Zaloguj się, aby obserwować  
DominoRAY

Klara i Marek Lenc - Temat ogólny

377 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 00:41, hammerfall87 napisał:

te kosmiksy w ar idealnie obrazują listy czytelników :D

Bez pżesady, czasem niewszystkozgadza się na obrazku z wiadomością o smugllera:), albo kogoś tam. A poza tym to nie komiks tylko historyjka, kilka razy mnie poprawian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:32, demrenfaris napisał:

> Taa, to jest żałosne z ich strony. To ma być krótkie. To po prostu taki styl. Nie każdemu
musi
> on odpowiadać, co nie znaczy, że zaraz takowy trzeba bluzgać...
Chodzi też o to, że teraz kiedy odwiedził nas Marek nikt się nie przyznaje do takowych cytatów
- żeby było jasne - oby pozostał tu jak najdłużej, a niech ci pseudo-fani idą precz!



Niestety, tez to zauważyłem, że jak się pokazałem to od razu niektorym stępiły się pazurki... Druga sprawa, że bezuzasadnione bluzgi ("niepodoba mi się, bo nie!", "nie trafia to do mnie" itp.) wcale nie są lepsze. Apeluje o rozsadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > te kosmiksy w ar idealnie obrazują listy czytelników :D
> Bez pżesady, czasem niewszystkozgadza się na obrazku z wiadomością o smugllera:), albo kogoś
> tam. A poza tym to nie komiks tylko historyjka, kilka razy mnie poprawian.

Czasami tak ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 11:14, Marek Lenc napisał:

> > te kosmiksy w ar idealnie obrazują listy czytelników :D
> Bez pżesady, czasem niewszystkozgadza się na obrazku z wiadomością o smugllera:), albo
kogoś
> tam. A poza tym to nie komiks tylko historyjka, kilka razy mnie poprawian.

Czasami tak ma być ;)

No obrazki pasują zawszę do wypowiedzi. Kiedyś nawet myślałem, że rysował pan je specjalnie do danego listu(!) dopuki nie przeczytałem Tipsomaniaka z Klarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaję AR miesiąc wcześniej (plik doc., który liczy jakieś 12 stron!). Zazwyczaj jest to wersja finalna (choć bywa, ze coś dojdzie, wyjdzie czy przejdzie). Na podstawie 2-dniowej lektury rysuję swoje zadanie- ok. 25-32 prace (czyli wychodzi, że każdy list jest zilustrowany, czasami nawet 5 obrazkami). W pismie widzicie góra 12 rysunków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się jeszcze, bo ciekaw jestem, ile Panu zajmuje narysowanie takiego 1 paska? Wyglądają na rysowane "na szybko", ale, jak wiadomo, pozory mylą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:12, Laska-z-Polski napisał:

Zapytam się jeszcze, bo ciekaw jestem, ile Panu zajmuje narysowanie takiego 1 paska? Wyglądają
na rysowane "na szybko", ale, jak wiadomo, pozory mylą...


Róznie, zależy od poziomu detalu: od jednej minuty do 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:29, Ostrowiak napisał:

Hehe, mam prośbę:

Czy mógłby Pan zrobić jakąś fajną parodię serii Heroes? Pewnie by wzięło, a a na pewno fajne
by wyszło;)

ALbo Historyjkę FABLE 2 z "HUD-o Psem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:29, Ostrowiak napisał:

Hehe, mam prośbę:

Czy mógłby Pan zrobić jakąś fajną parodię serii Heroes? Pewnie by wzięło, a a na pewno fajne
by wyszło;)


Nie wiem jak miałbym to zrobić, ale pomyslę.

Dnia 17.09.2007 o 16:29, Ostrowiak napisał:

Zostało mi tylko ciebie spytać czy "moja" Klara dobrze mi wyszła. Całkiem niedawno dałem tu
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21922&pid=49 mój obrazek.
Możesz go ocenić ? Byłbym Wdzięczny ;)


Heh, szkoda, że nie wystartowałeś w moim blogowym konkursie pół roku temu :P Twoja Klara ma jedną wadę: jest za ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:31, Marek Lenc napisał:

Heh, szkoda, że nie wystartowałeś w moim blogowym konkursie pół roku temu :P

Zawsze gubię adres. Poza tym wchodzę tam raz na miesiąc i nie czytam wszystkiego. Jednak szacunek, masz dobre pomysły na przeróżne rysunki.

Dnia 17.09.2007 o 16:31, Marek Lenc napisał:

Twoja Klara ma jedną wadę: jest za ładna :)

Jakoś tak wyszło :P
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:31, Marek Lenc napisał:

> Hehe, mam prośbę:
>
> Czy mógłby Pan zrobić jakąś fajną parodię serii Heroes? Pewnie by wzięło, a a na pewno
fajne
> by wyszło;)

Nie wiem jak miałbym to zrobić, ale pomyslę.

> Zostało mi tylko ciebie spytać czy "moja" Klara dobrze mi wyszła. Całkiem niedawno dałem
tu
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21922&pid=49 mój obrazek.
> Możesz go ocenić ? Byłbym Wdzięczny ;)

Heh, szkoda, że nie wystartowałeś w moim blogowym konkursie pół roku temu :P Twoja Klara ma
jedną wadę: jest za ładna :)

Oj! Skoro można dostać ocenę od zawodowca, to nawet wybiorę się do taty do firmy, żeby skorzystać ze skanera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komiksy są świetne ale pomysł na dłuższą historie o klarze był nietrafiony (przynajmniej mi sie nie podobał) wiec chętnie bede dalej ogladał krótkie komiksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, właśnie zauważyłem, że Gramsajt Marka Lenca zdetronizował Sferisa ;) Gratulacje, widać rysunek się sprzedaje :P Za miesiąc wejść będzie więcej niż u Dipstera ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 15:53, Laska-z-Polski napisał:

Wow, właśnie zauważyłem, że Gramsajt Marka Lenca zdetronizował Sferisa ;) Gratulacje, widać
rysunek się sprzedaje :P Za miesiąc wejść będzie więcej niż u Dipstera ;P

Od razu wiedziałem, że gs lenca pobije wszystkich w 2 tygodnie, ale jednak w 6 dni, za następne 5 dni będzie miał więcej wejść niż ja :) , :(. A ten ze smerfem wcale mi do gustu nie przypadł, a w komentach to się nim zachwycają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować