Zaloguj się, aby obserwować  
lisek_-medival2

wagary złe czy dobre

18 postów w tym temacie

ostatnio moja klasa uciekła z lekci[włąściwie połowa ja nie uciekłem] nasempnie ci co zwiali mieli przypał u wychowawczyni.Uważam że ucieczka z lekici nie jest fajna{nie myslcie że jestem kujonem}ponieważ ma sie ostry przypał,a jak wnawet w ten dzień była kartkówka to na nastempny bendzie sie pisać trudniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złe Złe Złe Złe !!! Nigdy jeszcze nie byłem ale moi kolezyjak byli (tylko kilka razy) to wracali cali oblani potem i cholernie ztremowani. Za 1 razem, potem już nie aż tak, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po Twojej "niezależnej" ortografii Ty opuszczasz wiele lekcji, szczególnie języka polskiego :D
Mnie ostatnio coś napadło, ściemniałem starszemu, że jestem chory, byle nie iść do szkoły, ale jak zobaczyłem moje oceny, to się nawróciłem :D:D
Wagary są ZŁE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie chodzę na waje, ale z mojej klasy dużo osób chodzi ( w zasadzie to codziennie ktoś jest na wagarach ).
Ja tam wole już siedzieć w szkole niż mam siedzieć na dworze do czasu końca lekcji . (czyli około 6 godzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisze tak żle tylko na komputerze ponieważ staram sie pisać jak najszypciej i dlatego mi to nie wychdzi.

ps W tamtym roku miałęm czwurke z polskiego i tera też mi taka ocena wychodzi.[NIGDY NIE BYŁĘM NA WAGARACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 16:24, lisek -medival2 napisał:

pisze tak żle tylko na komputerze ponieważ staram sie pisać jak najszypciej i dlatego mi to
nie wychdzi.

ps W tamtym roku miałęm czwurke z polskiego i tera też mi taka ocena wychodzi.[NIGDY NIE BYŁĘM
NA WAGARACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No i znowu byk :P pisze sie "czwórkę " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 16:27, Jojti napisał:

No i znowu byk :P pisze sie "czwórkę " :)

No i "najszypciej" oraz "tera" :D Nawet w nicku ma błąd- chodziło mu chyba o "medieval" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze ten temat zostal zalozony przez osoby chcace sie upewnic czy jako osoby majace wady w pismiennictwie i wymowie powinny chodzic na wagary lowic ryby (bo to bardzo rozmowny sport wymagajacy niezwyklej determinacji i intelektu) czy tez zostac w szkolnej lawce i nauczyc sie czegos pozytecznego aby pozniej nie zamiatac ulicy i nie nie mowic "trzeba bylo w tedy zostac..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wagary się przydają. Często jak nie chce mi się uczyć to idę sobie do pubu czy gdzieś, a później ściemniam, że byłem chory i pisze test w innym terminie.
Po prostu nie należy przeginać. Nic złego w nich nie ma, wszystko kręci się w okół mentalności człowieka. Za to uciekanie całą klasą czy większością klasy, jest już głupotą, bo żadnych korzyści się z tego nie wyciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 16:24, lisek -medival2 napisał:

pisze tak żle tylko na komputerze ponieważ staram sie pisać jak najszypciej i dlatego mi to
nie wychdzi.


Nikt Cię nie pogania -.-

Regulamin

3. Postawienia końcowe

Forum jest miejscem gdzie raz umieszczone wypowiedzi nie podlegają już zmianie - swoich wątków i postów nie możesz ani usuwać, ani edytować. Dlatego też, z jednej strony - musisz dobrze przemyśleć to, co chcesz napisać, z drugiej - masz na to czas. Zawsze staraj się postępować wg. poniższych szczegółowych zasad zachowania się na forum gram.pl:

* Wyłącz CapsLock - w Sieci pisanie dużymi literami jest uznawane za krzyk. To niegrzeczne.
* Staraj się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Jeśli masz z tym problem - skorzystaj z edytora tekstu. Dbałość o poprawną pisownię traktowana jest jako wyraz szacunku.
* Przeczytaj wszystko co napisałeś, zanim dodasz posta. Na forum gram.pl nie możesz wyedytować swojego wypowiedzi po jej wysłaniu. Pamiętaj o tym.
* Nie wysyłaj niepotrzebnych postów, jeśli nie masz nic do powiedzenia.


Na temat wagar - sam niejednokrotnie korzystam z tego uczniowskiego "prawa". Nie będę mówił, czy są dobre czy złe, bo w dekalogu nie jest to jasno określone :P to samo ściąganie - nasz nauczyciel fizyki wręcz namawia nas do ściągania :D jego wypowiedź podczas rozdawania ostatniego sprawdzianu: "I pamiętajcie, że pisząc ten sprawdzian, ćwiczycie się we wszystkich umiejętnościach uczniowskich. W ściąganiu też. Jeśli kogoś jednak na tym przyłapię, to znaczy że nie umie ściągać". Nikogo nie przyłapał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wagary są dobre, ale raz na jakiś czas. Tak okazjonalnie ;)
Ale jak ktoś wagaruje np. przez 2 tygodnie bez przerwy no to w takim przypadku nie można ich nazwać dobrymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 16:37, ReWelot napisał:

Sadze, ze ten temat zostal zalozony przez osoby chcace sie upewnic czy jako osoby majace wady
w pismiennictwie i wymowie powinny chodzic na wagary lowic ryby (bo to bardzo rozmowny sport
wymagajacy niezwyklej determinacji i intelektu) czy tez zostac w szkolnej lawce i nauczyc sie
czegos pozytecznego aby pozniej nie zamiatac ulicy i nie nie mowic "trzeba bylo w tedy zostac..."
:)

W 4 klasie miałem srednią 4.5 na koniec wienc nie myślcie sobie ze jestem jakimś matołem ktury nic nie umie
a w 5 klasie miałęm 4.0 wienc też nieżle.
teraz chodze do 6 klasy i nieweim co bende miał na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel może był w szkole z 20 razy, a do końca dnia wytrzymał może z 2 razy xD Ale on tak robi od 6 kl. podstawówki (teraz druga gimnazjum, za rok.... pewnie też :D:D). Nie wiem w ogóle czemu on zdawał- pewnie dlatego, że jego dziadek miał jakieś układy z dyrem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio nie chciało się isc do szkoły no to 2 dni "wolnego" sobie zrobiłem ale wyszło wszystko i wyzywali starsi dali pare kar. Wagary są fajne dopóki starsi o nich nie wiedzą;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O wagarach mozna pogadać w wątku o szkole. Wyszukiwarka- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

No i mniej przyjemna część
kolektor- spam i pisanie nie na temat, miałeś ostrzeżenia, więc -1

Nyron- czysta kartoteka, więc tylko ostrzeżenie za to samo co user powyżej

nie masz nic do napisania na temat? nie pisz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować