Zaloguj się, aby obserwować  
DominoRAY

Klara i Marek Lenc - Temat ogólny

377 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2008 o 17:32, Dominik000 napisał:

Dalej, jazda! Yc yc yc. Marek lenc wrócił!!!

Bardzo się ucieszyłem czytając to na jego blogu. Na forum CDA nie chce mi się ciągle
wejść, na dodatek nie mam tam konta.

////Założenie takiego konta tak bardzo nie boli... Czas chyba masz ;)?

Eee w sumie i tak pewnie rzadko będzie się tu pojawiał.

Dnia 07.04.2008 o 17:32, Dominik000 napisał:

Pamiętam te czasy gdy był często, ja tam żony nie mam lub pracy nie, nie muszę się nikim
zajmować więc mam wolny czas.



////Pozazdrościć... Korzystaj z tego póki możesz...

No to mam pytanie od ciebie Marku, czy rysując zarabiasz

Dnia 07.04.2008 o 17:32, Dominik000 napisał:

tylko w cda? A w ogóle to jesteś z zawodu rysownikiem? Wiem, że masz inną jeszcze pracę.

///Nie, rysuję jeszcze dla regionalnego tygodnika, czasami biorę udział w innych projektach (plakaty, materiały szkoleniowe, programy edukacyjne, koszulki...), ale nie zawsze jest z tego jakaś kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2008 o 18:55, Marek Lenc napisał:

///Nie, rysuję jeszcze dla regionalnego tygodnika, czasami biorę udział w innych projektach
(plakaty, materiały szkoleniowe, programy edukacyjne, koszulki...), ale nie zawsze jest
z tego jakaś kasa.

Też bym chciał tak jak ty, tylko jeszcze więcej kasy z tego:( Bo na razie to mam 800 zł na miesiąc. Widzę, że zostałeś konsulem, i co z tego masz, tylko zielony kolor czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 14:36, HunterO7 napisał:

Może Marek Lenc dołączył by do dyskusji o tożsamość Smugglera ^^


Jak by coś powiedział o Smuggleru to by musiał zginąć, a przecież wszyscy kochamy jego Klarę, więc nie narażajmy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 14:55, HunterO7 napisał:

Obronilibyśmy go. Weźmiemy widły i nawet Smuggler nam nie straszny :P


Tak, widły i pochodnię. Gorzej jak Smuggler ma jakąś mafię, to nawet widły nie pomogą. xD

A wracając do tematu, tematu, to Klara jest świetna. Każde pismo ma swoją maskotkę, ale CDA ma najlepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 15:04, Kraju92 napisał:

> Obronilibyśmy go. Weźmiemy widły i nawet Smuggler nam nie straszny :P

Tak, widły i pochodnię. Gorzej jak Smuggler ma jakąś mafię, to nawet widły nie pomogą.
xD

A wracając do tematu, tematu, to Klara jest świetna. Każde pismo ma swoją maskotkę, ale
CDA ma najlepszą.

No, dokładnie zgadzam się z tym. Nawet, mimo iż jest czarnobiała nie przeszkadza, a nawet dodaje jej to uroku. Tylko szkoda, że nie ma jej przygód w dłuższych komiksach, albo coś w stylu 8bita z PLAY''a. Dodalyby stare postacie i by wszustkie postacie(gadający miecz, robot itp) świrowali w jednym komiksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 10:33, Dominik000 napisał:

No, dokładnie zgadzam się z tym. Nawet, mimo iż jest czarnobiała nie przeszkadza, a nawet
dodaje jej to uroku. Tylko szkoda, że nie ma jej przygód w dłuższych komiksach, albo
coś w stylu 8bita z PLAY''a. Dodalyby stare postacie i by wszustkie postacie(gadający
miecz, robot itp) świrowali w jednym komiksie.


Może kiedyś CDA zleci aby Klara była pełnoprawnym komiksem, chodzi mi o zeszyt komiksowy, taki jaki możemy kupić w dobrych kioskach za jakieś 6 zł, dołączonym do CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł z tymi kalamburami co tygodniowymi to nie najlepszy był. Chociaż pomysł to nie aż tak zły ale za łatwe są. Ja nie zdążę nawet go zobaczyć a tu już odpowiedź jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 21:11, Sareth14 napisał:

Zróbcie komiks z klarą jak jest w assassin''s creed:)

A co, w assassin''s creed dodają komiks o klarze? Tak jest czy źle to odebrałem? A tak dodatkowo to Wiedzmin w wykonaniu Lenca jest bardzo mało podobny do oryginału, chociażby fryzura inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:58, Dominik000 napisał:

> Zróbcie komiks z klarą jak jest w assassin''s creed:)
A co, w assassin''s creed dodają komiks o klarze? Tak jest czy źle to odebrałem? A tak
dodatkowo to Wiedzmin w wykonaniu Lenca jest bardzo mało podobny do oryginału, chociażby
fryzura inna.


Źle zrozumiałeś zróbcie klare jak ona jest w Assassin''s creed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 13:35, Sareth14 napisał:

> > Zróbcie komiks z klarą jak jest w assassin''s creed:)
> A co, w assassin''s creed dodają komiks o klarze? Tak jest czy źle to odebrałem?
A tak
> dodatkowo to Wiedzmin w wykonaniu Lenca jest bardzo mało podobny do oryginału, chociażby

> fryzura inna.

Źle zrozumiałeś zróbcie klare jak ona jest w Assassin''s creed

Pisz dłuższe zdanie i rób przecinki i kropki. Wtedy może cię zrozumiem . Co, klara jest w Assassin''s creed? Tego zdania to już w ogóle nie da się zrozumieć. I kto ma zrobić Klarę, bo pisze "zróbcie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat już troszkę obumarł (albo popadł w trwającą cztery lata hibernacje), ale może moja wiadomość przywróci go przynajmniej do pozornego życia w rodzaju tego, jakie prezentują zombie w większości gier. ; ) Jakiś czas temu miałem przyjemność przeprowadzić dla mojej strony Planispheric wywiad z Markiem Lencem, który okazał się angażującym, dowcipnym i uprzejmym rozmówca. Zerknijcie, żeby dowiedzieć się, dlaczego jego współpraca z CDA zaczęła się o rok później niż mogła, czy ma czasem ochotę wreszcie zarżnąć Klarę i jakie są jego poglądy na postrzeganie gier w kategoriach sztuki. http://planispheric.wordpress.com/2012/12/06/wywiad-z-markiem-lencem/ Serdecznie zapraszam i zachęcam do zadawania pytań odnośnie "kulis" naszej internetowej rozmowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować