Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Występ Snoopa opóźniony przez Xboksa

61 postów w tym temacie

Jaki czarnuch. Tak mnie drażnią te pieprzone nieroby, pseudo gangsterzy i PIMPy. Ale ludzi to cieszy i wrzucają mu zielone do portfela, a on później takie cyrki odstawia. Lansuje się jakby nie wiem kim był. Szkoda, że któraś z tych kul go nie dosięgła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 16:26, greg_f napisał:

Jaki próżny koleś... wygląda jak szczurek i rapuje, że jest alfonsem i że ćpa dragi... to ma
być poziom? porażka

dobre - szczurek to odpowiednia nazwa dla tego zacpanego pajaca.zamiast dac kase na unicef to fochy robi, trzeba miec nerwy zeby pracowac z takimi "artystami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tia to prawie jak ta sprawa z Lopez która chciała wszystko w garderobie na biało po prostu im odwaliło...
chociaż jakbym miał tyle kasy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0_o

Faktycznie nietaktowne zachowanie Snoopa, nie dziwię się krytyce. Ale dlaczego w newsie jest narzucony taki pogląd na sprawę że normalnie nosem mi wychodzi. Bez urazy, nieco bardziej obiektywne proszę.
A wszystko dlatego że to UNICEF, bo gdyby to organizował ktokolwiek inny, to 5 minut i po krzyku.
A co do MS - może i to ich sprawka, w co szczerze wątpię. Zaraz czepiajcie się Shaqa że też ma przerobionego Xa na nie wiadomo co.
Aha, nie czepiajcie się kasy, bo ma jej jak lodu. Takie komentarze są śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:35, rob006 napisał:

Hmm, tak sie teraz zastanawiam: ciekawe czy gdyby zażyczył sobie PS3 albo Wii, to czy ten news
by się tu pojawił?...


Czyżby sarkazm? ^^
Dla jak zawsze inteligentnych Gramowiczów ten news zapewne nie był reklamą, ja nawet odebrałem to jako coś przeciwnego. Czy sądzisz że CDP zrobiło by tak PS3 czy Wii? Bo ja mówię:
TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na jakiś mega dowcip.Snoop Dogg dla Unicefu? Tej sytuacji z konsolą wogóle nie będę komentował. DNO! Snoopy udowodnił że jest laleczką, a nie czarnym gangsta. Co za człowiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 20:35, Therror napisał:

To wygląda na jakiś mega dowcip.Snoop Dogg dla Unicefu? Tej sytuacji z konsolą wogóle nie będę
komentował. DNO! Snoopy udowodnił że jest laleczką, a nie czarnym gangsta. Co za człowiek....


Ooo przepraszam. To właśnie świetny pomysł, ponieważ Snoopy jest przecież niesamowicie popularnym piosenkarzem. A to zawsze przyciąga ludzi. Co do gangsta - podaj mi przykład, ale taki naprawdę dokładny, właśnie takiej osoby. 50 cent? :/

Wieśniakoo


Hip-Hopowcy są dziwni!

Pomijając to, że hip-hop to kultura, a właśnie rap to rodzaj muzyki...
Świetnie powiedziane, zgadzam się w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Raperzy rozbijają sie wielkimi furami , to dlaczego Snoop nie mógł sobie zamontować Xboxa w swojej furze ?
I podczas jazdy by się nagrał i wszystko by było na czas. Jaki on kapryśny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:46, DJ Szlafrok napisał:

Czyżby sarkazm? ^^

Powiedzmy. :)

Dnia 21.04.2007 o 18:46, DJ Szlafrok napisał:

Dla jak zawsze inteligentnych Gramowiczów ten news zapewne nie był reklamą, ja nawet odebrałem
to jako coś przeciwnego. Czy sądzisz że CDP zrobiło by tak PS3 czy Wii? Bo ja mówię: TAK!

Na żadnym innym serwisie o grach nie znalazłem takiej informacji i sam nie uważam jej za aż tak ważną. Skoro nie chodzi o kasę, to o co może chodzić? O reklamę i jeszcze większą kasę. Dla mnie ta sytuacja jest po prostu reklamą, a news ją opisujący to reklama reklamy. :)
A z tymi "zawsze inteligentnymi", to odbieram to jako ironię ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować