Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 23:06, Mastexx100 napisał:

> A taki Colin 5 byłby jak najbardziej na miejscu. Juz nie wspomnę o TOnym Hawku American
Wasteland
> który też idealnie pasuje do tej extra klasyki.

Co do Colina to tak, ale czy THAW na pewno to extra klasyki pasuje to nie jestem pewien. Miło
by było jeżeli daliby go w XKN ale to bardzo mało prawdopodobne (chociaż już teraz jest bardzo
tani więc może kiedyś w tym roku :P)


Aktualnie w Media M. Tony Hawk American W. kosztuje jedyne 29.90 więc gra idealnie pasuje żeby się znaleźć w EKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No to za taką cenę to nie byłoby bolesnym krokiem dać THAW do extraklasyki. Co więcej sądze, że to byłoby zyskowne bo nie wszędzie są Mediamarkty (chyba tak to się pisze) i nie każdy ma kase żeby kupić go za aktualną cenę. A te 20 zł to już można wygrzebać jakoś i kupić całkiem porządny tytuł za śmiesznie niską cenę (bez urazy ale w XKN są zajefajne gry a cena za nie to TYLKO 20 zł a to nawet jak się nie ma stałych kieszonkowych to i tak bardzo mało bo nigdzie się nie dostanie takich super gier a takiej cenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:15, sooldier napisał:

a kiedy wogóle przewidziane są nowe tytuły w extra klasyce next? z chęcią bym się dowiedział
bo nie wiem czy tracić kase czy trzymać, mam nadzieję, że jest to liczone w tygodniach a nie
miesiącach. ktoś wogóle coś wie?


Pracownik CD Projektu wypowiadał się parę stronek wcześniej że niedługo będzie oficjalne info na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 23:59, hehe napisał:


Pracownik CD Projektu wypowiadał się parę stronek wcześniej że niedługo będzie oficjalne info
na ten temat :P

No mam nadzieję,bo już długo nie wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 23:59, hehe napisał:

> a kiedy wogóle przewidziane są nowe tytuły w extra klasyce next? z chęcią bym się dowiedział

> bo nie wiem czy tracić kase czy trzymać, mam nadzieję, że jest to liczone w tygodniach
a nie
> miesiącach. ktoś wogóle coś wie?

Pracownik CD Projektu wypowiadał się parę stronek wcześniej że niedługo będzie oficjalne info
na ten temat :P



Niech powiedzą szybciej bo padnę, proszę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Niech powiedzą szybciej bo padnę, proszę !!!!
Ja też! :( Czekam na zapowiedż i oczekuję,żeby ktoś z CDP spojrzał na mój podpis ;)
Nie robiąc offtopu:najlepiej będzie,jeśli pojawią się gry,które chce dużo osób na tym forum.Zawsze dodadkowy zysk...bedzie sprzedane więcej gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 19:11, Grzyb8 napisał:



Niech powiedzą szybciej bo padnę, proszę !!!!
Ja też! :( Czekam na zapowiedż i oczekuję,żeby ktoś z CDP spojrzał na mój podpis ;)
Nie robiąc offtopu:najlepiej będzie,jeśli pojawią się gry,które chce dużo osób na tym forum.Zawsze
dodadkowy zysk...bedzie sprzedane więcej gier ;)


Taaaaaa, ja chcę Gothica 3 i co?? dadzą, nie sądzę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uświadomijcie sobie że THAW nie ukaże się w XKN w tym rzucie. Wypowiedział się już pracownik CDP, i rozwiał wszelkie wątpliwości. Równie dobrze mógłby się ukazać Dark Crusade (niedawno kosztował 30zł) albo the warchiefs, ale są to gry NOWE i klasyką jeszcze nie są, wiec jakoś nie pasują do tego wydania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 23:13, Mastexx100 napisał:

Hmm... No to za taką cenę to nie byłoby bolesnym krokiem dać THAW do extraklasyki. Co więcej
sądze, że to byłoby zyskowne bo nie wszędzie są Mediamarkty (chyba tak to się pisze) i nie
każdy ma kase żeby kupić go za aktualną cenę. A te 20 zł to już można wygrzebać jakoś i kupić
całkiem porządny tytuł za śmiesznie niską cenę (bez urazy ale w XKN są zajefajne gry a cena
za nie to TYLKO 20 zł a to nawet jak się nie ma stałych kieszonkowych to i tak bardzo mało
bo nigdzie się nie dostanie takich super gier a takiej cenie)

Dokłdnie! Ostatnio cały czas kupuję gry z tej serii. Nie widzę na razie sensu kupować premier (chyba, ze wyjdzie coś na co długo czekam), bo gry w XKX są już upatchowane i często wraz z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NXK to na mojej półce wszystkie gry! No i też mam kilka gier z czasopism, które nie były na sklepowych półkach jak choćby Clickowy Wakeboarding Unelashed (POLECAM!) czy Bad Day LA z CDA. Szkoda, że mojego ukochanego Operation Flashpoint nie dystrybuuje CDP ale i u Cenegi nie jest drogi (sorka że się rozmarzam, ale podstawka OFP tak mnie zagrzała do boju, że nie wyobrażam sobie fana gier Fpp, który nawet o tej grze nie słyszał). A wracając (bo zboczyłem lekko z kursu) mile widziałbym w klasyce F.E.A.R bo co raz to tańszy jakoś, no i może Sagę Gothic kiedyś (G I, G II, G II Night of the Raven)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa zapomniałem. Patrząc na ceny w sklepie gram.pl można puścić wodzę fantazji i dodatkowo może "wymuszać" :P Dungeon Siege 2 bo jest w baardzo niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie taką grę jak MDK ?? CDP był chyba wydawcą obu części. To klasyka pełną gębą :D, więc czemu by tak nie dać tej gry w EKN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:57, Mastexx100 napisał:

Aaa zapomniałem. Patrząc na ceny w sklepie gram.pl można puścić wodzę fantazji i dodatkowo
może "wymuszać" :P Dungeon Siege 2 bo jest w baardzo niskiej cenie


CDP utraciło prawa do tej gry na rzecz Cenegi, która wydaje obecnie złotą edycje DS2 w cenie 100złotych, więc nie ma co marzyć o tej grze w niskiej cenie.

Co do przejęcia praw - podobna akcja była z Panzers phase II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 03:51, hehe napisał:

Pamiętacie taką grę jak MDK ?? CDP był chyba wydawcą obu części. To klasyka pełną gębą :D,
więc czemu by tak nie dać tej gry w EKN ?

Grałem w drugą część, była świetna. To byłby dobry pomysł aby ją w niej wydać. MDK już kiedyś była Extra Klasyce tylko, ze nie wiem w której edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę mam od jakiś 7 lat :P Jak ktoś lubi to ma od dawna, nie widzę sensu dawania jej do XKN :P Mogą dać coś odrobinkę nowszego, jak choćby The Settlers V, F.E.A.R., Stubbs the Zombie czy jakaś inna ciekawa gierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 10:02, goldeneagle napisał:

http://www.allegro.pl/item164359480__gothic_iii_pl_.html
Jeśli chcesz tanio gothica 3 to zapraszam na tą stronę. Zdjęcia mogę dorzucić na forum.



Hmm... ja tam maże żeby CD Projekt zrobił serv do WoW-a wtedy by było fajnie (oczywiście bez abonamentu) :P
A do XK można by wżucić Hmm.. Worms 4, albo Colina 04 chyba, że już jest bo nie jestem na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 10:09, Razak napisał:

> http://www.allegro.pl/item164359480__gothic_iii_pl_.html
> Jeśli chcesz tanio gothica 3 to zapraszam na tą stronę. Zdjęcia mogę dorzucić na forum.



Hmm... ja tam maże żeby CD Projekt zrobił serv do WoW-a wtedy by było fajnie (oczywiście bez
abonamentu) :P
A do XK można by wżucić Hmm.. Worms 4, albo Colina 04 chyba, że już jest bo nie jestem na
bieżąco :)


Colin 4już jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować