Zaloguj się, aby obserwować  
DominoRAY

Klara i Marek Lenc - Temat ogólny

377 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 21:58, tomoliop napisał:

Ogólnie to komiksy z klarą są takie średnie, chociaż zdażają się dobre (kompendium wiedźmińskie).
Z komików to zdecydowanie lepsze jest archiwum x:)

Co do średnich: średnie pod względem stylu? Czy humoru? Ten "bazgrołowaty" styl rysunków to imo zaleta, nadaje fajnego klimatu rysunkom. A humor w nich zawarty nie jest jak w typowym komiksie. Tutaj żarty trzeba na swój sposób rozumieć ;] Uff, mój pierwszy post na forum gram.pl od paru miesięcy a chyba 10 w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:58, tomoliop napisał:

Ogólnie to komiksy z klarą są takie średnie, chociaż zdażają się dobre (kompendium wiedźmińskie).
Z komików to zdecydowanie lepsze jest archiwum x:)

Właśnie. Dlaczego Archiwum X się rzadko pokazuje na łamach? Czyżbyś nie rysował już ich? Albo chomikowałeś na tego tipsomaniaka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 22:02, demrenfaris napisał:

> Ogólnie to komiksy z klarą są takie średnie, chociaż zdażają się dobre (kompendium wiedźmińskie).

> Z komików to zdecydowanie lepsze jest archiwum x:)
Właśnie. Dlaczego Archiwum X się rzadko pokazuje na łamach? Czyżbyś nie rysował już ich? Albo
chomikowałeś na tego tipsomaniaka? :D

Żeby nie było - Klara jest fajna - nie zgadzam się z cytowanym ;) Ale ciekawi mnie czemu jest iksów tak mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho! Kogo ja widzę na forum - CDP, dajcie WT dla artysty ;) Muszę przyznać, że lepszych pasków od Pana w Sieci ani w prasie nie widziałem (no dobra, może Garfield :P ) Można jakiś autografik? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 22:03, Laska-z-Polski napisał:

Oho! Kogo ja widzę na forum - CDP, dajcie WT dla artysty ;) Muszę przyznać, że lepszych pasków
od Pana w Sieci ani w prasie nie widziałem (no dobra, może Garfield :P ) Można jakiś autografik?
:]


Też przyłanczam się do proźby o autograf, jakby co to badyl.l@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:25, Marek Lenc napisał:




Przepraszam za kolejny post w takim stylu, ale jakby można Pana było prosić o zeskanowany Pana podpis "Marek Lenc dla Badyla", a gdyby Pan dodał do tego rysuneczek z Klarą i Badylem (a co xD ) w roli głównej to bym był w siódmym niebie, powiesiłbym, i oprawił w złotą oprawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za taki rysunek tylko z Gromowladnym i Klarą (nowy nck) mógłbym dać wszystkie pieniądze tego świata a z autografem to jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie jestem w stanie realizowac takich próśb: nie wyrobiłbym z rysowaniem/wysyłaniem... Musicie zadowolic sie rysunkiem ze strony (tak własciwie to i na nim jest parafka, więc po co autograf...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 22:23, Laska-z-Polski napisał:

A może wariant taki, że zeskanuje Pan swój podpis i umieści w tym temacie :D Taki autograf,
co każdy może sobie go wziąć :P


Nom to bylby bardzo dobry pomysl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę psuć Wam fajnej atmosferki ale... zadziwia mnie hipokryzja niektórych ludzi z forum. Przez litość nie pomnę nicków. Garść cytatów:
To jest akurat zabawne - 30% to 3 komiksy :P
"Ja czytam cdaction od 3 lat prawie regularnie i ze trzech komiksów mogłem się śmiać w myślach czy jak to tam nazwać. Ale 70 % komiksów jest nieśmieszna, a reszta jest w miarę fajna."
To też:
"No ot ja napiszę, że komiksy klary są do kitu, a ja robię leprsze.Dłuższe!"
Miałem podać kolejny, ale starczy. Dowodzi to waszej fałszywości. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 22:23, Laska-z-Polski napisał:

A może wariant taki, że zeskanuje Pan swój podpis i umieści w tym temacie :D Taki autograf,
co każdy może sobie go wziąć :P


Takie rozwiązanie mi pasuje ;) też chciałbym mieć taki unikalny autograf ;) bo komiksy mam w CDA i to duuuuużo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, to jest żałosne z ich strony. To ma być krótkie. To po prostu taki styl. Nie każdemu musi on odpowiadać, co nie znaczy, że zaraz takowy trzeba bluzgać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:26, Mac Cry napisał:

Taa, to jest żałosne z ich strony. To ma być krótkie. To po prostu taki styl. Nie każdemu musi
on odpowiadać, co nie znaczy, że zaraz takowy trzeba bluzgać...

Chodzi też o to, że teraz kiedy odwiedził nas Marek nikt się nie przyznaje do takowych cytatów - żeby było jasne - oby pozostał tu jak najdłużej, a niech ci pseudo-fani idą precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:26, Mac Cry napisał:

Taa, to jest żałosne z ich strony. To ma być krótkie. To po prostu taki styl. Nie każdemu musi
on odpowiadać, co nie znaczy, że zaraz takowy trzeba bluzgać...

Niestety nie wielu ludzi to rozumie. Ja osobiście te komiksy lubię, ale gdybym ich nie lubił, to albo bym w ogóle w tym temacie nie pisał (bo to tak trochę głupio, gdy sam autor owych komiksów to czyta), albo po prostu ograniczył się do stwierdzenia czemu mi się nie podobają. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować