Zaloguj się, aby obserwować  
Taykun

Tibia - jak w to zagrac

114 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2006 o 19:48, Kukowsky napisał:

Moim zdaniem gra w Tibie to nie życie to wegetacja ;)



proszę cię nie używaj tak mądrych słów :P założę się ze 1/8 osób które to przeczytają zrozumie co znaczy ten wyraz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 22:02, dyrdup napisał:

Gdy pierwszy raz zagrałem w Tibie to po 5 minutach kapłem sie gdzie jest głowa mojego bohatera
xD


To ty niezły bystrzak jesteś :P:P:P
I to właśnie mnie we wszystkich ludziach narzekających na Tibię bardzo denerwuje, że dla was każda gra MMORPG powinna wyglądać jak Diablo czy Morrowind :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm Tibia, grałem krotko dlaczego bo zraza mnie ta grafika a i doniej mozna sie przyzwyczajic gra jest taka sobie niestety dlamnie spedzony czas przy tibi to dlamnie zmarnowany czas to jest tylko moje zdanie napewno kto lubi grac to bedzie bronił tego tytułu i słusznie kazdy broni co lubi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tibia lami tibia kadzi tibia szybko ciebie zdradzi :P Niby jest opcja gry za friko ale bardzo szybko sie zorientujesz, ze nie placac nie masz co marzyc o grze oraz, ze jestes smieciem dla GMow etc Pamietam gdy gralem w to jeszcze i ktos wobec mnie zlamal regulamin. Zglosilem komu trzeba i cacy ale gdy dodalem ,ze osoba ta jest PACC(po przydomku widac) natychmiast rozmowa sie zakonczyla a sprawca nie zostal uakrany(ja gralem za free) ;] szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opowiedz to ze szczegółami...komu to zgłosiłeś??, bo ja długo juz gram w tibie i pierwszy raz słysze coś takiego...GM nie patrzy czy masz pacca czy nie złamie ktoś regulamin to może ostrzec ale za drugim razem juz da bana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załogowałem się na tą grę.
Po 2-3 min spotkałem Polaka który usilnie mnie namawiał żebym rzucił pancerz na ziemie !
A kilka minut później drugiego który mi zablokował drogę i nie chciał się odsunąć żebym uciekł przed szczurem (postać zginęła)!
Dzięki, to nie dla mnie, ta gra ma zły wpływ na charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też grałem,przestałem kiedy miałem 6 lvl gościu powiedział żebym się uleczył czymś z dzbanka(akurat tam była trucizna)tak więc musiałem się dorabiać liny znowu więc powiedziałem w d***e to mam
A propo gier to może to wam się spodoba ? http://skocz.pl/asqk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buheh w tibi takich chamskich akcji sa tysiace. Tam gra banda dzieciakow spuszczonych ze smyczy a ze zasady sa jakie sa to nic sie nie dzieje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w Tibie, ale po tych wszystkich nocach i kupieniu GW stwierdzam że to syf i współczuje wszytskim moim kolegą, którzy pierwsze co powiedzą w szkole to że np. zdobyli nowy level :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 10:10, tytusgit napisał:

Kiedyś grałem w Tibie, ale po tych wszystkich nocach i kupieniu GW stwierdzam że to syf i współczuje
wszytskim moim kolegą, którzy pierwsze co powiedzą w szkole to że np. zdobyli nowy level :/


Ech... sądze, że jednak przesadzasz troszkę... Granie w Tibie może być niezwykle satysfakcjonujące i ciekawe bo mimo grafiki ma ogromną grywalność. A, że ktoś chwali się że awansował na wyższy poziom - coż każdy chwali się tym czym może sie pochwalić. Dla tych twoich kolegów Tibia jest grywalną gierką - dla mnie zresztą też - i chcą się przed innymi pochwalić levelem, nowymi czarami, jak to rozwalili smoka czy uratowali kogoś przed pewną smiercią... W tej grze jest dużo możliwości. Ale każdy broni swego zdania, wiec ja ci tego nie zabraniam. Ty możesz sobie o Tibii mysleć tak a tak ja zupełnie odwrotnie i wszyscy szczęśliwi. =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka miechow temu twierdzilem,ze tibia to gra dla "dresiarzy" i w sumie smialem sie z kumpli,ze w to graja...Teraz gdy kumple zachecili mnie do gry ( kumple z reala ) to tworzymy zgrany team i gra sie nam calkiem fajnie.Mam b.dobrych protow,eq,kasy duzo i dlatego gra mi sie przyjemnie.Ani razu nie zaliczylem dead''a z powodu pk :) Ogolnie polecam jesli masz kumpli z reala,ktorzy w tibie graja,po prostu nie bedziesz zwracal uwagi na flame''y etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka miechow temu twierdzilem,ze tibia to gra dla "dresiarzy" i w sumie smialem sie z kumpli,ze w to graja...Teraz gdy kumple zachecili mnie do gry ( kumple z reala ) to tworzymy zgrany team i gra sie nam calkiem fajnie.Mam b.dobrych protow,eq,kasy duzo i dlatego gra mi sie przyjemnie.Ani razu nie zaliczylem dead''a z powodu pk :) Ogolnie polecam jesli masz kumpli z reala,ktorzy w tibie graja,po prostu nie bedziesz zwracal uwagi na flame''y etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować