Zaloguj się, aby obserwować  
Taykun

Tibia - jak w to zagrac

114 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2006 o 09:36, Frozen- napisał:

Kilka miechow temu twierdzilem,ze tibia to gra dla "dresiarzy" i w sumie smialem sie z kumpli,ze
w to graja...Teraz gdy kumple zachecili mnie do gry ( kumple z reala ) to tworzymy zgrany team
i gra sie nam calkiem fajnie.Mam b.dobrych protow,eq,kasy duzo i dlatego gra mi sie przyjemnie.Ani
razu nie zaliczylem dead''a z powodu pk :) Ogolnie polecam jesli masz kumpli z reala,ktorzy
w tibie graja,po prostu nie bedziesz zwracal uwagi na flame''y etc.

Oo widze mamy fana tibii xD. OTS czy rl tibia?Ja jednak bardziej OTS (nawet mam swój)...ale na rl też grałem dobiłem 47 lvl sorckiem i mi się znudziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągąłem bo 2 kolegów mnei namówiło pograłem z 3 h i wyrzuciłem to w cholere z dysku gra jest debilna do bulu i nudna jak flaki z olejem nie wiesz jak ambitnie zmarnować czas? teraz już wiesz ściągnij tibię i zagraj
chcesz w porzadnego rpg zagrać przez neta? to już lepiej graj w Lineage2/ Diablo II (wcale grafika mnie nie zniechęciła do tibi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno odinstalowałem tibie bo
1.gdy ją uruchmiłem nie wiedziałem co robić , jak walczyć.Umiałem tylko chodzić
2.gdy zdobyłem chasło i jakiś numerek po którymś uruchominieniu ta numery jakimś cudem były złe.
Jakoś sie tą grą nie zjarałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 18:41, mglu napisał:

Żeby grać w Tibię trzeba być dzieckiem NEO, które ma poniżej 20 IQ.

No co ty nie powiesz, ciekawe co to ma być dziecko NEO według ciebie? a 20 IQ to już wszyscy wiedzą kto ma , bez zbędnych uprzejmości w stosunku do ... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 18:45, Mightmare napisał:

> Żeby grać w Tibię trzeba być dzieckiem NEO, które ma poniżej 20 IQ.
No co ty nie powiesz, ciekawe co to ma być dziecko NEO według ciebie? a 20 IQ to już
wszyscy wiedzą kto ma , bez zbędnych uprzejmości w stosunku do ... hmm

weż lepiej skończ bo wogóle niewiesz o co biega w tibie grają osoby co mają słabego kompa albo niestac ich na cos lepszego, a jak maja lepszego kompa i stac ich i wciąż w to grają to jest juz brak słów!!! zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 18:45, Mightmare napisał:

> Żeby grać w Tibię trzeba być dzieckiem NEO, które ma poniżej 20 IQ.
No co ty nie powiesz, ciekawe co to ma być dziecko NEO według ciebie? a 20 IQ to już
wszyscy wiedzą kto ma , bez zbędnych uprzejmości w stosunku do ... hmm


Wiesz co mnie śmieszy,że dużo ludzi używa tego zwrotu a nie wiedzą co to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 18:45, Mightmare napisał:

> Żeby grać w Tibię trzeba być dzieckiem NEO, które ma poniżej 20 IQ.
No co ty nie powiesz, ciekawe co to ma być dziecko NEO według ciebie? a 20 IQ to już
wszyscy wiedzą kto ma , bez zbędnych uprzejmości w stosunku do ... hmm


Słuchaj znam lepsze darmowe MMORPGi. Nie chodzi mi o grafikę, lecz o to w jakim języku userzy Tibii się porozumiewają (jakieś dziwaczne skróty). Czytałem o tym w CD-Action (zbyt ciężka lektura dla ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować