Zaloguj się, aby obserwować  
DominoRAY

Klara i Marek Lenc - Temat ogólny

377 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 21:01, Marek Lenc napisał:



Wow, sam Pan Marek Lenc na forum, mogę autograf :) ?
Zaraz zajże na gramsajta, a co do historyjek, są naprawdę przezabawne, i ciekawe, szczególnie dobrze dopełniają listy w AR.
Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2007 o 21:01, Marek Lenc napisał:

Hm, pomijając inne okoliczności: komu daje sie "prezent" zaraz na poczatku działalności ;)?

Nikomu ;) Trzeba dużo mieć postów, być długo na forum etc.

Dnia 15.09.2007 o 21:01, Marek Lenc napisał:

A przyszedłem bo... to zawsze nowe, ciekawe miejsce z masą świeżych pomysłów i możliwości.
Nie wspominając o prostocie złożenia sajta :P

Fakt, to jest b. fajna możliwość
Żeby nie było Off Topa - będziesz tu publikować materiały nie mieszczące się w CD-A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2007 o 21:18, demrenfaris napisał:

Żeby nie było Off Topa - będziesz tu publikować materiały nie mieszczące się w CD-A?



Niewykorzystane w AR rysunki od dłuzszego czasu zamieszczam na moim blogu, na ktory szczerze też zapraszam (www.lenc.blog.onet.pl). Jest bogatszy w rysunki i ma kalambury :P

Na gramsajcie chciałbym poeksperymentować z czyms innym, nieco lżejszym. Jak mi się to uda- sprawdzajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:01, Marek Lenc napisał:

Hm, pomijając inne okoliczności: komu daje sie "prezent" zaraz na poczatku działalności ;)?


Chwila, niech ja tylko sprawdzę to w papierach. A, mam. Aby od razu otrzymać WT (literki dokładnie w tej kolejności) trzeba mieć 20-30 przekonywających argumentów (jeden argument to plik [byle nie skompresowanych] 1000 dolarów albo euro {kurka, piszę z pamięci ze starego dobrego Tipsomaniaka, chyba pora na mały odwyk}]), mieć kontakty u ruskiej mafii albo mojego kota lub nasłać na kogo z gram.pl Wanię. :-)

Dnia 15.09.2007 o 21:01, Marek Lenc napisał:

A przyszedłem bo... to zawsze nowe, ciekawe miejsce z masą świeżych pomysłów i możliwości.


Inspiracji na pewno ci tu nie zabraknie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2007 o 21:26, Flash606 napisał:

Inspiracji na pewno ci tu nie zabraknie.

Racja - te tabuny Przodowników, Robotników, Obywateli i Bumelantów do obśmiania xD
@Marek
Może zorganizujemy konkurs na najlepszy rysunek (wśród forumowiczów) lub pomysł na rysunek dotyczący Klary? Co ty na to? Zgodziłbyś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:25, Marek Lenc napisał:


> Żeby nie było Off Topa - będziesz tu publikować materiały nie mieszczące się w CD-A?


Niewykorzystane w AR rysunki od dłuzszego czasu zamieszczam na moim blogu, na ktory szczerze
też zapraszam (www.lenc.blog.onet.pl). Jest bogatszy w rysunki i ma kalambury :P

Na gramsajcie chciałbym poeksperymentować z czyms innym, nieco lżejszym. Jak mi się to uda-
sprawdzajcie ;)


Flash ma rację, insipracji zabraknąć nie powinno, często zdarzają się śmieszno głupie posty :)
Ostatnio jak przeglądałem temat o Gothic''u 4 to na taki natrafiłem, polecam tam zajżeć, post mnie rozwalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:25, Marek Lenc napisał:


> Żeby nie było Off Topa - będziesz tu publikować materiały nie mieszczące się w CD-A?


Niewykorzystane w AR rysunki od dłuzszego czasu zamieszczam na moim blogu, na ktory szczerze
też zapraszam (www.lenc.blog.onet.pl). Jest bogatszy w rysunki i ma kalambury :P

Na gramsajcie chciałbym poeksperymentować z czyms innym, nieco lżejszym. Jak mi się to uda-
sprawdzajcie ;)


Przepraszam za podwójny post, ale pozwolę sobie zacytować owy post, mam nadzieję, że da Panu jakieś natchnienie

"Czytałem na jednej stronce że podobno Gothic 4, który wyjdzie za jakieś 3 lata ma być podobno zawirusowany, ale jeśli będziecie mieli dobrego antywirusa to nie powinniście mieć problemów z kompem i graniem w tą najlepszą grę jaka mogla kiedykolwiek wyjść, bo ja na pewno długo nie oderwę od niej oczu, tak jak teraz nie mogę odejść od Gothic 3 bo jest tak wspaniała."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2007 o 21:30, demrenfaris napisał:

Racja - te tabuny Przodowników, Robotników, Obywateli i Bumelantów do obśmiania xD

Niedawno ty i ja byliśmy Przodownikami, więc ten jeden stopień w górę i już z biedaków polewka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:37, Badyl13 napisał:

Przepraszam za podwójny post, ale pozwolę sobie zacytować owy post, mam nadzieję, że da Panu
jakieś natchnienie


Mi dało.

[...]

Już widzę oczyma wyobraźni pudełko z wielkim napisem "Pakiet najnowszych wirusów, prosto od Jo Wood. W prezencie dodajemy Gothica 4, który w pełni wykorzystuje jego możliwości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem sobie na Twojego onetowego bloga i... stwierdziłem, że w CD-A się nie znają :) Te historyjki są lepsze od tych publikowanych :)

PS Może tak nie offtopujcie - fajnie, że Marek się pojawił na forum, ale to nie powód, żeby z tego robić Hyde Park... Ale może się mylę - nie chce pseudomoderatorki uprawiać, ale to troszkę jest przesada - zaraz tu ktoś wkroczy i nam temat zamknie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pakiet wirusów, dystrybutor CDP. A w pudełku na 3 DVD wirusy i na jednym złamanym Gothic 4. Do tego instrukcja "jak wrzucić wirusa by nie dało go się usunąć" poradnik A. Słodowego, a do tego GRATIS dwie wersje językowe "zza buga" i Angielska. I to wszystko w Ekstra Klasyce za 19,90 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:41, demrenfaris napisał:

Wszedłem sobie na Twojego onetowego bloga i... stwierdziłem, że w CD-A się nie znają :) Te
historyjki są lepsze od tych publikowanych :)

Małe sprostowanie: ten pasek nie był wysyłany do CDA. Powstał specjalnie na potrzeby GS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:48, Marek Lenc napisał:

> Wszedłem sobie na Twojego onetowego bloga i... stwierdziłem, że w CD-A się nie znają :)
Te
> historyjki są lepsze od tych publikowanych :)
>
Małe sprostowanie: ten pasek nie był wysyłany do CDA. Powstał specjalnie na potrzeby GS ;-)


Mimo wszystko, "pasek" się udał, naprawdę zabawny :)
Jakieś natchnienie przyszło po przeczytaniu postu o Gothicu 4 xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:50, gogiell napisał:

GS-a? Chyba chodziło o bloga z onetu?



Tfu, tfu- efekt niedokładnego i zbyt szybkiego czytania komentarzy. Przepraszam za pomyłkę: faktycznie, na onetowym blogu cyklicznie (co miesiąc0 ukazują się niewykorzystane w AR rysunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:48, Marek Lenc napisał:

> Wszedłem sobie na Twojego onetowego bloga i... stwierdziłem, że w CD-A się nie znają :)
Te
> historyjki są lepsze od tych publikowanych :)
>
Małe sprostowanie: ten pasek nie był wysyłany do CDA. Powstał specjalnie na potrzeby GS ;-)

Ale chodzi mi o te rysunki z onetowego bloga ;) O te "listowe" jak i o serię z mieczem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to komiksy z klarą są takie średnie, chociaż zdażają się dobre (kompendium wiedźmińskie). Z komików to zdecydowanie lepsze jest archiwum x:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają rysunki- Klara przede wszystkim, choć i Skali oraz Molder. Moim ulubionym jest chyba ''Skali ma syndrom obcej ręki'' w Tipsomaniaku ;) Przewracałem strony w poszukiwaniu tego komiksu, żeby dowiedzieć się na czym jeszcze polega ten syndrom : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować