Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Ponawiam pytanko o Tonego Hawka American Wasteland i przyłączam się do pytania o Drivera 3. Jestem gotów zakupić jedną jak i drugą grę. Dajcie odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także z chęcią zagrałbym w American Westland. XKN mogłoby wyjść
-Worms 4
-Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault
- Tony Hawk''s: American Westland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:59, balduran2 napisał:

Jak dla mnie to brakuje takich gier w EKN jak saga icewind dale/baldur''s gate i diablo II.


Wspomniano o nich wyżej... O Id i BG CDP negocjuje z Atari, a Diablo 2 nie ma szans na pojawienie się w XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:53, citekmaniak napisał:

Ponawiam pytanko o Tonego Hawka American Wasteland i przyłączam się do pytania o Drivera 3.
Jestem gotów zakupić jedną jak i drugą grę. Dajcie odpowiedź.

Co do Tony''ego Hawka mam poważne wątpliwości, gra wyszła niedawno (zależy co dla kogo oznacza "niedawno") moim zdaniem trzeba będzie jeszcze poczekać parę miechów. Jest to tylko moja osobista opinia i mam nadzieję, że się mocno mylę (znaczy się, że wyjdzie niebawem w XKX).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:14, Mat.W napisał:

Czy w extra klasyce jest Gothic 2 i dodatek,i po jakiej cenie?????

Jaest w niej Gothic 2 (za 19.90 jak wszystkie gry w tej serii:). Dodatek kosztuje (chyba, mogę się mylić) 39.90 lub 49.90, jest również dostępna cała Saga Gothica za 59.90, pakiet obejmuje Gothic, Gothic 2 i Noc Kruka, tao ostatnia opcja chyba jest najbardziej opłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa że pojawią sie w Extra klasyce ? Przegapiłem je wszystkie i czekam na obniżke. Bardzo bym sie ucieszył jakby pojawił sie tam też Tony Hawk AW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:14, Mat.W napisał:

Czy w extra klasyce jest Gothic 2 i dodatek,i po jakiej cenie?????

Gothic 2 i NK nie jest razem. Sam Gothic NK kosztuje 59,90 http://www.gram.pl/sk2_8Ai1_Gothic_II_Noc_Kruka.html a sam Gothic2 kosztuje 19,99 w XKN. Możesz też kupić caałą sage Gothica (Gothic 1+2+NK) na płycie DVD za 59,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 21:31, BzyQacz napisał:

I już ziomuś masz jedno poparcie. Moje :)

He,he ;) dzięki ... ale co do Galdurs Gate 2 szanse wzrastają,żeby ta gra ukazała się w Extra Klasyce,wspominał o tym Mario kilka stron temu ( mówił,że jak coś gra ukazała by się z dodadkiem,a w innym pudełku było by Icewind Dale 1i2 ) ...... WWWWWWWWWOOOOOOWWWWWWWWW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na W3 nie ma szans bo to gra Blizzardu :/ Więc cena będzie bardzo długo taka jak teraz (spójrz na takiego StarCrafta i pomyśl ile ma lat, a koszuje 60zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sumie też mogłoby być. Nie grałem, a słyszałem o tej gierce wiele dobrego, więc może spróbuję jak wyjdzie "po cenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 21:46, Laska-z-Polski napisał:

A może Warcraft III: ZE ? Tytuł staryi myślę, że można obniżyć cenę o te kilkanaście złotych...


Niestety ani Warcraft ani Diablo II nie wyjdą w EXN. Co z tego ,że stary. Z resztą przeczytaj poprzednie posty pracowników cdp..
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=220&pid=808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 21:52, Pablo Querte napisał:

Na W3 nie ma szans bo to gra Blizzardu :/ Więc cena będzie bardzo długo taka jak teraz (spójrz
na takiego StarCrafta i pomyśl ile ma lat, a koszuje 60zł)


Nie narzekaj. Ja kupiłem za 150 zł w zestawie z koszulką (którą gdzieś mi wcięło dawno temu) i bez dodatku. Teraz to dopiero sobie w brod pluje. Pudełko się rozleciało w czasach prehistorycznych, instrukcja również nie jest w najlepszym stanie (oj tak, w tamtych czasach instrukcje były kiepściutko wykonane). Nawet opakowanie na płytkę się rozleciało. Oj chciało by się wrzasnąć "zdrada!" widziąc obecną cenę Starcrafta z dodatkiem i pewnie trwalszą instrukcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować