Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Wkrotce pewnie dodadzą gry z Fajnej Ceny , czyli Fafhrentheit , Dragonshard , dodatki do Swat 4 i Empire Earth II. Osobiście liczę , że przed gwiazdką może dadzą Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie temat z lekka inny ale zadam to pytanko. Czy jest może tak jak myślę, że istnieje jakaś lista gier po których zarejestrowaniu będę mógł brać udział w drugiej edycji Extra konkursu? Czy mogę wybrać sobie dowolny tytuł który ukazał się pod sztandarem Extra klasyki Next?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze zespol CD Project, aby w nastepnych tytulach, jakie dodane beda do serii extra klasyka znalazla sie saga gothic.


DZIEKI CALEMU ZESPOLOWI ZA WSPANIALE GRY ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:48, Dobro007 napisał:

Prosze zespol CD Project, aby w nastepnych tytulach, jakie dodane beda do serii extra klasyka
znalazla sie saga gothic.


DZIEKI CALEMU ZESPOLOWI ZA WSPANIALE GRY ! ! !

Gothic 1,2 i dodatek są już w EK :) osobno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:33, Marko Pele napisał:

Czy mogę wybrać sobie dowolny tytuł który ukazał się pod sztandarem Extra klasyki Next?

Z tego co wiem to dowolny z serii NeXt tylko musisz go zarejestrować podczas trwania konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:59, Bajuj napisał:

> Czy mogę wybrać sobie dowolny tytuł który ukazał się pod sztandarem Extra klasyki Next?

Z tego co wiem to dowolny z serii NeXt tylko musisz go zarejestrować podczas trwania konkursu.


Czyli moje myślenie był błędne :P Ale ta naklejka mnie zmyliła bo nie można jej zobaczyć na każdym pudełku z grą EKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:58, Dobro007 napisał:

no tak ale prosze o polaczenie:P jest bardziej wygodne


Nie tylko bardziej wygodne, ale też kupując osobno płacisz 40zł (20zł na każdą grę) a jakby był pakiet płaciłbyś 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najepiej by było jakby CDP wydał Gothic 2 + Noc Kruka w JEDNYM wydaniu, a nie osobno. To samo byłoby też mile widziane przy pierwszym Neverwinterze. No i oczywiście Baldur''s Gate 1 + BG 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:24, Gorn7 napisał:

słyszałem że ma być w extra klasyce Wladca Pierscieni to prawda?
Bo jakoś nie chce mi sie wierzyć.


W klasyce tak (EA Classics), w eXtra Klasyce na pewno nie. Powód bardzo prosty: gra jest zrobiona przez Electronic Arts a ci wydają w Polsce swoje tytuły sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować