Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 10:05, SwenG napisał:

Ok, ok, więc powiem co bym chętnie zobaczył w EK - była taka gra Microsoftu, Freelancer, chętnie
bym to kupił w takiej cenie.

O czym to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 10:06, spider88 napisał:

O czym to jest ??

Taki Frontier z fabułą i fajnym multiplayerem. W sumie jest dostępny za 29.99 w wirtusie, ale ja chętnie widziałbym polską wersję. Gra bodajże z 2003 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 10:08, SwenG napisał:

> O czym to jest ??
Taki Frontier z fabułą i fajnym multiplayerem. W sumie jest dostępny za 29.99 w wirtusie, ale
ja chętnie widziałbym polską wersję. Gra bodajże z 2003 roku.

Spolszczenie niestety kosztuje :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> "Po pierwsze nie ma to jak kultura wypowiedzi."

Dnia 27.12.2005 o 00:55, Lailonn napisał:

A czy ja kogos obrazilem? :o


Chodzilo o zwrot ktorego uzyles w swojej wypowiedzi (dokladniej to skrot trzyliterowy, ktory jest zaliczany raczej do wypowiedzi niecenzuralnych), ale kazdy sam sobie laurke na forum wystawia...

Dnia 27.12.2005 o 00:55, Lailonn napisał:

A co SL no coz...przygodowek nie tykam nawet kijkiem przez szmatke bo mnie nie bawia. Nie znam
nikogo kto je lubi oraz co tu duzo gadac o tym SL to moze i bylo ale na "tematycznych" forach
i stronach.


Jak juz to ktos poza mna zauwazyl, nie jestes pepkiem swiata i to ze Ty nie znalazles wzmianki o przygodowce na forach RPG mnie w ogole nie dziwi, tak samo pewnie pasjonaci przygodowek mogli na forach tematycznych nie czytac o BG, IWD czy P:T. Uszanuj gust innych i zdejmij klapencje z oczat. Na Twoich zainteresowaniach swiat sie nie konczy.

Dnia 27.12.2005 o 00:55, Lailonn napisał:

Nie zmienia to faktu, ze porownanie jakiegos SL do Baldursow,Falloutow,Icewindale''i itd(tytulow
z Klasyki) to przejaw hum chcialbym powiedziec braku zorientowania ale nie pasuje za
bardzo wiec pozostawie "..." ;]


Tak sie sklada, ze akurat SL raczej do klasyki przejdzie, tak samo jak zrobily to obie czesci Syberii. A wszystko dzieki klimatowi, oraz wspaniale opowiedzianej historii. Ale racja to nie jest temat o przygodowkach, jak juz to ktos tutaj zauwazyl.

Ja w NXK chetnie bym zobaczyl Rise of Nations oraz Age of Empires II i Age if Mythology, ale niestety na te tytuly to raczej nie ma co liczyc...:-(

Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 10:38, MandiATO napisał:

Ja w NXK chetnie bym zobaczyl Rise of Nations oraz Age of Empires II i Age if Mythology, ale
niestety na te tytuly to raczej nie ma co liczyc...:-(

Howgh!


Nap pewno nie można na nie liczyć bo chyba wydaje je Cenega (chyba, chyba) i na pewno nie sprzeda praw do dystrybucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w następnej edycji NXK z przyjemnością widział:
- Heroes 4 gold
- Colin McRae Rally 04
- Ground Control 2
- Tribes: Zemsta
- Diablo 1 (marzenia)
- Świątynia Pierwotnego Zła (czas najwyższy ;)
- Cywilizacja III ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 10:13, WorldWar3PL napisał:

> > Cywilizacji III brakuje!!!! i to bardzo :P
> Ja bym się cieszył, gdyby była stara Cywilizacja 2 Próba czasu, bo obecnie jest nie do zdobycia...
ja mam gdzies ta cywylizacje 2 Call to Power z clicka ;) chcesz moge ci... sprzedac za 1 zł :P

Mam taką małą prośbę: jak nie masz pojęcia co piszesz to nie pisz wcale. A jeśli nie rozróżniasz dwóch różnych gier, wydanych przez różne firmy to tym bardziej milcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 12:04, piotrek-glowa napisał:

> Ja bym się cieszył, gdyby była stara Cywilizacja 2 Próba czasu, bo obecnie jest nie do zdobycia...
Chcesz moge Ci sprzedac ;) oryginalna

Nieoryginalne mnie nie interesują. Zaś oryginalna (płyta + instrukcja) już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Don Vasylusa w kwestii Might and magic - moze nie wszytskie czesci , ale tak VI i VII z nakladkami zeby chodzily pod xp ;] panowie z cdprojektu - glos ludu jest swiety ... ;] pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.
Chętnie kupiłbym Heroes Chronicles. Tylko ich brakuje mi do Heros-owej kolekcji.
Chociaż, przyznajmy, że są one raczej słabiutkie...
Co nie zmienia faktu, iż cieszyłbym się z jakiejś Złotej Edycji Heroes Chronicles w NXK ;)
Marzy mi się też Morrowind z dodatkami. Ale to raczej za jakieś pół roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować