Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 09:55, Vanmati napisał:

Tak naprawdę to zależy mi na need for speed underground 2 w extra klasyce

To jest prawie nie prawdopodobne NFS wydaje EA i raczej wątpię żeby się na taki krok zgodził, to samo tyczy się Trackamani też ma w Polsce innego wydawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polsce chyba nie ma wydawcy, choć może to być Cenega (ona ma wszystkie GTA w 3D). Szkoda że cenega nie wyda Packu GTA:

-GTA 1
-GTA London
-GTA 2
-GTA 3.

Idealnie nadawałby się do Kolekcji Klasyki.

A co do CDP, to wkrótce kupuję Tocę 2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 10:17, Belmundo napisał:

Powini już dać Fabla do klasyki. I Gothic II złota edycja


W kwestii Fable''a jeszcze jestem w stanie się zgodzić, ale GII ZE ? Dopiero to co wyszło w Platynowej Edycji, a tu chcesz już to zobaczyć w cenie 20zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o treść tematu, to w eXtra Klasyce neXt brakuje przede wszystkim rzetelnych instrukcji w pudełkach, bo to co tam piszą to brzmi jakby ktoś usłyszał coś o grze, resztę wymyślił i napisał instrukcję. Bo to jest najsłabszą stroną serii.

A jeśli chodzi o gry to jestem bardzo zadowolony z nadchodzących nowości. Cieszę się z Gothic''a 2 Noc Kruka i z dodatków do Neverwinter Nights, do tego można kupić pakiet dwóch dodatków i podstawki za 43,90złw sklepie gram.pl ! To naprawdę korzystna okazja. Teraz to przydałaby się wspomniana już nie raz saga BG, ale na to to nie ma co liczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 18:31, CR7 napisał:

Jeśli chodzi o treść tematu, to w eXtra Klasyce neXt brakuje przede wszystkim rzetelnych instrukcji
w pudełkach, bo to co tam piszą to brzmi jakby ktoś usłyszał coś o grze, resztę wymyślił i
napisał instrukcję. Bo to jest najsłabszą stroną serii.


Też się zgadzam, żeby instrukcje w serii XKN były większe i obszerniejsze odpuścić sobie drukowany poradnik, który i tak jest lepszy na płycie z grą. Instrukcję powinny być tak obszerne jak w premierowych wydaniach gry a nie samo opisane jak zainstalować grę, wymagania i postacie podane. Tym jestem trochę oburzony.

Jeszcze proponowałbym ciękie pudelka DVD ponieważ mniej miejsca zajmują. Tym bardziej, że dużo gier kupuje z XKN to trochę miejsca mi zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 18:42, Carl92 napisał:

Też się zgadzam, żeby instrukcje w serii XKN były większe i obszerniejsze odpuścić sobie drukowany
poradnik, który i tak jest lepszy na płycie z grą. Instrukcję powinny być tak obszerne jak
w premierowych wydaniach gry a nie samo opisane jak zainstalować grę, wymagania i postacie
podane. Tym jestem trochę oburzony.

Jeszcze proponowałbym ciękie pudelka DVD ponieważ mniej miejsca zajmują. Tym bardziej, że dużo
gier kupuje z XKN to trochę miejsca mi zajmuje.


albo cienkie pudełko albo gruba instrukcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby CDP dało do Extra Klasyki coś z LOTRA. ;) Może by odświeżyć Władca Pierścieni: Powrót Króla, albo Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:35, Luke Shadow napisał:

A ja bym chciał żeby CDP dało do Extra Klasyki coś z LOTRA. ;) Może by odświeżyć Władca Pierścieni:
Powrót Króla, albo Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie?

Fakt. Powrót Króla był swietny, ale jednakowoz przeciez jest wydawany przez EA wiec nie wiem czy by sie dalo. Pamietam ze nie przeszedlem tej gry, bo jak sie walczylo z tym wielkim pajakiem, to on w pewnym momencie wchodzil na skale i zeskakiwal z niej wprost przed ekran. strasznie sie balem tego momentu (nienawidze pajakow- jestem arachnofobem czy jak to sie nazywa) i przez to nie przeszedlem gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2007 o 19:38, Erton napisał:

Fakt. Powrót Króla był swietny, ale jednakowoz przeciez jest wydawany przez EA wiec nie wiem
czy by sie dalo.


http://www.gram.pl/sk3_9Azj8_Wladca_Pierscieni_Powrot_Krola.html
Ale jest w sklepie po 45zł, dość dużo. ;(

Dnia 17.02.2007 o 19:38, Erton napisał:

Pamietam ze nie przeszedlem tej gry, bo jak sie walczylo z tym wielkim pajakiem,
to on w pewnym momencie wchodzil na skale i zeskakiwal z niej wprost przed ekran. strasznie
sie balem tego momentu (nienawidze pajakow- jestem arachnofobem czy jak to sie nazywa) i przez
to nie przeszedlem gry :(


W takim razie nie polecam gry "Harry Potter - Komnata Tajemnic". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:35, Luke Shadow napisał:

A ja bym chciał żeby CDP dało do Extra Klasyki coś z LOTRA. ;) Może by odświeżyć Władca Pierścieni:
Powrót Króla, albo Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie?


Bez szans! Tak jak napisał Erton, obie gry są wydawane przez Electronic Arts, więc za 20 PLN ich raczej nie zobaczymy. W takiej cenie Wojnę o Śródziemie na pewno bym kupił a seria EA Classics niestety chodzi po 50 złotych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:35, Luke Shadow napisał:

A ja bym chciał żeby CDP dało do Extra Klasyki coś z LOTRA. ;) Może by odświeżyć Władca Pierścieni:
Powrót Króla, albo Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie?


No kto by nie chciał... ale wydawcą jest EA... która wydaje gry sama także w Polsce... więc nic z tego... ale z EA jest coraz lepiej od jakiegos czasu - tłumaczy gry na polski ;) a jak to druga sprawa nad którą nie bebe teraz dyskutował... Jeszcze nie tak dawno tak dobrze nie było... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:49, Belegdil napisał:

Chciałbym, żeby Quake III Arena był w Extra Klasyce ^^


Producentem tej gry jest id Software a z kolei gry tego producenta wydaje LEM tak jak gry Lucasarts, więc na razie nie ma co liczyć... nawet nie ma co liczyć odnośnie takich staroci ;) ale w przyszłości moze... i z tymi producentami CDP albo Cenega podpiszą umowy - było by bardzo fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:56, Paoro napisał:

nawet nie ma co liczyć odnośnie takich staroci ;)

Hehe a Rollercoster Tycoon z nowej EKN to pewnie nie staroć :P? Ale fakt nie ma co liczyć na Q3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 10:15, rob300i napisał:

W polsce chyba nie ma wydawcy, choć może to być Cenega (ona ma wszystkie GTA w 3D). Szkoda
że cenega nie wyda Packu GTA:
-GTA 1
-GTA London
-GTA 2
-GTA 3.

Nie wiem czy to by się opłacało GTA 1 i GTA 2 można pobrać z stąd i to za darmo (dodam, że to jest oficjalna strona Rockstar Games) http://www.rockstargames.com/classics/index.html. Choć ja z pewnością bym kupił taką antologie:D

Do CR7

Dnia 17.02.2007 o 10:15, rob300i napisał:

Jeśli chodzi o treść tematu, to w eXtra Klasyce neXt brakuje przede wszystkim rzetelnych instrukcji
w pudełkach, bo to co tam piszą to brzmi jakby ktoś usłyszał coś o grze, resztę wymyślił i
napisał instrukcję. Bo to jest najsłabszą stroną serii.


Zgodzę się poradniki są najsłabszą stroną serii. Poradniki zazwyczaj obejmują tylko wstęp do gry + "jak zainstalować ową grę i ją uruchomić" a powinny opisywać całą grę. Przynajmniej tak pobieżnie, tylko pewnie wtedy cała seria musiała by trochę zdrożeć:(

Do Carl92

Dnia 17.02.2007 o 10:15, rob300i napisał:

Jeszcze proponowałbym ciękie pudelka DVD ponieważ mniej miejsca zajmują. Tym bardziej, że dużo
gier kupuje z XKN to trochę miejsca mi zajmuje.


No to mnie najbardziej wkurza te grube pudełka jakieś nieporęczne są i tyle miejsca zajmują. Grubość tych pudełek powinna być taka jak dawniej (tzn. takie chude). No i wtedy by się ich więcej na półce zmieściło:PP

*********************

A ja dalej oczekuje na pojawienie się tej sagi Baldur`s Gate. No i jeszcze chciałbym zobaczyć w XKN Toce Race Driver 3 i Fable: Zapomniane opowieści:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby dali za pół roku Fable: Zapomniane Opowieśći i Empire Earth i Gothic II + dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:44, Kraju92 napisał:

Ja bym chciał żeby dali za pół roku Fable: Zapomniane Opowieśći i Empire Earth i Gothic II
+ dodatek.



popieram przedmówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować