Zaloguj się, aby obserwować  
Taykun

Tibia - jak w to zagrac

114 postów w tym temacie

Tibia jest to gra darmowa której zresztą nie lubię, www.tibia.com , tu masz wszystko, płacisz tylko jeżeli chcesz miec specjalne konto z większą ilością możliwosc,i przywilejow ( tak zwany PACC )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 17:39, Taykun napisał:

tibia to gra online darmowa ,czy sie kupuje ją w sklepie
jak jest za free to jaki jes adres strony gdzie morzna zagrac


Pytanie z tematu: jak w to zagrać
Moja odpowiedź: Nie graj w to. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka ogolnie bardzo fajna, ludzie narzekaja na grafikę ale to własnie dzieki niej Tibia ma swój niepowtarzalny klimat. Odrazu mówie ze bardzo latwo sie uzależnić (ach te nieprzespane noce... :D ). Gra jest darmowa, ale tak jak WorldWar3PL pisał płacisz jedynie jeżeli chcesz miec Premium Accnount.

Opłaty za Premium Accnount:
3 miechy -EUR 19.95
6 miechów -EUR 34.95
12 miechów -EUR 59.95

Plusy Premium Accnount:
*Dostęp do nowych terenów
* Nowe czary
* Nowe potwory
* Można tworzyć i współtworzyć gildie
* Możesz kupować domki i mieszkania
* Możesz wykupić promocję
* Możesz więcej osób wrzucić do VIP listy
* Lepsze zabezpieczenia konta
* Możesz założyć postać na świecie Premia
* Nie masz problemów z logowaniem się
* Możesz korzystać ze statków by przemieszczać się między miastami

Przydatne stronki:
www.tibia.com - oficjalna strona
www.tibia.pl
www.tibia.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można postacie na allegro sprzedawac :P moj kolega gral pol roku, zdobył 50 level, mnóstwo podobno bardzo bardzo dobrych tak zwanych skilli mial ,i za 200 zł sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra mi się podobała tylko że jest styrana. nie chodzi mi tu o grafę(jest raczej kiepska ale mi akurat nie przeszkadzała) tylko o to że tam wszyscy się wyżynają. jeden drugiego. zanim nie zdobędziesz jakiegoś 70 levelu to będziesz ginął ciągle. kary niby są za zabijanie (zabijać można ale nie kurde 20 osób w jeden dzień) no ale wszyscy to w dupie mają bo jakieś HACKI se walną i krwawe rzniwa na słabszych se robią, a moderatorzy chu...a z tym robią. jednym słowem ta gra to "wojna hacków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 21:10, Arar napisał:

graj graj żeby zyskac kase. Hmmm 200 zł za postac? hmmm. Ściągam se tę grę!!!!!


W Diablo II też można sprzedać przedmioty za niezłą kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 21:10, Arar napisał:

graj graj żeby zyskac kase. Hmmm 200 zł za postac? hmmm. Ściągam se tę grę!!!!!



ale zeby taka postac wychodzowac to stracisz wiecej kasy na prad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 20:03, UMC.Hugo napisał:

gra mi się podobała tylko że jest styrana. nie chodzi mi tu o grafę(jest raczej kiepska ale
mi akurat nie przeszkadzała) tylko o to że tam wszyscy się wyżynają. jeden drugiego. zanim
nie zdobędziesz jakiegoś 70 levelu to będziesz ginął ciągle. kary niby są za zabijanie (zabijać
można ale nie kurde 20 osób w jeden dzień) no ale wszyscy to w dupie mają bo jakieś HACKI se
walną i krwawe rzniwa na słabszych se robią, a moderatorzy chu...a z tym robią. jednym słowem
ta gra to "wojna hacków"



Co do zabijania to limit dzienny wynosi 6 osob (po zabiciu szóstej osoby jest ban na pewien okres). UMC.Hugo Byłbym wdzięczny gdybyś się nie wypowiadał na tematy o których nie masz pojęcia bo jedynie wprowadzasz innych w błąd.Jeżeli chodzi o hacki to jeżeli nie używasz cheatów,nie bedziesz wchodzil na hacksite itp itd to cię raczej nie hackną....


Jeżeli chodzi o sprzedawanie postaci to przy intensywnym graniu można w 2 tygodnie zrobic postac warta ~200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam jednak zagrać, warto przynajmniej spróbować. Ja mam dopiero 8 level i fakt wiara zwłaszcza na Danubii jest dość uciażliwa, ale mam to szczęście, że mam protektorów na 58 levelach. A z tego co wiem jesli deadujesz to dostajesz red skull, a wtedy wiara cię zabija aż do powrotu na Rook, więc nie warto zabijać wiary. Naprawde świetna gra. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 21:52, szerszeń45 napisał:

Polecam jednak zagrać, warto przynajmniej spróbować. Ja mam dopiero 8 level i fakt wiara zwłaszcza
na Danubii jest dość uciażliwa, ale mam to szczęście, że mam protektorów na 58 levelach. A
z tego co wiem jesli deadujesz to dostajesz red skull, a wtedy wiara cię zabija aż do powrotu
na Rook, więc nie warto zabijać wiary. Naprawde świetna gra. Polecam!

Taak... kolejna wada Tibii...
"Gimme yer Time Ring!"
"WTF?"
"Gimme items!"
"No!"
"I has friends 60 lvl! Gimme it!"

i tym podobne anglistyczno-behawiorystyczne perełki przyuważone przeze mnie i znajomych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 22:07, Monastor napisał:

"Gimme yer Time Ring!"
"WTF?"
"Gimme items!"
"No!"
"I has friends 60 lvl! Gimme it!"

i tym podobne anglistyczno-behawiorystyczne perełki przyuważone przeze mnie i znajomych ;P

To prawda zdarza sie tak jak mówisz, ale chyba przesadasz lekko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej wam też się zdarz że często jak chce się zalogować to wyskakuje komunikat "IP address blocked for 30 minutes. Please wait." :( tak się zdarza no moich obydwóch kompach z moimi dwoma kontami i kontami kumpli którzy chcą się u mnie zalogogwać czasem trzeba poczekać 30 minut, czasem 10 minut a czasem nawet 1.5 godziny ;/ (napis jest ten sam) co mam zrobić rzeby tego nie mieć ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Taykun

Nie graj w tibię bo umrzesz

----------------------------------------------------

Bolter, a gdzie twój słownik ortograficzny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować