Pracują" nad tym aby wszystko było na czas, a dzisiaj przez telefon dowiedziałem się własnie
że LOTRO nie dotrze na czas, a chyba nie musze tłumaczyc co oznacza premiera MMO.


Wyjaśniłem to w oddzielnym poście. Gdyby to ode mnie zależało, przynieślibyśmy go Ci osobiście...

>WS ogóle

Dnia 20.04.2007 o 15:19, T34 napisał:

jeżeli się nie zadzwoni, to na maile odpowiadają wybiórczo... - firma zajmująca sie dystrybucja
oprogramowania nie może sobie poradzić z mailami klientów??:D


...przykre ale prawdziwe. Myślę, że od marca już powinno być dobrze. Jeśli nie jest proszę o info. Sprawę załatwimy szybko.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno po przeczytaniu tego wywiadu.

Skoro były problemy z dopilnowaniem tego by pakiet był kompletny czytaj Medival 2 Total War.
To dlaczego w zakupionym niedawno egzemplarzu Medival 2 Total War drzewka technologicznego nie było.
A w Sklepie gram.pl, na pudełku napisane jest, że powinno zawierać wspomniane wcześniej drzewko.

Powiem szczerze, że mozliwość ściagniecia drzewka w formie pliku jest marnym substytutem rozwiązania wręcz atrapą rozwiązania.
To tak jakby zamiast lizaka dawać zdjęcie lizaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować