Zaloguj się, aby obserwować  
Taykun

Tibia - jak w to zagrac

114 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2008 o 19:36, Ardaren Ziom napisał:

> > A ty grasz w WoW''a??
>
> Tak :)
jaki masz lv? i jaką grasz klasą? A wogóle horda czy alliance?


Horda troll 62 lev :) klasa hunter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:40, hammerfall87 napisał:

> > > A ty grasz w WoW''a??
> >
> > Tak :)
> jaki masz lv? i jaką grasz klasą? A wogóle horda czy alliance?

Horda troll 62 lev :) klasa hunter

no na moim koncie jest Orc warlock 64lv demonology i human paladyn 54lv retribution :P ale wole grac Alliance <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra kończymy panowie. To jest temat "Tibia - jak w to grać", a nie "Tibia - ile psów można na niej powiesić". Nienawidzicie tej konkretnie gry, to nie dopisujcie się do takiego tematu i nie obrażajcie graczy. Na forum są też inne tematy.

mglu, Ardaren Ziom, hammerfall87 wszyscy dostajecie po ostrzeżeniu za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:25, Ardaren Ziom napisał:

wogóle w tibii paladyn jest pokazany jako łucznik lub wojownik dystansowy.
W rzeczywistości tak nie jest. Paladyn to święty wojownik[ połączenia rycerza i maga]
a nie jakigoś frajera z włóczniami. Ta gra jest mocno cofnięta... daleko za murzynami


Murzyni mają przynajmniej zalążki cywilizacji:P Tibia to najgorsza rzecz w jąką grałem.
Powiem, że dość dobrze grałem, bo miałem 160 lvl, ale kosztem przyjaźni. PS: Jak grać? Używaj w nocy bota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 20:07, NeVeN napisał:

> wogóle w tibii paladyn jest pokazany jako łucznik lub wojownik dystansowy.
> W rzeczywistości tak nie jest. Paladyn to święty wojownik[ połączenia rycerza i
maga]
> a nie jakigoś frajera z włóczniami. Ta gra jest mocno cofnięta... daleko za murzynami


Murzyni mają przynajmniej zalążki cywilizacji:P Tibia to najgorsza rzecz w jąką grałem.

Powiem, że dość dobry byłem, bo miałem 160 lvl, ale kosztem przyjaźni. PS: Jak grać?
Używaj w nocy bota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rzeczewiście masz bardzo szerokie pojęcie na temat tej gry ;) Wszytskie gry nawet twój kohany wow mają slang, są sciągane z netu i grają w nie ludzie na pirackich serwach, zresztą tak jest w przypadku każdej gry. Inteligętny inaczej to ja już wiem kto tu jest i chyba wszyscy wiedzą ? :) nie pozdrawiam bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 21:34, Mightmare napisał:

To rzeczewiście masz bardzo szerokie pojęcie na temat tej gry ;) Wszytskie gry nawet
twój kohany wow mają slang, są sciągane z netu i grają w nie ludzie na pirackich serwach,
zresztą tak jest w przypadku każdej gry. Inteligętny inaczej to ja już wiem kto tu jest
i chyba wszyscy wiedzą ? :) nie pozdrawiam bo po co

w sumie to niewiem co ci chodzi po głowie!! i jeszcze jedno kochany a nie kohany <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, serio kochany? a w słowniku jest kohany ;/ chyba go wymienie, a co ci wogle chodzi co mi chodzi po głowie to nie moja sprawa, a że ty zachowujesz sie jak bezmózgi zombie :-)))) to już nie moja sprawa, jak coś piszesz to spróbuj pisac na więcej niż 4 słowa i do tego 3 z nich to emoty -.-
nie pozdrawiam bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 17:33, Mightmare napisał:

lol, serio kochany? a w słowniku jest kohany ;/ chyba go wymienie, a co ci wogle chodzi
co mi chodzi po głowie to nie moja sprawa, a że ty zachowujesz sie jak bezmózgi zombie
:-)))) to już nie moja sprawa, jak coś piszesz to spróbuj pisac na więcej niż 4 słowa
i do tego 3 z nich to emoty -.-
nie pozdrawiam bo po co?

nie no extra że piszesz ze słownikiem to tylko świadczy to twoim stopniu rozwolnienia mózgu!!! I w ogóle to nie muszę tobie pisac żadnych wiązanek pisze krótko i treściwie w przeciwieństwie do ciebie heh. Ty za to sie rozpisujesz i gówno z tego wychodzi!! gratulacje oby tak dalej Pzdr!! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy stopień rozwolnienia mózgu? patrzysz w lusterko i widzisz że wyschnięty wylatuje Ci uchem? Nie musisz się mi aż tak zwierzać :) Ja sie nie rozpisuje tylko pisze minimalnie krótkie posty żebym nie wyszedł na spamera który dodaje tylko heh, no pewnie, jestem za, no to fajnie...
nie będę cIE pozdrawiał bo po co...
A twój post trafia do modków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką bronią chcesz trenować axe czy sword sam mam knighta w tibi :] początkowo skilluj na trol do 40/40 potem rotki do 60/60 reszta już na slim tak do 70/70 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:12, kielek1223 napisał:

Jak mam zacząć skilować knightem na początku swojego grania z bardzo słabyn eq

licz się z tym czasy tibi się zmieniają , i łatwo złapać hunta , z czego napewno w 100% ludzie płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować