Zaloguj się, aby obserwować  
Taykun

Tibia - jak w to zagrac

114 postów w tym temacie

Kilka miechow temu twierdzilem,ze tibia to gra dla "dresiarzy" i w sumie smialem sie z kumpli,ze w to graja...Teraz gdy kumple zachecili mnie do gry ( kumple z reala ) to tworzymy zgrany team i gra sie nam calkiem fajnie.Mam b.dobrych protow,eq,kasy duzo i dlatego gra mi sie przyjemnie.Ani razu nie zaliczylem dead''a z powodu pk :) Ogolnie polecam jesli masz kumpli z reala,ktorzy w tibie graja,po prostu nie bedziesz zwracal uwagi na flame''y etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam ktoś pisał, ze to przesada zeby zabijac w tibi 20 osób dziennie otóz
jak dziennie zabijesz:
1 osobe - masz white skulla (biała czaszka) na 15 min i wszyscy ciebie mogą bezkarnie lac a ty niemozesz wejsc do PZ
2 osoby jak wyzej
3 osoby - red skull (czerwona czaszka) jak wyzej, tylko ze jak ktos ciebie zabije to tracisz WSZYSTKIE itemy :D
6 osób - masz bana (niepamietam na jak dlugo ;p)
te zasady nieoowiązuja na serverach pvp-enfo na których mozna sie bezkarnie bic i ci lvl podskakuje oraz na non-pvp gdzie bic sie nie mozna.. jak macie jakis pytania to walcie (nawet typu jak zrobic konto :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibię polecił mi mój kolega, który w nią gra. Ja widziałem już ją jakiś czas temu w telewizji i chciałem się przekonać czy to jest naprawdę taka wciągająca gra. Nazajutrz ją ściągnąłem i przekonałem się, że taka świetna to ona nie jest...:). Grałem w nią może z godzinkę i potem usunąłem ją z twardego dysku. Grafika w grze jest tragiczna, w grze nie ma też ani jednego dźwięku a mój kolega też już wywalił tą bezsensowną grę :). Nie polecam jej nawet miłośnikom gier RPG (zresztą ja też nim jestem), ani żadnym innym osobom!!! Wspaniałą alternatywą jest SilkRoad, który ma bardzo dobrą grafikę i wysoką grywalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:43, black day napisał:

Ja mam pytanię.Tibie z internetu bez abonamentu da się sciagnać jeśli nie to za ile i gdzie
kupię?


Tibię można za darmo ściągnąć ze strony http://www.tibia.com/ poprzednio się rejestrując. Ja jednak polecam SilkRoad''a, który ma grafikę o wieeeele lepszą od Tibii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:49, Pepper Ronie napisał:

> Ja mam pytanię.Tibie z internetu bez abonamentu da się sciagnać jeśli nie to za ile i
gdzie
> kupię?

Tibię można za darmo ściągnąć ze strony http://www.tibia.com/ poprzednio się rejestrując. Ja
jednak polecam SilkRoad''a, który ma grafikę o wieeeele lepszą od Tibii...

Dobr załużmy że mam chrapkę na SillkRoada czy to rpg i z kond go ściagnać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:53, black day napisał:

Dobr załużmy że mam chrapkę na SillkRoada czy to rpg i z kond go ściagnać?


SilkRoad to świetny MMORPG rozgrywający się w starożytnych chinach. Sceneria nie za bardzo mi podpadła (wolę klimaty średniowieczne) ale grafika jest bardzo dobra. SilkRoad''a można ściągnąć ze strony http://www.silkroadonline.net/ i musisz się zarejestrować (wszystko oczywiście za darmo). Po rejestracji dostaniesz klucz, który wpisujesz dopiero w menu głównym gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:59, Pepper Ronie napisał:

> Dobr załużmy że mam chrapkę na SillkRoada czy to rpg i z kond go ściagnać?

SilkRoad to świetny MMORPG rozgrywający się w starożytnych chinach. Sceneria nie za bardzo
mi podpadła (wolę klimaty średniowieczne) ale grafika jest bardzo dobra. SilkRoad''a można
ściągnąć ze strony http://www.silkroadonline.net/ i musisz się zarejestrować (wszystko oczywiście
za darmo). Po rejestracji dostaniesz klucz, który wpisujesz dopiero w menu głównym gry.

Już mi się sciaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:59, Pepper Ronie napisał:

> Dobr załużmy że mam chrapkę na SillkRoada czy to rpg i z kond go ściagnać?

SilkRoad to świetny MMORPG rozgrywający się w starożytnych chinach. Sceneria nie za bardzo
mi podpadła (wolę klimaty średniowieczne) ale grafika jest bardzo dobra. SilkRoad''a można
ściągnąć ze strony http://www.silkroadonline.net/ i musisz się zarejestrować (wszystko oczywiście
za darmo). Po rejestracji dostaniesz klucz, który wpisujesz dopiero w menu głównym gry.

Jest wontek na temat tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:06, Czerniawa napisał:

Urbexx to debil (sorry za wyrażenie), ale on myśli, że jak ma najwyższy lvl to może wszystkich
huncić.

nie wyzywaj ludzi

Tibia jest spoko do pewnego momentu gdyż ponieważ jak nie możesz zdobyć któregoś lvl to niechce ci sie już grać chociaż ots-y są fajne :) ale bardziej dla początkujących a najbardziej chore w tibii są paccy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:43, Pepper Ronie napisał:

Tibię polecił mi mój kolega, który w nią gra. Ja widziałem już ją jakiś czas temu w telewizji
i chciałem się przekonać czy to jest naprawdę taka wciągająca gra. Nazajutrz ją ściągnąłem
i przekonałem się, że taka świetna to ona nie jest...:). Grałem w nią może z godzinkę i potem
usunąłem ją z twardego dysku. Grafika w grze jest tragiczna, w grze nie ma też ani jednego
dźwięku a mój kolega też już wywalił tą bezsensowną grę :). Nie polecam jej nawet miłośnikom
gier RPG (zresztą ja też nim jestem), ani żadnym innym osobom!!! Wspaniałą alternatywą jest
SilkRoad, który ma bardzo dobrą grafikę i wysoką grywalność...


tibia jest fajna!!!slaba krafike ma dlatego zeby osoby ze slabymi kompami moly gracc pozatym wydaje sie glupia na poczontku dla poczontkujancych ktozy graja pierwszy raz ja mam 22 lev moj kolega ma 36 drogi 47 jeden mial 76 i nam sie podoba :) jakby ktos nie wie jak dac se bez broblemu na roku i wyjsc z roku w jeden -dwa dni to ja mu moge powiedziec :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:21, Bafi Magii napisał:

Do chol*** czy nie wiecie co to TIBIA.PL, TIBIA.ORG.PL, tam są fora do kur** i tam zakładajcie
te głupie tematy o tibii.


1. ja tego tematu nie wymislilem
2 wiem ze silkroad''a jest fajny
3.nie wszystkim sie musi podobac :(
4.ja zachencam do dwuch gier
5.koncze post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować