Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 21:50, rob006 napisał:

Wiecie co przed chwilą zauważyłem? Nie ma Sagi BG w EXN!!! Wydawało mi się to tak oczywiste,
że nie zwróciłem nawet na to uwagi. Ktoś kiedyś powiedział, że jest to nierealne bo cośtam?
Jakoś się nie dopatrzyłem. A może zachowali sobie jeden atut na powrót eXtra gry?

Ale G2 NK... Jedno słowo - nareszcie!

Jeżeli puszczą to w Platynowe Kolekcji, nie w EkstraKlasyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:53, Pediator napisał:

może seria worms: worms1. worms2. worms armagedon, worms World Party +jakieś gry mizy z wormsami
np. worms breaker.

Jak już to połączenie tych wszystkich 2D :D bo teraz już jest i 3d i forts jeszcze totalna rozwałka nie długo będzie :) ostatnio byłem u kolegi to miał taki wielki karton z orginałem za 99zl Worms World Party :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:56, Razak napisał:

> może seria worms: worms1. worms2. worms armagedon, worms World Party +jakieś gry mizy
z wormsami
> np. worms breaker.
Jak już to połączenie tych wszystkich 2D :D bo teraz już jest i 3d i forts jeszcze totalna
rozwałka nie długo będzie :) ostatnio byłem u kolegi to miał taki wielki karton z orginałem
za 99zl Worms World Party :)

no mam tylko world party , forts i 3d a chciałbym mieć wszystkie 2d na jednej płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 15:55, mroczny mrok napisał:

> > > było by fajnie... dzięki wiem teraz gdzie szukać...
> > > jak kupie tego obliviona to i dodatek, za niedługo wychodzi
> > Nie wiem czy wiesz ale dodatek do Obliviona już wyszedł :).
>
> zauważyłem go wczoraj w media marktcie, ale niestety nie miałem kasy. :(

Ja wolę poczekać, by oblivion wyszedł w serii Super$eller. A w EXN chciałbym ujrzeć Fable.
Grałem u kolegi i muszę przyznać, że dawno tak dobrze przy jakiejś grze RPG się nie bawiłem.

oj fable to najpierw chyba w serii platynowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:57, Pediator napisał:

> > może seria worms: worms1. worms2. worms armagedon, worms World Party +jakieś gry
mizy
> z wormsami
> > np. worms breaker.
> Jak już to połączenie tych wszystkich 2D :D bo teraz już jest i 3d i forts jeszcze totalna

> rozwałka nie długo będzie :) ostatnio byłem u kolegi to miał taki wielki karton z orginałem

> za 99zl Worms World Party :)
no mam tylko world party , forts i 3d a chciałbym mieć wszystkie 2d na jednej płycie.



jedynke to może nie po to kreski chodzące a worms 2 możesz pobrać z www.cda.pl jedynke z byle czego:)
bieżesz DVD i nagrywasz na jedną albo dwie płytki wszystkie 2d i masz.. world party i armagedon możesz troche poszukać to znajdziesz a jak nie to pozostaje jeszcze p2p i torenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 23:02, Razak napisał:

> > > może seria worms: worms1. worms2. worms armagedon, worms World Party +jakieś
gry
> mizy
> > z wormsami
> > > np. worms breaker.
> > Jak już to połączenie tych wszystkich 2D :D bo teraz już jest i 3d i forts jeszcze
totalna
>
> > rozwałka nie długo będzie :) ostatnio byłem u kolegi to miał taki wielki karton z
orginałem
>
> > za 99zl Worms World Party :)
> no mam tylko world party , forts i 3d a chciałbym mieć wszystkie 2d na jednej płycie.



jedynke to może nie po to kreski chodzące a worms 2 możesz pobrać z www.cda.pl jedynke z byle
czego:)
bieżesz DVD i nagrywasz na jedną albo dwie płytki wszystkie 2d i masz.. world party i armagedon
możesz troche poszukać to znajdziesz a jak nie to pozostaje jeszcze p2p i torenty :D

chłopie ja chce oryginały. wkopałeś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 23:12, Pediator napisał:

> > > > może seria worms: worms1. worms2. worms armagedon, worms World Party +jakieś

> gry
> > mizy
> > > z wormsami
> > > > np. worms breaker.
> > > Jak już to połączenie tych wszystkich 2D :D bo teraz już jest i 3d i forts jeszcze

> totalna
> >
> > > rozwałka nie długo będzie :) ostatnio byłem u kolegi to miał taki wielki karton
z
> orginałem
> >
> > > za 99zl Worms World Party :)
> > no mam tylko world party , forts i 3d a chciałbym mieć wszystkie 2d na jednej płycie.

>
>
>
> jedynke to może nie po to kreski chodzące a worms 2 możesz pobrać z www.cda.pl jedynke
z byle
> czego:)
> bieżesz DVD i nagrywasz na jedną albo dwie płytki wszystkie 2d i masz.. world party i
armagedon
> możesz troche poszukać to znajdziesz a jak nie to pozostaje jeszcze p2p i torenty :D

chłopie ja chce oryginały. wkopałeś się


eee.. orginały to cięszko ci będzie znaleźć, choć mój kolega ma wszystkie, ale jakoś nie chętnie by je sprzedawał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 08:52, Razak napisał:

eee.. orginały to cięszko ci będzie znaleźć, choć mój kolega ma wszystkie, ale jakoś nie chętnie
by je sprzedawał :)


I dlatego, że Tobie się wydaje, że gra jest niedostępna (co jest wierutną bzdurą), ma ją kraść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 09:01, vear napisał:

> eee.. orginały to cięszko ci będzie znaleźć, choć mój kolega ma wszystkie, ale jakoś nie
chętnie
> by je sprzedawał :)

I dlatego, że Tobie się wydaje, że gra jest niedostępna (co jest wierutną bzdurą), ma ją kraść?

jest dostępna jeśli troche poszuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 23:02, Razak napisał:

jedynke to może nie po to kreski chodzące a worms 2 możesz pobrać z www.cda.pl jedynke z byle czego:)
bieżesz DVD i nagrywasz na jedną albo dwie płytki wszystkie 2d i masz.. world party i armagedon możesz troche poszukać to znajdziesz a jak nie to pozostaje jeszcze p2p i torenty :D


Piratów i osób propagujących "alternatywnie" oryginalne gry nie potrzebujemy.
Ban i żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 09:01, vear napisał:

> eee.. orginały to cięszko ci będzie znaleźć, choć mój kolega ma wszystkie, ale jakoś nie
chętnie
> by je sprzedawał :)

I dlatego, że Tobie się wydaje, że gra jest niedostępna (co jest wierutną bzdurą), ma ją kraść?

a tak na marginesie czy worms1 , worms+ i worms r.... to nie mają licencji freeware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 15:53, walgierz napisał:

> jedynke to może nie po to kreski chodzące a worms 2 możesz pobrać z www.cda.pl jedynke
z byle czego:)
> bieżesz DVD i nagrywasz na jedną albo dwie płytki wszystkie 2d i masz.. world party i
armagedon możesz troche poszukać to znajdziesz a jak nie to pozostaje jeszcze p2p i torenty
:D

Piratów i osób propagujących "alternatywnie" oryginalne gry nie potrzebujemy.
Ban i żegnam.


Ban za co??
chyba degrad :/
wydaje mi się, że jeżeli pisze, że jest dostępna a ma poszukać to logiczne, że na alegro można kupić całą serie 2D :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a mnie dziwi fakt, że w CD Projekt Insiderze w nowych tytułach XKN napisano o Warhammer 40.000 Dawn of War: Winter Assault... na stronie żadnej informacji o tym, że ten dodatek ukarze się w XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mario CDP już mówił, że Winter Assault nie pojawi sie w XKN narazie wtedy kiedy to pisali myśleli, że wydadzą, ale teraz widocznie były problemy z licencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 17:03, michas95 napisał:

Ban za co??
chyba degrad :/
wydaje mi się, że jeżeli pisze, że jest dostępna a ma poszukać to logiczne, że na alegro można
kupić całą serie 2D :/


Jak pisał o nagrywaniu całej serii 2D na DVD, to jakoś nie widzi mi się, że miał na myśli kupowanie na allegro, chyba że czystych płyt. Zwłaszcza jak w poście pojawiają się słowa "p2p" i "torrenty" Ban całkiem słuszny, bo pisanie o alternatywnych sposobach pozyskiwania gier na forum ich oficjalnego dystrybutora, to przecież czysta bezczelność.

A swoją drogą, to CDP mogłoby wydać taką sagę 2D robaków w eXtra Klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 17:22, Klimos napisał:

> Ban za co??
> chyba degrad :/
> wydaje mi się, że jeżeli pisze, że jest dostępna a ma poszukać to logiczne, że na alegro
można
> kupić całą serie 2D :/

Jak pisał o nagrywaniu całej serii 2D na DVD, to jakoś nie widzi mi się, że miał na myśli kupowanie
na allegro, chyba że czystych płyt. Zwłaszcza jak w poście pojawiają się słowa "p2p" i "torrenty"
Ban całkiem słuszny, bo pisanie o alternatywnych sposobach pozyskiwania gier na forum ich oficjalnego
dystrybutora, to przecież czysta bezczelność.

A swoją drogą, to CDP mogłoby wydać taką sagę 2D robaków w eXtra Klasyce.

Ale według mnie degrad był by bardziej na miejscu, a nie od razu ban.
Szkoda mi go :( To było hamskie posunieńcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Sagi Kultowych Wormsów 2D jestem za zagrać znowu w te robaczki i nie przespane noce xD
Ta gra to naprawdę potrafiła wciągnąć.
Dobrze by było gdyby ten pakiet zawierał:
-Worms World Party
-Worms: Armageddon
-Worms 2

To by było super jakby wydali taki pakiet chyba to jest realne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować