Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Mam pytanie: Czy w XKN pojawi się WH40k Dawn of War z dodatkiem Winter Assault, czy może sam dodatek? Na pierwsza opcja trochę mniej rzeczywista, ponieważ byłaby to śmierć Złotej Edycji WH40k. Dlatego bo Cała seria WH40k kosztowałaby:

-Dark Crusade 40zł
-Dawn of War i Winter Assault 20zł
=około 60zł

A złota edycja kosztuje 80zł (za tyle widziałem w media marktcie)

Ale znając CDP (i ich dobroć dla graczy), może się to potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 05:32, Sth`Devilish napisał:

> A może by dali Colina 5? Gra akurat do tej serii. Co o tym myślicie?

Pewnie by dali, ale jakiś czas po premierze Colin McRae DIRT. Póki co piąta część jest najnowsza.


No tak tyle że już tego Colina 5 widziałem w jakiejś extra grze czy jakoś tak więc do extra klasyki nadawałaby się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 08:16, rob300i napisał:

Mam pytanie: Czy w XKN pojawi się WH40k Dawn of War z dodatkiem Winter Assault, czy może sam
dodatek? Na pierwsza opcja trochę mniej rzeczywista, ponieważ byłaby to śmierć Złotej Edycji
WH40k. Dlatego bo Cała seria WH40k kosztowałaby:

-Dark Crusade 40zł
-Dawn of War i Winter Assault 20zł
=około 60zł

A złota edycja kosztuje 80zł (za tyle widziałem w media marktcie)

Ale znając CDP (i ich dobroć dla graczy), może się to potwierdzić.


Wydają jakies nowe tytuły w Kolekcji Platynowej?? Jesli tak to pewnie WH40k Dawn of War z dodatkami trafi własnie tam i bedzie mozna kupić to wszystko taniej czyli tak jak mówisz za około 60 zł, a ten dodatek Winter Assault też mógłby trafić z Dawn of War do EXN, dlaczego nie, przyłączam sie do tego pytania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:31, citekmaniak napisał:

No tak tyle że już tego Colina 5 widziałem w jakiejś extra grze czy jakoś tak więc do extra
klasyki nadawałaby się idealnie.

Zazwyczaj tak jest, że gra która była w Extra Grze ląduje Klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdzieś czytałem że CdP polepsza swoje stosunki z Atatrii więc może by były szanse na wydanie w jakieś taniej serii (Extra klasyka next albo platynowa kolekcja) gre Merc Ecko''s Getting up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:43, krzysiek-blitek napisał:

Ostatnio gdzieś czytałem że CdP polepsza swoje stosunki z Atatrii więc może by były szanse
na wydanie w jakieś taniej serii (Extra klasyka next albo platynowa kolekcja) gre Merc Ecko''s
Getting up

Pierwszy raz słyszę o tej grze ;p. Ale info o polepszeniu relacji z Atari daj duże nadzieje na ukazanie się w końcu Sagi Baldurs Gate i spółki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 05:32, Sth`Devilish napisał:

> A może by dali Colina 5? Gra akurat do tej serii. Co o tym myślicie?

Pewnie by dali, ale jakiś czas po premierze Colin McRae DIRT. Póki co piąta część jest najnowsza.


Chyba nie będą czekać do premiery CM Dirt. Niedawno wypowiadał sie tu pracownik CD Projektu, że już niedługo będzie info kiedy nowa seria EKN. Napisał też, że jest bardzo duża szansa że będzie tam Colin 05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:43, krzysiek-blitek napisał:

Ostatnio gdzieś czytałem że CdP polepsza swoje stosunki z Atatrii więc może by były szanse
na wydanie w jakieś taniej serii (Extra klasyka next albo platynowa kolekcja) gre Merc Ecko''s
Getting up


CDP dogadał sie z Atari co do Fahrenheita i Dragonshera, te gry wyjdą za 49,90 zł . ME getting up pewnie też by pewnie tyle kosztował. tylko że o nim nie ma ani słowa nikt nie mówił a prawa do jego wydania ma chyba nadal LEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:48, Mroku21 napisał:

Pierwszy raz słyszę o tej grze ;p. Ale info o polepszeniu relacji z Atari daj duże nadzieje
na ukazanie się w końcu Sagi Baldurs Gate i spółki :D

Ja też bardzo czekam na tego Baldur`s Gata:P oby się ukazał w XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:43, krzysiek-blitek napisał:

Ostatnio gdzieś czytałem że CdP polepsza swoje stosunki z Atatrii więc może by były szanse
na wydanie w jakieś taniej serii (Extra klasyka next albo platynowa kolekcja) gre Merc Ecko''s
Getting up

znam tą grę fajna giera ożyciu graficiarza super by było gdyby była w XKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:51, mike91 napisał:

CDP dogadał sie z Atari co do Fahrenheita i Dragonshera, te gry wyjdą za 49,90 zł .


O czym są te tytuły: Fahrenheita i Dragonshera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy wogóle przewidziane są nowe tytuły w extra klasyce next? z chęcią bym się dowiedział bo nie wiem czy tracić kase czy trzymać, mam nadzieję, że jest to liczone w tygodniach a nie miesiącach. ktoś wogóle coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:11, Paoro napisał:

O czym są te tytuły: Fahrenheita i Dragonshera...

Fahrenheit to świetna i oryginalna przygodówka z elementami zręcznościowymi. Ma bardzo interesującą fabułę, niestety jest dość krótka. Więcej info w ... Google.pl ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 20:11, Paoro napisał:

O czym są te tytuły: Fahrenheita i Dragonshera...

Fahrenheit-bardzo oryginalna przygodówka .
wiecej sie dowiesz na: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2055

D&D Dragonshard-strategia czasu rzeczywistego oparta na zasadach Dungeons & Dragons znana z takich gier jak Neverwinter nights czy Balurds Gate.
a więcej sie dowiesz na: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:03, mike91 napisał:

> O czym są te tytuły: Fahrenheita i Dragonshera...
Fahrenheit-bardzo oryginalna przygodówka .
wiecej sie dowiesz na: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2055

D&D Dragonshard-strategia czasu rzeczywistego oparta na zasadach Dungeons & Dragons znana z
takich gier jak Neverwinter nights czy Balurds Gate.
a więcej sie dowiesz na: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4020


Z tą orginalną przygodówką jeszcze sie nie spotkałem... (raczej mało gram w przygodówki, ale musze sie pogwalić ze przeszedłem Syberie 1&2, ale kto wie moze mnie zainteresuje ten tytuł... tym bardziej ze ma elementy zręcznościowe jak ktos wyżej pisał... nie tam ze lubie zręcznościówki ale jakies inne rozwijązanie to jest zawsze, poza tym ciekawa fabuła to przecież najważniejsze w przygodówce) a jesli chodzi o Dragonshard to jesli mówisz ze jest oparta na D&D to w takim razie też jest godna pewniej uwagi...

zobaczymy, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:34, grand10pelu napisał:

> No tak tyle że już tego Colina 5 widziałem w jakiejś extra grze czy jakoś tak więc do
extra
> klasyki nadawałaby się idealnie.
Zazwyczaj tak jest, że gra która była w Extra Grze ląduje Klasyce.


Więc Colin 5 akurat. Konkurencja nie śpi: w Kolekcji Klasyki pojawi się niebawem GT LEGENDS więc odpowiedź CdP byłaby na miejscu dając jakąś porządną rajdówkę. W innym wypadku gracze pójda do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:57, citekmaniak napisał:

Więc Colin 5 akurat. Konkurencja nie śpi: w Kolekcji Klasyki pojawi się niebawem GT LEGENDS
więc odpowiedź CdP byłaby na miejscu dając jakąś porządną rajdówkę. W innym wypadku gracze
pójda do konkurencji.


100% racja! W końcu gigant na naszym rynku musi czasem zrobić coś zaskakującego, a zarazem miłego dla graczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:59, Mastexx100 napisał:

> Więc Colin 5 akurat. Konkurencja nie śpi: w Kolekcji Klasyki pojawi się niebawem GT LEGENDS

> więc odpowiedź CdP byłaby na miejscu dając jakąś porządną rajdówkę. W innym wypadku gracze

> pójda do konkurencji.

100% racja! W końcu gigant na naszym rynku musi czasem zrobić coś zaskakującego, a zarazem
miłego dla graczy :P


A taki Colin 5 byłby jak najbardziej na miejscu. Juz nie wspomnę o TOnym Hawku American Wasteland który też idealnie pasuje do tej extra klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 23:01, citekmaniak napisał:

A taki Colin 5 byłby jak najbardziej na miejscu. Juz nie wspomnę o TOnym Hawku American Wasteland
który też idealnie pasuje do tej extra klasyki.


Co do Colina to tak, ale czy THAW na pewno to extra klasyki pasuje to nie jestem pewien. Miło by było jeżeli daliby go w XKN ale to bardzo mało prawdopodobne (chociaż już teraz jest bardzo tani więc może kiedyś w tym roku :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować