Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 22:22, Loonatyk napisał:

> Deus Ex
A to nie ma sensu - były jako Cover CD w prasie, wiec wypuszczanie tego w ExtraKlasyce byloby
ryzykowne.


Jak widać tu: http://www.onigames.pl/index.php?page=main, nie wszyscy tak sądzą. Komuś jeszcze chce się wypuszczać starsze tytuły (np. Deus Ex, Anachronox) w przyzwoitych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówice co chcecie i wiem, że to nierealne, ale ja bym chciał jakieś GTA np. 3 albo VC, ale bardziej 3 bo jakoś fajniej mi się grało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 13:58, mkaa napisał:

> Cywilizacji III brakuje!!!! i to bardzo :P
Ja bym się cieszył, gdyby była stara Cywilizacja 2 Próba czasu, bo obecnie jest nie do zdobycia...

ja mam gdzies ta cywylizacje 2 Call to Power z clicka ;) chcesz moge ci... sprzedac za 1 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego brakuje? Dobrych gier :). (Troche nierealna wersja: ) Np. Uwaga The Witcher w XtraKlasyce przez 1 miesiąc potem drożej zamawiajcie!! :D. Ale na serio. Gdyby dawali "starocie" do XtraKlasyki to cienko. Ne idzie gra to wrzucą do Klasyków. Dla mnie ta seria jest tania na tyle, że dobra gra w niej to fura kasy. Bo każdy kupi Warhammer 40k za 19,90 niż za 69,90 ;] :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 01:49, Vaxinar napisał:

Mówice co chcecie i wiem, że to nierealne, ale ja bym chciał jakieś GTA np. 3 albo VC, ale
bardziej 3 bo jakoś fajniej mi się grało. :(


Te gry wydaje Cenega, wiec nie ma szans na CD Projekt''owa Extra Klasyke - dlatego tez wlasnie jest to nierealny pomysl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 17:36, thevon napisał:

Te gry wydaje Cenega, wiec nie ma szans na CD Projekt''owa Extra Klasyke - dlatego tez wlasnie
jest to nierealny pomysl. :)


Cóż, ale ja bym chciał :D
Przydałoby się aby Cenega wydawała coś również na miare extra klasyki czy coś, ale wtedy pewnie każdy by gadał, że plagiat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega i jej Rewolucja Cenowa za 3 dyszki - rewelka pomysł. Moim zdaniem takie np. nowiutkie Still Life jest znacznie lepszą promocją za 30 zł niż jakakolwiek gra w Klasyce za 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Still life...WTF is that? Nawet oi tym nie slyszalem. A wez znajdz mi kogos kto nie slyszal o fallutach o baldursach icewidnach etc etc Czlowieku skad zes sie urwal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 22:31, Lailonn napisał:

Still life...WTF is that? Nawet oi tym nie slyszalem. A wez znajdz mi kogos kto nie slyszal
o fallutach o baldursach icewidnach etc etc Czlowieku skad zes sie urwal :D


Po pierwsze nie ma to jak kultura wypowiedzi.

Po drugie, jesli Ty nie slyszales, to nie znaczy, ze inni rowniez. O Still Life mozna bylo poczytac w wielu miejscach. Tak sie sklada, ze jest to bardzo dobra przygodowka, w dodatku jest to nowosc (premiera w Polsce 28 listopada 2005), moze nie jest przesadnie dluga, ale w tej cenie (ponizej 30 zl) to naprawde fajna (jakbys sie pytal to wydawca na zachodzie jest Microids, a calosc dziala na podrasowanym silniku Syberii). I pomimo, iz jest to gra wydana przez konkurencje CDP, uwazam, ze ten tytul akurat jest jedna z mocniejszych pozycji Cenegi w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 18:37, Snake_GMC napisał:

Cenega i jej Rewolucja Cenowa za 3 dyszki - rewelka pomysł. Moim zdaniem takie np. nowiutkie
Still Life jest znacznie lepszą promocją za 30 zł niż jakakolwiek gra w Klasyce za 20 zł.


EE wielka mi rewolucja. CDP zrobił naprawde wielką rewolucje i na rynku troche się poprzewracało, wkońcu stworzyli świetny serwis na potrzeby swoich klientów, wiele nowych ciekawych opcji i to jest rewolucja bo żadna inna firma takich działań nie podjęła ani pewnie nie myślała. Cenega sporo kasy ma z pewnością, także też mogłaby iść z duchem czasu. Ale jaka mi tam "rewolucja", pare gier średniej klasy w niskiej cenie. 1 gra może warta uwagi na 6 czy 8 w "rewolucji cenowej". Z niecierpliwością czekam na następne egzemplarze w "rewolucji" bo Cenega ma wiele też naprawde świetnych gier, nie wiem co kroi się w przyszłym roku ale powinna łapać okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po pierwsze nie ma to jak kultura wypowiedzi."

A czy ja kogos obrazilem? :o

A co SL no coz...przygodowek nie tykam nawet kijkiem przez szmatke bo mnie nie bawia. Nie znam nikogo kto je lubi oraz co tu duzo gadac o tym SL to moze i bylo ale na "tematycznych" forach i stronach.

Nie zmienia to faktu, ze porownanie jakiegos SL do Baldursow,Falloutow,Icewindale''i itd(tytulow z Klasyki) to przejaw hum chcialbym powiedziec braku zorientowania ale nie pasuje za bardzo wiec pozostawie "..." ;] Pewno znajdzie sie ktos kto powie, ze Kurka Wodna jest lepsza i jest wazniejsza czescia swiata gier niz w/w tytuly ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:55, Lailonn napisał:

A co SL no coz...przygodowek nie tykam nawet kijkiem przez szmatke bo mnie nie bawia. Nie znam
nikogo kto je lubi oraz co tu duzo gadac o tym SL to moze i bylo ale na "tematycznych" forach
i stronach.

To, że nie grasz nie znaczy, że gra nie jest wybitna. Mniej więcej mógłbyś wypowiadać się, że FEAR lub Call of Duty 2 jest do dupy i nigdzie o tym nie słyszałeś bo fps-a to kijem przez szmatkę nie ruszysz ani żaden z twoich znajomych. Nie jesteś pępkiem świata i nie wypowiadaj się za innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 01:49, Vaxinar napisał:

Mówice co chcecie i wiem, że to nierealne, ale ja bym chciał jakieś GTA np. 3 albo VC, ale
bardziej 3 bo jakoś fajniej mi się grało. :(

GTA wydaje konkurencja i z tego co wiem jest VC w taniej (:-) ) serii która nazywa się bestseler czy jakoś tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 09:48, Lisuu napisał:

Ludzie to jest temat o Nowej Extra Klasyce a nie o przygodówkach :/

Ok, ok, więc powiem co bym chętnie zobaczył w EK - była taka gra Microsoftu, Freelancer, chętnie bym to kupił w takiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować