Zaloguj się, aby obserwować  
DominoRAY

Klara i Marek Lenc - Temat ogólny

377 postów w tym temacie

No ot ja napiszę, że komiksy klary są do kitu, a ja robię leprsze.Dłuższe! Ten Lenc to powinien dodać Klarze kilku kumpli i robić komiks na 2 lub 3 strony, wtedy było by lepiej, a za rok to do tipsomaniaka dać komiks tak na 100 stron, bo tyle one mają + solucje i tipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:06, dominik000 napisał:

No ot ja napiszę, że komiksy klary są do kitu, a ja robię leprsze.Dłuższe! Ten Lenc to powinien
dodać Klarze kilku kumpli i robić komiks na 2 lub 3 strony, wtedy było by lepiej, a za rok
to do tipsomaniaka dać komiks tak na 100 stron, bo tyle one mają + solucje i tipsy.

ROTFL! xD
Dziecko, komiksu się nie ocenia po długości xD. Jak w takim razie wytłumaczysz popularność Garfielda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe "ogulny" bardzo ładni xD

Co do komiksów to wolę je niż dział "kociak miesiąca", który był dla... nie wiem dla kogo był poprostu głupi. Komiksy są zcasem fajną adnotacją do tekstów pisanych do AR :D

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro rysujesz lepiej od Lenca, to pochwal się. Zaprezentuj nam swoje prace, Pogromco Lenca. I jeszcze wyślij zgłoszenie do CDA, żeby zamieszczali twoje rysunki z dopiskiem "ja rysuje leprzse komisy od lenca i wogule" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:11, Graszczur napisał:

ROTFL! xD
Dziecko, komiksu się nie ocenia po długości xD. Jak w takim razie wytłumaczysz popularność
Garfielda?

No Garfield ma też bajki filmy i gry! Krótkie komiksy jakiejś tam grupie też się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z jednookienkowym "komiksem" na górze na początku GameWalkera? Dla mnie bomba, zwłaszcza "maluch racer" z poprzedniego numeru

A w Klarze to głównym daniem jest treść, w AR widac to szczególnie, nawiązane do odpowiedzi Redaktora, lub autora listu np: Jest poniedziałek, Maciek miał jeszcze po co żyć, a we wtorek już nie miał po co bo go nie wydrukowali w AR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:13, Graszczur napisał:

Skoro rysujesz lepiej od Lenca, to pochwal się. Zaprezentuj nam swoje prace, Pogromco Lenca.
I jeszcze wyślij zgłoszenie do CDA, żeby zamieszczali twoje rysunki z dopiskiem "ja rysuje
leprzse komisy od lenca i wogule" :)

No to dam 1 na gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol lepiej poćwicz ortografie xP
Kolego, to że komiks jest krótki o niczym nie świadczy x) Wiem, ty pewnie robisz rewelacyjne super komiksy o Reksiu na 40 stron, ale historyjki Lenca są całkiem niezłe (pocwicz ortografie) i nic do nich nie mam :))
Chętnie zobacze ten twój cudowny komiks (pocwicz ortografie) Jak możesz to zamieść na sajcie/w poście próbki do oceny :) Znam bardzo wiele komiksów dłuższych od tych M. Lenca, i moim zdaniem nie wszystkie są lepsze :/
PS: Mówiłem ci żebyś poćwiczył ortografie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:24, dominik000 napisał:

No to dam 1 na gramsajta.

Nie możemy się doczekać, Czcigodny Mistrzu Komiksu, Pogromco Marka Lenca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co to jak argument "robię dłuższe komiksy i jestem lepszy". Poza tym nie wiem czy wiesz, ale komiksy dzieli się na paski i na plansze. No i skoro twierdzisz, że tworzysz super arcydzieła to pokaż jakieś.

Aha...co z tego, że Garfild doczekał się dwóch bardzo słabych filmów i w miarę dobrej kreskówki? To jakby Klarze też nakręciliby film lub zrobili z niej jakiś serial to wtedy byłaby fajowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Graszczur & Zgłębiczart
Dyskusja z zatwardziałymi fanami CDA i wszystkiego z tą gazetką związanego (vide Lenc) to jak rzucanie grochem o ścianę. Fakt, że kolega zakładający ten temat użył śmiesznych argumentów (o ile w ogóle takie były), ale Wasz bezgraniczny podziw dla tego komiksu też jest "troszkę" przesadzony...
PS, Graszczur - nie ma to jak 15-latek wyzywający 18-latka od dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 11:26, Gawełek napisał:

Aha...co z tego, że Garfild doczekał się dwóch bardzo słabych filmów i w miarę dobrej kreskówki?
To jakby Klarze też nakręciliby film lub zrobili z niej jakiś serial to wtedy byłaby fajowa?

Nigdzie nie napisałem, że robie lepsze i jestem mistrzem!!!!!!To Gaszczur tak napisał!!!!! Lubie rysować więc rysuje.Dziś po 15 Bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za tym komiksem, ale wkurzaja mnie ludzie którzy uważają sie za lepszych, nawet wtedy gdy lepsi nie są ;p Chce wreszcie zobaczyc ten cudowny komiks "DominikaTrzyZera"!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:30, qrczak90 napisał:

Dyskusja z zatwardziałymi fanami CDA i wszystkiego z tą gazetką związanego (vide Lenc) to jak
rzucanie grochem o ścianę.

Wiedz, że nie jestem zatwardziałym fanem CD-ACTION. CDA ma wiele wad, jednak w chwili obecnej chyba nie ma niczego lepszego na polskim rynku prasy growej.

Dnia 21.04.2007 o 11:30, qrczak90 napisał:

Fakt, że kolega zakładający ten temat użył śmiesznych argumentów
(o ile w ogóle takie były), ale Wasz bezgraniczny podziw dla tego komiksu też jest "troszkę"
przesadzony...

A czy ja powiedziałem, że podziwiam komiksy Marka Lenca? Nie. Ale chyba nie sądzisz, że dominik narysuje coś lepszego?

Dnia 21.04.2007 o 11:30, qrczak90 napisał:

PS, Graszczur - nie ma to jak 15-latek wyzywający 18-latka od dzieci ;)

No baa. Masz rację. Ale czy nie sądzisz, że ten 18-latek jest trochę... hmmm... niedojrzały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:33, dominik000 napisał:

Nigdzie nie napisałem, że robie lepsze i jestem mistrzem!!!!!!To Gaszczur tak napisał!!!!!
Lubie rysować więc rysuje.Dziś po 15 Bedzie

Amnezja? Cytuję twój pierwszy post:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 11:30, qrczak90 napisał:

PS, Graszczur - nie ma to jak 15-latek wyzywający 18-latka od dzieci ;)


mogę Cię zapewnić, Miszczu, że Graszczur jest o wiele inteligentniejszy od wieeelu domniemanych 18-latków...
aha - na swoim gramsajcie każdy może wstawić datę, mówiącą o tym, że ma X lat...

a do komiksów Lenca nic nie mam - większość jest mocno średnia, nie wywołuje ataków śmiechawki - ale lekki i poprawiający humor uśmiech owszem.
o wiele bardziej podobają mi się jednoobrazkowe ''komiksy'' przy GameWalkerze - to surrealistyczne poczucie humoru jest mordercze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 11:35, Graszczur napisał:

Amnezja? Cytuję twój pierwszy post:
> No ot ja napiszę, że komiksy klary są do kitu, a ja robię leprsze.Dłuższe!

No dobra tu się pomyliłem z rozpędu.Powinno być tak: komiksy klary są do kitu, a ja też robię komiksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować