Zaloguj się, aby obserwować  
DominoRAY

Klara i Marek Lenc - Temat ogólny

377 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 21:10, Dominik000 napisał:


> Oryginału nie pobiję ale zawsze można próbować :P
Fajny ale można odróżnić od oryginału. Niby proste te rysunki ale mi też nie wychodzi jak oryginał:(
Mogły by być te komiksy dłuższe! A jeden był długi w tipsomaniaku, może dlatego bo kiedyś
do nich wysłałem list z tą prośbą?

To nie są komiksy. To historyjki obrazkowe (takie jak Garfield) - nie ma to fabuły, tylko ironicznie podsumowuje nasz światek graczy, z założenia trudno coś dłuższego zrobić. Ale z mieczykiem gadającym było niezłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:09, demrenfaris napisał:

>
> > Oryginału nie pobiję ale zawsze można próbować :P
> Fajny ale można odróżnić od oryginału. Niby proste te rysunki ale mi też nie wychodzi
jak oryginał:(
> Mogły by być te komiksy dłuższe! A jeden był długi w tipsomaniaku, może dlatego
bo kiedyś
> do nich wysłałem list z tą prośbą?
To nie są komiksy. To historyjki obrazkowe (takie jak Garfield) - nie ma to fabuły, tylko ironicznie
podsumowuje nasz światek graczy, z założenia trudno coś dłuższego zrobić. Ale z mieczykiem
gadającym było niezłe ;)

No pamiętam te czasy, były one w numerze 10-lienim i w tipso maniaku, no dobra to są historyjki a nie komiksy, podobały mi się również o działaniu w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:43, Marek Lenc napisał:

podobały mi się również o działaniu w grupie.


Te o "działaniu w grupie" (AI w grach) nie były komiksem ;)

Wiem, napisałem później, że to są historyjki. No to te AL w grach mi się podobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL mamy sławną osobistość na forum. Nawiasem mówiąc ten Pan zasługuję na WT :)
Zawsze czytam te komiksiki. Nadają smaku całemu na luzie czy Action Redaction. Najlepszy Tipsomaniak to ten z Archiwum X :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:30, Marek Lenc napisał:

Chętnych zapraszam do swojego nowego projektu: gramsajt :)


Muszę przyznać, że jest pan dla mnie wielką osobistością komiksową, marzę o posiadaniu takiego talentu :D. Nawet narysowałem sam Klarę - trochę kanciasta, ale zawsze własna :P.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i powodzenia w kreśleniu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:39, PRINCE JANEK napisał:

LOL mamy sławną osobistość na forum. Nawiasem mówiąc ten Pan zasługuję na WT :)
Zawsze czytam te komiksiki. Nadają smaku całemu na luzie czy Action Redaction. Najlepszy Tipsomaniak
to ten z Archiwum X :)

Osobistość :D Na WT - z całym szacunkiem - trzeba sobie zasłużyć - nie dałbym go prezydentowi, A. Małyszowi czy nawet R. Kubicy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:49, demrenfaris napisał:

> LOL mamy sławną osobistość na forum. Nawiasem mówiąc ten Pan zasługuję na WT :)
> Zawsze czytam te komiksiki. Nadają smaku całemu na luzie czy Action Redaction. Najlepszy
Tipsomaniak
> to ten z Archiwum X :)
Osobistość :D Na WT - z całym szacunkiem - trzeba sobie zasłużyć - nie dałbym go prezydentowi,
A. Małyszowi czy nawet R. Kubicy xD


Nie mam zamiaru byc tutaj jakąś wyjątkową osobistością. Sprawdzam po prostu nowe mozliwości ;)
Nawet nie wiem co to znaczy to "WT"... Ale jeżeli miałbym to miec wspólnie z prezydentem to...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:55, PRINCE JANEK napisał:

No w sumie to taki prezydent forumowy. To taki najwyższy stopień. W ogóle wiem ze offtop ale
co pana skłoniło żeby tutaj na forum.gram.pl przyjść?



Hm, pomijając inne okoliczności: komu daje sie "prezent" zaraz na poczatku działalności ;)?

A przyszedłem bo... to zawsze nowe, ciekawe miejsce z masą świeżych pomysłów i możliwości. Nie wspominając o prostocie złożenia sajta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:51, Squarell napisał:

ja też próbowałem rysować klarę, była gdzieś w CD-A "instrukcja" jak to zrobić. Przerysowałem
jeszcze jeden komiks z Zygmuntem :D


Kiedyś nudziło mi się na geografii (czyli jak zwykle), to wyjąłem Tipsomaniaka i zacząłem rysować Klarę. Zatrzymałem się dopiero przy (głównych) atrybutach (K)Lary, a dwie fajne koleżanki się patrzyły i się śmiały. Od tej pory rysuję tylko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się komiksy Marka Lenca, a zwłaszcza ich humor. Sam nawet próbowałem rysować jak on, a próbki mojego dzieła znajdziecie na mym GS''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować